Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość małż_przy_nadziei
Cześć, Powiedzcie mi proszę jak się nazywa bank KD, z którego korzysta invimed? Czy jest to First Egg Bank z Belgii? Zdziwiło mnie to, że większość dawczyń tam daje swoje "dorosłe" zdjęcia, a nie zdjęcia z dzieciństwa. I praktycznie wszystkie dawczyny to Ukrainki, Rosjanki i Białorusinki. A co jeszcze dziwniejsze, to sporo z tych dziewczyn (jakieś 5%), po sprawdzeniu ich w sieci, to modelki... no comments, że bez problemu można znaleźć w sieci ich nazwisko, profile społecznościowe itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec emocji.Beta negatywna.8 dpt bladtocysty.Doktorek zarządził na jutro powtórke bety,ale jeszcze nigdy nie slyszalam,żeby nagle wzrosła:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec emocji.Beta negatywna.8 dpt bladtocysty.Doktorek zarządził na jutro powtórke bety,ale jeszcze nigdy nie slyszalam,żeby nagle wzrosła:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec emocji.Beta negatywna:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No znów dodało kilka razy:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Tadzik tak mi przykro. Roma moje dziecko nie ma jeszcze roku i tez mam obawy jak to bedzie jak sie uda i bede w ciazy. W pierwszej ciazy wymiotowalam strasznie i bylam nie do zycia wiec nie wiem jak dam rade z malym dzieckiem. Ale kurcze jakos dam rade. Ty tez sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik tak mi przykro...Wiem że zadne słowa Cię nie pociesza ...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik, Bardzo, bardzo mi przykro. Może warto jednak nie składać broni tylko spróbować w innej klinice? Karolka, No właśnie pomyślałam, że tyle osób daje radę to może i ja dam. Choć pewnie większość z nich nie ma ciąż z in vitro co pewnie może stanowić różnicę. Mam nadzieję, że uda nam się tak czy siak a dopiero potem będziemy się martwić jak będzie trzeba. Najpierw trzeba być w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Tadzik przykro mi za mało się znam żeby powiedzieć ze jutro beta może jeszcze ruszyć, ale powtórzyć trzeba. Trzymaj się Kochana. Roma77 ciesze sie ze znowu pochodzisz jak mi się uda tez mam taki plan aby wrócić po rodzeństwo, może faktycznie się spotkamy :) ja narazie czekam na początek cyklu a potem jadę na kontrolę endo cżyli mamy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik, niestety beta już nie ruszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wiem gościu,że beta już nie ruszy.Jednak zrobiłam jeszcze jedno oznaczenie,zgodnie z zaleceniem,żeby spokojnie odstawić leki. Roma,nie będe zmieniać kliniki.Nie udaje się,to prawda.Pierwszy et ciąża biochemiczna,drugi kompletne zero,ale jeśli chodzi o procedure kd to stanęli na wysokości zadania.Dawczynię miałam po dwóch tyg.od podjęcia decyzji.Z 15 dojrzałych kom.było 9 blastocyst.Zostało jeszcze 5, bo mialam podawane po dwa zarodki.W kolejnym cyklu nie wracam po nie.Robimy rysę endometrium.Może to pomoże... Dziękuję za Wasze wsparcie.Trzymam kciuki za każdą z Was.Kiedyś przecież musi się udać. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się po rysie udalo, nie trać nadziei Tadziku, Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik, Jeśli masz jeszcze zarodki to jasne, że trzeba po nie wrócić . No i masz rację - na spokojnie po małej zmianie i uda się zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Tadzik, tak strasznie mi przykro... to bardzo trudne kiedy sie nie udaje ;( Sama nie wiem, co gorsze, ciaza biochemiczna czy gdy od poczatku wiadomo... Dobrze, ze robisz przerwe. Znow spojrzysz pozytywnie I po tej rysie szanse beda moze lepsze. Ale Ty masz jeszcze tak wiele szans! Super, ze masz tyle zarodków :) Trzymaj sie - bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik to super że masz szansę na kolejne podejscia . Regeneruj siły zrób dodatkowo co się jeszcze da i wracaj po maleństwa . A miałaś ten klej przy transferze embrjogule ? ( nie wiem dokładnie jak to się pisze) ale podobno też pomaga .Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był mój trzeci et w sumie.Przed pierwszym na własnych komórkach miałam rysę,nie miałam embrioglue.Potem ciąża naturalna,poroniona w 9 tygodniu.Następnie in vitro na cyklu naturalnym,pobrano 2 kom.które okazały się puste więc nawet et nie było.Teraz pierwsza procedura z kd,obydwa transfery z embrioglue,ale bez rysy.Badań mnóstwo,w immunologii też "grzebałam".Wszystko ok.Cykle regularne,z owulacją i prawidłowym poziomem hormonów.Amh 1,27…fsh nigdy nie przekroczyło 5.To moja trzecia klinika,bylam też e innych na konsultacjach.Wsxystko takie piękne,a ciąży nie ma:(Wiem,że moj wiek,już nie taki jak powinien:(,ale miałam nadzieję,że kd to załatwi.Jak narazie,to nic nie załatwiło. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to kwestia TEGO zarodka. Z potencjałem życia. Silnego i chętnego by zostać z Wami na 9mcy i całe zycie. Nie poddawaj się. Nie znam pary, ktora nie doczekałaby się dziecka, nie przestając walczyć. Wiem, jakie to trudne. Sama walczę tyle lat a wciąż nie jestem mamą. Możesz pokombinować z rysą, moze warto byś wzięła globulki z viagrą. Porozmawiaj z lekarzem. Głowa do gory. Nieustająco zycze Tobie i nam tu wszysykim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,OneWish,ja też tak to rozumiem,że to kwestia TEGO zarodka.To jest meritum całej procedury.Naszym zadaniem jest "tylko" odpowiednie przygotowanie warunków dla jego przyjęcia i rozwoju.Nie będę narzekać,bo każda z nas zna te emocje.Spróbuje spokojnie poczekać na kolejną szansę.Nawet mnie cieszy choć jeden cykl bez tych wszystkich hormonów i ulepszaczy. One, a możesz powiedzieć coś na temat globulek z wiagrą,na co i po co się to stosuje,na endo? Pozdrawiam Was gorąco.Kamka,Vitro zaraz startujecie?Pepe,napisz co u Ciebie i Makuszków. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,OneWish,ja też tak to rozumiem,że to kwestia TEGO zarodka.To jest meritum całej procedury.Naszym zadaniem jest "tylko" odpowiednie przygotowanie warunków dla jego przyjęcia i rozwoju.Nie będę narzekać,bo każda z nas zna te emocje.Spróbuje spokojnie poczekać na kolejną szansę.Nawet mnie cieszy choć jeden cykl bez tych wszystkich hormonów i ulepszaczy. One, a możesz powiedzieć coś na temat globulek z wiagrą,na co i po co się to stosuje,na endo? Pozdrawiam Was gorąco.Kamka,Vitro zaraz startujecie?Pepe,napisz co u Ciebie i Maluszków. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wysłać posta, kafe uwaza go za spam. będę więc pisać po kilka słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globulki z v... (pewnie to słowo nie podoba się kafe) działają nie na wzrost endometrium, a na przepływy. Zwiększają też receptywność, a całość przekłada się na pomoc w zagnieżdżeniu zarodka. Biorąc pierwszy raz w życiu te globulki zaszłam w ciążę, ale przy kolejnych dwóch transferach mi się nie udało. Widzisz, to wszystko jest loterią... globulki wypisze Ci lekarz w odpowiednich proporcjach. Jeśli chodzi o rysę - ja miałam wyraźny zakaz jej robienia. z uwagi na zawyżone cytokiny prozapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik ja miałam globulki z wiagra podawane razem z estofenem . Podobno działają na lepsze ukrwienie macicy .Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scratching endometrium, rysa, jest np. w moim przypdku zupełnie "zakazana" przez immunologa z uwagi na zawyżone cytokiny prozapalne. rysa ywołuje stan zapalny w macicy, co mnie akurat mocno by zaszkodziło. A na pewno nie pomogłoby się zarodkowi zanieździć. Temat glubulek i rysy to kwestie dla lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ciekawostka - jeden immunolog przepisał mi przed ostatnim transferem Neupogen, a na moje pytanie o Intalipid stwierdził,że nie działa. Poszłam więc na et we wrzesniu po zaaplikowaniu Neupogenu, nie wzięłam wlewu. Et się nie udał, więc wybrałam się do innego immunologa. co mi zapisał? Intralipid. co kazał odstawić? Neupogen. z uwagi, że nie działa.... :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małż_przy_nadziei, wiesz co ja się leczę w Invimedzie, oni korzystają z własnego banku. A w ogóle to z ciekawości weszłam na tą stronę tego belgijskiego banku. Tam jest napisane, że zdjęcia są demo.To nie są zdjęcia prawdziwych dawczyń, tylko pewnie z jakiejś darmowej strony. Ale to rzeczywiście może wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co oznacza podglad w 7dc? Czy to juz endometrium jest sprawdzane czy chodzi o cos innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam dxiewczyny,że biorąc ppd uwagę te wszystkie badania,leki,wspomagacze,ulepszacze i inne cuda medyczne,dochodzę do wniosku,że po prostu albo się udaje niazależnie od wszystkiego,albo nie.Oczywiście warto spróbować jesli cos moze podniesc skuteczność o choć 1%:) Dzięki za info o globulkach z v... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam dxiewczyny,że biorąc ppd uwagę te wszystkie badania,leki,wspomagacze,ulepszacze i inne cuda medyczne,dochodzę do wniosku,że po prostu albo się udaje niazależnie od wszystkiego,albo nie.Oczywiście warto spróbować jesli cos moze podniesc skuteczność o choć 1%:) Dzięki za info o globulkach z v... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1283
Mam prośbę do dziewczyn które czekają w bocianie w BS coś się ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×