Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrrrreee112233

szwagierka ma chyba OBSESJĘ na moim punkcie

Polecane posty

Gość andrrrreee112233

Tematy podobne niby były, ale jednak wolę na bierząco wypowiedzi. Sprawa ma sie tak, ze pojechalem z dziewczyna i jej siostra [tez ma partnera] na impreze, wynajelismy osobne 2 pokoje. A tu raptem szwagierka paraduje w samym reczniku. Pytam sie dla jaj - co masz pod spodem - a ona: nic, a chcesz zobaczyc? Zamurowało mnie. Potem maluje usta, ociera wargi patrzac na mnie i mowi, czy jest juz dobrze? Wczesniej albo sie ocierala o mnie, albo gdzies dotykala, lecz nie wiązałem faktów. Szczytem było, jak na imprezie chwycilem ja za bioderka, normalny taniec, a ona przesunela moja reke prawie ze na pupe. Generalnie - nie wiem, co mam robic, a szczerze jest fajna laska z niej. Ktos w ogole mial podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest szwagierka, tylko siostra dziewczyny. Co myśleć... Uważaj, bo może twoja dziewczyna Cię sprawdza, czy nie polecisz na jej siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz obydwie do trojkata wesc ich obydwie podkrec do tego cos procentowego i bedziesz widzial jak kolo twojego wacka beda skakaly i go lizaly a pozniej to tylko na zmiane dymanie zostaje, i to rowno bez oszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie - nie wiem, co mam robic, a szczerze jest fajna laska z niej. Ktos w ogole mial podobna sytuacje? Zostaw tę biedną dziewczynę, wystarczy, że ma siostrę kur.ewkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mailem podobnie - zrobila mi pieknego loda w toalecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andrrrree112233 to jest tylko siostra twojej dziewczynya jak sie zachowuje tak jak to opisujesz to ona cie juz calkiem kokietuje bo juz musi byc mokra i jest pewna ja przy siostrze zerzniesz a moze juz z siostra uzgodnila ze najpierw ona pozniej twoja dziewczyna,ale ja bym zadnej nie podarowal bo bym ich tak podniecil zeby mi nawet jaja lizaly i w przyszlosci by kombinowaly zeby jeszcze raz to samo razem przezywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem podobnie tzn. siostra mojej już eks była pijana, a jak wiadomo pijana to hamulce puszczają zaczęła mnie zachwalać itd. chciała żebym z nią został na imprezie bez swojej eks zapraszała na wspólny wypad dzień później hehehe najlepsze to jest to że ona też ma faceta i była to nasza pierwsza dłuższa rozmowa wcześniej to tylko cześć cześć hehehehe, jest o wiele ładniejsza od mojej eks, młodsza i nieco podobna do mnie (ja też lubię imprezy towarzystwo ludzi), ponoć się jej nie podobałem to były słowa eks parę miesięcy wcześniej odniosłem wrażenie jednak że ją pociągam... moja eks trochę z jej zachowania widziała i zrobiła awanturę... ogólnie zerwałem z nią po tej imprezie ale z innego powodu, już się wcześniej sypało jej siostra o tym wiedziała... co ciekawe na imprezie bardzo negatywnie o mojej eks mówiła jej młodsza siostra, wcześniej miałem wrażenie że się bardzo lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź która która lepiej się bzyka i tę sobie zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regin21
ja mysle ze ta twoja przyszla szwagierka by sie przy tobie lepiej rozluznila i napewno lepiej by ci sie podlozyla i dokladnie by ci nadstawila,bo ja napewno bym tak zrobila jak bym w tej sytuacji byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Przybylska
zapytaj szwagierki czy ma obsesje moze po prostu lubi widziec twoja glupia mine :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regina - a skad wiesz, ze lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regin21
ja mysle ze on sie jej bardzo podoba i wszystko bedzie robila zeby siostrze go odbila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tez tak mialas? czy tylko fantazjowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regin21
Tak masz racje ja kiedys blizniaczki znalem i z jedna sie spotykalem i ja posuwalem a za nim sie domyslilem i je rozruznilem to mi sie obie podkladaly a ja ciemny nie wyczuwalem tylko obydwie dymalem jak tylko chec mialem,az w koncu jedna z nich tak ja napompowalem ze ojcem zostalem i ona moja zona.Teraz jestem zadowolony ze daleko od siebie mieszkaja bo w nocy sie nie wymieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrazilam sobie moje szwagra, impreze - a po przeczytaniu podniecilam sie jeszcze bardziej. w sumie... jak go uwiesc? ktos ma doswiadczenie? sama bym pomalowala usta, zrobila wyzywajacy makijaz i zblizyla sie na odleglosc 1cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×