Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość naszata
Nagle zniknęła mi mozilla. Syn informatyk jak z koziej d.. nie umiał nic z tym zrobić . Usiadłam , zainstalowałam od nowa. Wszystko wróciło , a już myślałam że zginęłyście mi bezpowrotnie i będę szukać w cyberprzestrzeni:( Smażenia ciąg dalszy mimo dzisiejszych chmurek i deszczu przez 3 minuty jest cieplej niż wczoraj . na razie oswajam się z nowym sprzętem . Czyli zabawa kto kogo przechytrzy :D Trzymajcie się dziewczyny bo widzę że kolorowy zawrót głowy macie. Cieszę się że moje już edukują się na własną kieszeń , bo moja wg. słów Algiry by nie wytrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Hmmm ..... z nowym sprzętem? ;) Takim, jaki przewidywałaś? ;) Pochwal się :) Ja odebrałam dzisiaj książkę, którą zamówiłam jeszcze przed wyjazdem - "Klątwa utopców". Pytanie, kiedy znajdę na nią czas??? :o W środę idziemy z młodą do fryzjera, w piątek już pierwsze zebranie 😭 A następna książka w drodze :D Musze zwolnić, wakacje skończyły się i trzeba wejść w nowe trybiki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Dostałam Huawei i teraz się męczę żeby go rozgryźć :D:D ale wcale nie narzekam .dobrze jest mieć coś w zapasie :D:D lapka też mam nowego . mówię wam - Boże Narodzenie!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Tylko żeby śnieg nie zaczął padać!!! :D:D:D Super, że MM sprawił Ci taką niespodziankę ;) Mówią, że do trzech razy sztuka ;) od poniedziałku próbuję załatwić młodej kartę miejską, bo od jutra do szkoły będzie dojeżdżać. Kobitce z drugiej strony okienka ciągle coś się nie podoba, dzisiaj idę po raz trzeci i ostatni, bo jak znowu coś jej się nie spodoba, to chyba przegryzę jej gardło!!! jak nie będę się pokazywać tzn., że zrobiłam to i mnie zamknęli :p;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły czas zacząć:P Dobrze, że nie macie małych dzieci, bo nie wiadomo, co nas czeka:PWprawdzie Kania ma w domu, ale to jeszcze trochę, może się wyklaruje;)Ten rok jeszcze obleci, ale następny...pożyjemy, zobaczymy, przeżyjemy;) Naszata, Algira ma rację, żeby tylko śnieg nie zaczął padać. Baw się dobrze swoimi nowymi zabawkami:) No nic, lecę w nieznane:DZostawiam kawkę:)Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed więzieniem uchroniła mnie tylko szyba!!!!! Oczywiście baba nie przyjęła mi wniosku, bo tym razem okazało się, że ........ potwierdzenie wniosku, że złożyłam PIT musi być na albo na samym "picie", albo muszę mieć specjalne zaświadczenie z urzędu skarbowego, że płacę podatki w miejscu zameldowania w formacie A-4, a nie potwierdzenie wypisane ręcznie na kartce A-5 Normalnie państwo w państwie!!! Galopem poleciałam do urzędu, na szczęście czynne do 16tej, a tam okazało się, że rzeczone zaświadczenie kosztuje ...... 17zeta!!!! Myślałam, że padnę!! Na szczęście pani w skarbówce była tak miła, że zapytała czy przypadkiem nie mam ze sobą kopii PITu, jak usłyszała, że mam, to pieczątkę przystawiła mi za darmo :D Kto by pomyślał, że w skarbówce pracują takie życzliwe osoby? Kartę wyrobiłyśmy, ale już w innym punkcie obsługi :p U mnie młoda poszła dziś pierwszy raz do nowej szkoły, czekam na jej i Wasze relacje, bo chociaż reforma moich dzieciaków już nie dotyczy, to chcę wiedzieć, co nowego piszczy w trawie ;) Kawkę wypiłam i lecę dalej :) Narka ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłka i jabłka , jabłka i jabłka; sliwki i śliwki , sliwki i jabłka, jabłka i śliwki. Q!!! a mówią że owoce to zdrowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Ja chcę żeby już były wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wczoraj dostałam 51 % zniżki w salonach vision express na okulary jeżeli rozumiecie o co chodzi ;) i przyznam, że byle jak mi z tym. :( Starość k...a starość :( Storczyku Hormonia nie harmonia ;) Znowu czytam ustawy - o policji i jeszcze 2 podobne 🌼 Dam wam znać jak mi poszło. Pewnie znów do tyłu, ale bym żałowała, że nie spróbowałam. Też czytałam pismo o zmianach w szkolnictwie. Pożyjemy zobaczymy... Mnie bardziej interesuje ta ustawa o wyższym, też ją nieco zmodyfikowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! nie mam fb ale życzę Ci wszystkiego najlepszego! I coraz mniejszej zniżki na okularki;) i słońca, wakacji, radości z rodziny!!!🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiliśmy gości n grilla -a tu szaro:( mam nadzieję że nie zacznie padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kania,buziaczki i słońca, i uśmiechu! Mam większą zniżkę, da się żyć;) Pogoda coś niewyraźna, ale może się poprawi, miłego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
To wyżej to ja:) z telefonu nie mam wprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny DZIĘKI 👄 :D U mnie dzisiaj słońce. Póki co bo nie wiem co będzie dalej ;) Mam zamiar dzisiejszy dzień spędzić z ustawą, a to dlatego że wczorajszy dzień przegwizdałam na różne inne rzeczy. ;) Córa jeszcze w "dwóch osobach". Śniło mi się coś białego więc..... ;) Niby na jutro ma ktg i w środę wyznaczona wizytę u lekarza jeszcze. Chyba że to białe na inną wiadomość mi się wyśniło. ;) Miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki za powodzenie. Grill sie udał . teraz leje i leje. zdążyłam ściągnąć pranie w nocy i dalej pod kołderkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Kania, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I 100% ZNIŻKI NA OKULARY! 🌻🌻🌻 Za bardzo uzależniliśmy się od technologii i wiele rzeczy powierzyliśmy maszynom :o a to pierwszy kroczek do Alzheimera :p:o W piątek pobiłam rekord zebraniowy :o pierwsze zebranie u młodej w sumie trwało ponad 2,5 godziny :o najpierw spęd w auli i opowiadanie o wszystkim :o tam jest zespół szkół, liceum mundurowe, technikum gastronomiczne i hotelarska zawodówka. Na cholerę mi informacje dotyczące umundurowania w liceum i stroju hotelarskiego?! Takie rzeczy powinny być podawane już w klasach! Potem oczywiście masa szczegółów podanych przez wychowawczynię i tak się zeszło :o dobrze, że następne zebranie dopiero pod koniec października ;) U mnie jeszcze piękne słonko. ale w kościach czuję nadchodzący deszcz .... młoda z MM pojechali na zakupy, póki jeszcze w niedzielę można coś kupić :p a ja mam dzisiaj leniwy nastrój :D Kania, czekamy na wieści o powiększeniu rodziny :) Rozstrzygają się losy T ....... Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym! Kania, nie wysokość zniżki na okulary decyduje o SKS! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki deszczowi uprasowałam wszystko co się dało , odkurzyłam dom, pochowałam co się dało. Teraz przerwa na herbatkę i budowę domku na drzewie - szkoda że w tv ;) Jeszcze kilka drobiazgów i znów będziemy mogli bałaganić :D:D Algira - przecież musisz wiedzieć ile cię spotkało szczęścia że nie kupujesz dziecku umundurowania:D:D Chłopaki wymyślili że T potrzebuje prysznica- czyli rujnacja łazienki a w rezultacie biadolenie T że to nie tak jak 20 lat temu. Jak znam życie to ja zostanę z tym bałaganem . I mimo że by się przydało - wykorzystałam że ich nie ma i namieszałam . T juz nosem kręci- na bałagan i wszystko ,więc kilka zmian i będzie dobrze . A ja będe mieć spokój:D:D Chłopakom się zdaje że wystarczy wywalić wannę i dać prysznic. A tu - zmienić podłogę , przełożyć kaloryfer, zmienić umywalkę i wc , no i przenieść dokądś pralkę bo inaczej T. nie wejdzie do prysznica. Do tego jak już to i drzwi wymienić na nowe. Wy wiecie czym to pachnie , a oni??? Ja napraawdę nie