Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość d666a
przecież zawsze takie dziewczyny mają ciemne włosy,więc nie byłaś zbyt realistyczną "satanistką" :D haha :p a teraz czuję się dobrze,ale w nocy fatalnie,spałem może 1.5godziny,a tak to zdychałem z bólu :D a teraz nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Szkoda mi Ciebie...leki nie działały czy jednak bawiles się w bohatera, co to zacisnie zeby i wszystko zniesie? Dobrze, że już lepiej! Nigdy nie byłam satanistka glupolku... ehhh... stereotypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
dlatego słowo "satanistka" wziąłem w cudzysłów :p no niby dali mi dożylnie coś przeciwbólowego,ale po godzinie to przestało działać więc szkoda zachodu z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a z resztą sama (w żartach) napisałaś,że "już nie jadasz kotów" a ja nie odebrałem tego dosłownie bo wiem,że to była ironia. Więc trochę więcej dystansu do proponuję :p ;) (i mi się tam nie obrażaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Wiem, wiem. "Glupolku" napisałam z czułością :) Wygląda na to, że ktoś tu się boi wkluc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Co "co"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
"wygląda na to,że ktoś tu się boi wkluc..." nie rozumiem tego zdania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
O kroplowke mi chodzilo, z reszta nieważne, nie ma co analizować każdego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hehe nie boję się :p przecież tę igłę mam i tak już wbitą i nie wjeeebbują jej we mnie za każdym razem jak dają znieczulające leki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Moja wtopa jednym słowem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
lubisz bójki? Oglądać lub się bić? Robiłaś to kiedyś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Regularnie chodze na ustawki; w domu mam niezla kolekcje nozy, ktorymi posluguje sie zdecydowanie lepiej od wiekszosci facetow, wsrod policjantow jestem znana jako "Zyleta", nie ruszam sie bez kastetu w torebce... . . . A potem sie obudzilam..... . . . Bojki-serio?? Nawet w dziecinstwie sie specjalnie z nikim nie szarpalam, to nie moj sposob na rozwiazywanie problemow albo odstresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hahaha :D dzisiaj walczy Włodarczyk,jutro KSW i tak jakoś mnie natchnęło i zapytałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
no i jak Ty to obejrzysz,skoro bez tv jestescie? jestem ignorantem-co to KSW? o Wlodarczyku to chociaz slyszalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
No tak,Włodarczyka przegapię,ale jutro już wracam do domu i będę oglądał KSW. Co to ksw,hmmm,wytłumacze to jak kobiecie :D to co się biją te Pudziany,Najmany,Khalidovy itp, kojarzysz coś takiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Z wytlumaczeniem roznicy miedzy rapem a hiphopem super C****szlo a tu guzik wytlumaczyles,zaraz zapytam wujka Google o ksw :p Czyli jutro mam Ci nie przeszkadzac? ;) Zdziwiona jestem,ze u was wypuszczaja do domu w soboty, u nas tego luksusu nie bylo,weekend to martwe dni,wypisow niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
jeśli nie oglądasz tv to nie będziesz wiedzieć co to ksw :D Tutaj w soboty wypuszczają do domu,ale po wypis trzeba będzie przyjść innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
wypis niewazny, wazne ze do domu :) wujek google ladnie mi wszystko wytlumaczyl :) Mlody, a czemu Ty wlasciwie zalozyles ten temat? Nudny wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
i dlaczego miałabys mi "nie przeszkadzać"? Przecież ja piszę z Tobą bo chcę i nikt mnie nie zmusza do tego,a co za tym idzie,nie przeszkadzasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
po prostu zalozylam,ze bedziesz mocno zajety kibicowaniem przy ksw :D a nikt nie lubi namolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a siedziałem wieczorkiem w domu i nie miałem co robic,a już lepiej sobie z kimś porozmawiać niż się nudzić. Haha ja nie kibicuję,ja leniwie będę oglądał(no jednemu kibicuję). A Ty wcale nie jesteś namolna,nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
To komu kibicujesz? czesc nazwisk nie byla dla mnie czarna magia jak o nich czytalam :) a Ty chyba nie masz problemow z nawiazywaniem kontaktow ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
seksualnych? Hahaha,żartuję :p nie,nie mam,aczkolwiek nie jestem osobą,która ma tysiące znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Tysiaca znajomych to chyba nikt nie ma. A Twoje kontakty seksualne jakos mnie nie obchodza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a co do ksw,to najbardziej interesuje mnie walka Kamila Walusia,zapewne przegra bo mocny rywal,ale...obym się mylił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
żartowałem z tymi seksualnymi :D a co do znajomych,to niektórzy niby mają po tysiąc na tych faceebokach i innych p*****lach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Kurde, wielki ten koles jest... a czemu kibicujesz akurat jemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
c*****o wygląda,taki grubasek :D sylwetki gladiatora to on nie ma :D a tak jakoś go lubię,nie wiem skąd mi się wzięła taka sympatia do niego,fajny gość się wydaje i tak jakoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
co z tego ,ze niektorzy maja setki wirtualnych znajomych, tacy sa zwykle tylko cyferka. Nie mam facebooka-wiem, wiem -jestem passe ;) Jakos da sie zyc :) A Ty masz sylwetke gladiatora? :p Z tego,co pisales to postawny z Ciebie koles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×