Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość pytanie nr 1
To spróbuj rozbujac goscia, trochę lyso tak w ciszy leżeć, chyba że tv/radio macie. I juz nadrabiam -Demoniku ależ Ty masz WYJATKOWO piękny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ojojoj,dziękuję za komplement,jakaś Ty słodziutka :D hahaha. Tv nie mamy,radia też(ja i tak p******ę radiową muzykę). A gość coś tam czasami powie,aż tak dramatycznie nie jest,ale duszą towarzystwa to też bym go nie nazwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a co do leżenia w ciszy,ja i tak się nie nudzę,mam telefon,a na nim neta,więc mogę czytać różne rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Mialam szybkie wyjscie na basen :) A co do p********ia muzyki radiowej-wiesz ze sa stacje tematyczne, dla kazdego cos dobrego :P a w ogole to czego Ty sluchasz? Slodziutka....bywam,ale nie za czesto; to raczej dobrze. Nie zapominaj sie regularnie podlaczac pod ladowarke,zebys mial co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
mam 3 baterie i 2 tel. Ten sam model,w jednym się ciągle ładuje jakaś bateria a na drugim działam :D . Ja słucham rapu,a Ty w czym gustujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrocznaDupa666
A kuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
fajnie było na basenie? Ja przyznam szczerze,że nawet nie potrafię pływać? :D haha,wiem,że to żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
jakoś mrocznie się zrobiło...i dupowato :D cześć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Musze znowu uciekac, odebrac goscia z pkp :) Basen to fajna sprawa,nigdy nie jest za pozno ,zeby sie nauczyc plywac, takze jak juz wrocisz do formy to...dzialaj :) Rap mowisz...w sumie to chyba nie lapie roznicy miedzy rapem a hip-hopem. Kiedys bylam...metalowa.... Teraz juz na czarno sie nie nosze,kotow tez juz nie jadam ale milosc do ostrzejszych rytmow zostala, ale slucham roznych rzeczy,jestem otwarta na nowe dzwieki... kurde musze uciekac, moze kiedys jeszcze cos o tym napisze. W kazdym razie-powodzenia jutro i odezwij sie jak bedziesz mial czas i ochote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
rap to muzyka,konkretnie słowa rapera (MC)a a hip-hop to kultura,na którą składa się kilka elementów. MC,DJ,GRAFFITTI I BREAKDANCE. I może jeszcze coś pominąłem...aaa beatbox. Serio? Chodziłaś w glanach i ubierałaś się na czarno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a ja nadal nie miałem operacji... K***a! Jak debil leżę tu już drugi dzień,a zoperują dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zartujesz... W takim razie trzymam kciuki,zeby pociachali Cię jutro albo przynajmniej w tym tygodniu!!;) ehhh-sluzba zdrowia! PS. Ano glany i czerń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hahaha :D coś ty zgłupiała? Jak można tak chodzić? :D przecież to zero kobiecości,mi się w ogóle takie dziewczyny nie podobają,to samo "gotyckie" :p a teraz jak wyglądasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
phi! czern jest bardzo elegancka,poza tym nie chodzilam w jakis lachmanach, phi! A glany pasuja tez do spodnic i sukienek,ale...Ty chyba nie chcesz ze mna o ciuchach pisac? :p Teraz-blond tipsiara :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
tipsiara? To tak samo źle :p :D czyli masz typ urody/wyglądu jak hmmm,dajmy na to Doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
zartowalam z ta tipsiara,no co Ty.... :( Nie ma znaczenia,jak wygladamy,tu nas nie widac i dobrze :) nie mam kompleksow, jesli chodzi o wyglad :) Doda-brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie masz kompleksów jeśli chodzi o wygląd w codzienności czy tutaj jak Cię nie widać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a ja dzisiaj miałem operację,od 9 do 11,aż 2 godziny to trwało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
W codziennosci, tu tez chyba nie mam sie czego wstydzic :) D.- jak sie czujesz? Widocznie skomplikowane miales to kolano skoro tyle trwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
więc jesteś ladną blondynką,tak? :) Noga boli jak ch*j,ale to wiadome bylo,ze tak będzie,jakoś to muszę przetrwać i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nie badz za bardzo bohaterem,tylko wolaj o tabsy p.bolowe... Taka ciekawostka mi sie przypomniala z mojego lezenia w szpitalu- jednej nocy kolo godziny 2.00 skonczyly sie tabletki na oddziale-dla wszystkich polamancow to byla pamietna noc :D Co do mnie to...lustro nie peka ;) No i uwazam,ze nie ladne to ,co ladne ale co sie komu podoba. A Ty co-poszukujesz "przystojnej" blondyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hehe nie,nikogo nie poszukuję :D kolor włosów nie ma znaczenia,ale jednak to chyba brunetki ciut bardziej mi się podobają,ale nie jest to oczywiście żadną regułą,ani wyznacznikiem atrakcyjności. A Ciebie pytam o wygląd bo próbuję sobie jakoś wyobrazić swoją rozmówczynię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
skończyły się tabletki i co? Pacjenci darli się całą noc? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
widzisz-to jest wlasnie magia netu-moge wygladac,jak tylko chcesz :) Musze juz znikac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
zauważyłem,że ty za wszelką cenę chcesz uniknąć tematu swojego wieku i wyglądu,dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
D. naprawde musialam isc, mam zycie procz netu :p O sobie za bardzo nie chce opowiadac bo: -sa ciekawsze tematy niz ja, -w necie trzeba jednak uwazac, co sie wypisuje, -nie uwazam,ze info w stylu: jestem Kasia,lat 20, z Radomia, wysoka szatynka itd cos ma wniesc do naszego pisania.... Jesli jednak cos to zmienia to wyprowadz mnie z bledu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
rozumiem,sam nie podałbym tu imienia,nazwiska i adresu,ale jak napiszesz jak wyglądasz to przecież nikt się nie zorientuje,że Ty to Ty :p ale jak wolisz,ja nie nalegam jeśli nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Chwila slabosci:drobna blondynka, ciemne oczy, dobrze zarysowane kosc***oliczkowe. Jeszcze cos chcesz wiedziec?-chwila slabosci trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
wczoraj już nie dałem rady pisac. Ile masz lat? I czy jak ubierałaś się w glany to miałaś ciemne włosy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Co za meczybula z tym wiekiem :p Rocznik '85, nigdy nie miałam ciemnych włosów, koszulek z zespołami też nie nosiłam, miałam jedna taka-do spania :) Coś jeszcze? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×