chcę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania😘❤️🌼 Kilka razy czytałam o tej książce i nie zauważyłam, że zamiast a jest o:PAż sprawdziłam, bo nie mogłam uwierzyć, że taka gapa ze mnie:PI rzeczywiście, hormonia:DJeszcze nie kupiłam, bo potrzebuję jeszcze inne pozycje i nie zebrałam się do zamówienia. DeBe, przyłączam się, też chcę wakacje:DCo u Ciebie z karcianymi zajęciami? Czym zostały zastąpione? Wczoraj wspaniałe lato, czas spędzony na dworze, dziś pierwszy powiew jesieni:OSzkoda, bo miałam plany i nie mogę ich realizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Kania, niczym. Przypomniano nam, że mamy obowiązek przepracowania 40 godz i poproszono o propozycje, co chcemy robić, i tyle. Przydzielono po 1 godz obowiązkowych wyr. Tak Bogiem a prawdą, to nawet każde kółko jest problemem, bo pracujemy prawie do 18 i sal brakuje na lekcje, a co mówić o reszcie. Ruszyła w sierpniu rozbudowa, może w przyszłym roku będzie lepiej. Mam swoje zajęcia dodatkowe kk, bo deficytów nie brakuje a ja mam uprawnienia, basen jak zwykle i właściwie nie mam już kiedy dołożyć czegoś więcej , i tak zawsze miałam znacznie więcej niż obowiązkowe z art 42, więc się nie przejmuję. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to są karciane zajęcia?? po 2 dniach deszczu chwila oddechu. barszczyk ugotowany. może jakiś spacerek sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokre włosy
Hej, jestem po trzydziestce, ale mentalnie pod czterdziestke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
upał. pranie, śliweczki.....w kompocie , na dżemik , mrożone. czy ja nigdy nie mogę się po prostu poopalać ///😠 do tego cosik sie stało z oknem . ani otworzyć do końca , ani lufcika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Upał. Powidła. Zebranie z rodzicami...............a tak bym posiedziała na balkonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi się wyśniło :) w nocy z niedzieli na poniedziałek zostałam babcią. 53 cm i 3310 wagi dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Hania. Mama i dziecko czują się dobrze. Poród przebiegł w szybkim tempie i bez komplikacji. Do szpitala trafili o 1szej w nocy a dziecko urodziło się 2,25. W środę miałam postępowanie rekrutacyjne do pracy. Test poszedł mi nieźle. Dostałam się do "finału", no a po rozmowach znów odpadłam. :( Niestety do tego finału dostały się 4 stażystki, to pewnie którąś z nich wybrali. Ale i tak jestem z siebie dumna. Znów udowodniłam sobie i reszcie świata że głupia nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, gratulacje dla wszystkich❤️Imię bardzo lubię, można je świetnie stosować w różnorodnych zdrobnieniach🌼 Pogoda letnia i na pewno mało odpowiednia do pracy w szkole:PWszyscy wyluzowani, mało skupieni i jacyś tacy rozbawieni:PNie ma się co dziwić, pogoda pasuje idealnie do wypoczynku, a nie do pracy:D Naszata, karciane godziny, to takie, których nie było w etacie, a trzeba je było realizować w narzuconej ilości tygodniowej i rocznej, prowadzić do nich dokumentację i ogólnie rozliczać się. Teraz ich nie ma i co szkoła to inne zasady, przynajmniej w moim regionie. DeBe, u mnie gorzej niż byłoByły dwie tygodniowi, teraz mam trzy i dziennik też ma być40-godzinny tydzień pracy - to powtarzają nam od wielu lat i tylko wkurzają takim podejściem. Gdybym pracowała z jakimś licznikiem czasowym, to na pewno wyrobiłabym ten limit. Sal też brakuje, bo u nas są różności w budynku. Ustalić cokolwiek graniczy z cudem, ale nikogo to nie interesuje. Po moim pisaniu od razu widać, że wróciłam do codzienności:P Ostatnio polubiłam podjadanie surowych śliwek. Mam chęć na owoce, to jem kilka śliwek. Pyszne:)Przetwory też uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×