Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jagoda13: JTM przyjmij gratulacje od Groszka, napisz proszę który to był tydzień ciąży, ile mierzy córeczka, Groszki są zainteresowane zresztą ja również. Gosiagosia :) :) świąteczne najlepsze życzenia dla Ciebie, cały czas Ci kibicuje :) bardzo mocno trzymam kciuki. Czekam na dobre wiadomości. Bharat dawno Cię nie było. Gościu.... szkoda, wielka szkoda, że tak mało tych wiadomości dobrych. Bo dopiero dziś zaczynam odzyskiwać wiarę, że to się udaje. Że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Ale news!!! JTM -wielkie, wielkie gratulacje!!! Dużo szczęścia, radości i zdrowia dla Maleństwa i Rodziców! To będą wspaniałe Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
No nie mam siły, znowu ucięło mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
I znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
O co chodzi? Poddaje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Jak bralyscie Estrofem, 3 na raz czy 3 razy po jednej tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
A teraz nie opublikowalo wcale. Porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Full of hope 3 razy po 1 tabletce brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estrofem 3 x 1 mniej więcej w równych odstępach czasowych. Jagoda, podczytuję Was cały czas. Robiłam badania..... rezonans przysadki - nie mam gruczolaka /uff na szczęście/ i prolaktynę po obciążeniu - wyszła ok. Poprzedni skok prolaktyny był chyba pod wpływem emocji. To była wizyta, na której podejmowałam decyzję, a zaraz potem pobranie krwi do badania. I może dlatego taki był wynik. Koniec roku może być dla mnie pełen emocji...... Jutro się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Bharat podziwiam, że w tym świątecznym natłoku jeszcze walczysz :) ja jużsobie chwilowo odpuściłam, własnie sobie też uświadomiłam, że kwasu foliowego dawno nie brałam, ale może taka przerwa dobrze mi zrobi... Full of hope wszystkie wpisy widzę :) chyba miałaś chwilowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Dzieki Mona i Bharat. Bharat - powodzenia! Ja pierwsze ogledziny mam po Swietach, a transfer jak dobrze pojdzie zaraz po Nowym Roku. Jestem podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
No to, Full of Hope, może być że startujemy prawie równocześnie. Też Ci życzę powodzenia. Jagoda, mnie trochę zależy, aby to było jeszcze teraz, bo to będzie drugi cykl po histeroskopii, a podobno histeroskopia zwiększa szanse do trzech cykli. Jak będzie, to się okaże.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Bharat, jesli mozna - z jakiego powodu mialas histero? Jagoda - wpisy publikuje, ale urywa po 1 lub 2 linijkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku z macicą. Brałam w klinice program na wyłączność, na który wydałam duże pieniądze. Miałam dużego pecha, ponieważ była tylko jedna blastocysta i jeden zarodek z marnymi szansami. Nie udało się i kiedy lekarz usłyszał, że chcę podchodzić jeszcze raz chyba trochę z litości nade mną, a trochę w ramach rekompensaty za tą jedną blastocystę /takie miałam wrażenie/ zrobił mi histero na NFZ. Na szczęście wyszło ok. Jeśli się nie powiedzie transfer przy dobrej blastocyście często jest robiona histeroskopia, żeby wykluczyć jakieś nieprawidłowości anatomiczne. I podobno na jakiś czas ułatwia implantację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM, Gratulacje ! Jak dobrze słyszeć, że są szczęśliwe zakończenia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM, Gratulacje. Jak dobrze słyszeć, że są szczęśliwe zakończenia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Lenka: JTM gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, pomyślności i dużo miłości,oby jak najwięcej takich newsów:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie kadetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Bharat sprawdz umowe z klinika - przy jednym zarodku moze byc znizka na kolejna procedure ( w Invicta jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
JTM gratuluje z całego serca kochana.Z tego co kojarzę to transfer miałaś 30-04 wiec urodziłaś w 36 tygodniu. Ja swoją pierwszą córcię w 35 i po miesiącu już śladu nie było po wcześniactwie.Więc sądzę, że przed Wami już tylko wspaniałe tak długo wyczekiwane chwile.Ja kończę 27 tydz... i strach mnie nie opuszcza takie wieści jakimi się z nami podzieliłaś są miodem na moje skołatane serce. Życzę kochana dużo siły i zdrówka ciesz się życiem za Nas wszystkie. Pozdrawiam wszystkie Kadetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje JTM! Dziewczyny! mam pytanie czy w jakiś sposób poziom AMH można podwyższyć? czy jest on stały i może tylko się zmniejszyć? głupie pytanie.... bo teoretycznie wiem co to jest za badanie poziomu AHM i jak dla mnie to chyba nierealne żeby się nagle więcej jajeczek zrobiło . Czy przyjmowanie jakiś leków tylko może "oszukać" ten wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeMamNadzieję
to wyżej pytanie to ja. Zapomniałam sie podpisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
JTM- dużo zdróweczka dla córeczki :)- gratuluję. Pipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Mam Nadzieje- niestety masz racje, AMH nie mozna w zaden sposob podwyzszyc chociaz zdarzaja sie przypadki, ze wynik jest wyzszy niz poprzedni- spowodowane jest to jednak uzyciem innego odczynnika przez laboratorium a nie realnym wzrostem rezerwy jajnikowej. Wyniku AMH nie da sie tez " zafalszowac" tak jak ma to mniejsce w przypadku FSH. Ale sam niski wynik AMH niczego nie przekresla, dopiero w polaczeniu z wysokim FSH szanse na ciaze dramatycznie spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Agusia czy ty tez jestes w ciazy z KD? Czy w pierwszych tygodniach ciazy mialas takie dziwne uklucia w dole brzucha np przy zmianie pozycji z siedacej na stojaca. Lekarz powiedzial ze to nic groźnego ale jakoś mnie to niepokoi. Gość niestety poziomu AMH nie da sie podnieść określa on bowiem ile zostalo nam komorek jajowych ktorych ilość jest juz przypisana w zyciu plodowym. Aczkolwiek kiedyś slyszalam o lekach które fauszuja wynik po to aby załapać sie na refundowane in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeMamNadzieję
odebrałam dziś wyniki po 3 brania HTZ. Myślałam że jakimś cudem może będzie lepiej ;/ a tu du...pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do gościa który pisał o niepowodzeniu z zarodkami z powodu czynnika męskiego.Gdzie gość czeka na adopcję zarodka jaka to klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z917..... dzięki za info. A powiedz coś więcej o tej zniżce, bo nie chce mi się przeglądać umowy, a ja właśnie w Invikcie przystępowałam. U mnie były teoretycznie dwa, tylko, że jeden praktycznie bez szans, bo w piątym dniu był opóźniony o jeden dzień. Myślę, że oni podają jakikolwiek, żeby tylko sobie odhaczyć, że były dwa. Teraz jestem w Invimedzie, ale na wszelki wypadek warto wiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Rano kliknelam na link od Dory i fajna ta akcja z dokarmianiem psiakow ze schroniska... Teraz widze, ze Kropka osiagnela 100% wiec chyba mozna teraz wybrac innego pieska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ile dni przed transferem zaczynałyście brać luteinę? I w jakiej dawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×