Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
wiecie co przypomniało mi się że ostatnio któraś z Was pytała czy dziewczyny badają sobie szyjkę macicy:) Powiem Wam że ja troche badałam sobie szyjkę,ale nie potrafiłam ocenić czy jest otwarta czy zamknięta.Ale u mnie się inny sposob sprawdza,tzn nie sposób,tylko po prostu u siebie to zaobserwowałam.tylko się nie śmiejcie :) jak wiadomo w czasie dni płodnych gdy zbliża się owulacja szyjka się otwiera :) i ja mam cos takiego,że jak się zbliżają dni płodne i owulacja to po sexie jak mąż zostawi w środku żołnierzyki,nasienie ze mnie nie wypływa,mogę skakać nawet;) wiem że to głupie,ale wiem po tym że szyjka jest otwarta i bedzie owulacja,a kiedy jest zamknięta,to nawet jak się przekręcam to mi wylatuje wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
co wszystkie tak nagle ucichły ?;) bolą mnie sutki :( i delikatnie ćmi mnie podbrzusze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
ale macie tempo laski :) U mnie szaro buro była. Swoją drogą z jakich Wy jesteście miast, że do lekarza ot tak można się dostać na USG. U mnie to 2 mies wcześniej trzeba się zapisywać i nie każdy robi w ogole usg podczas badania. Do tej pory chodziłam prywatnie, też dlatego. Teraz mam lekarza nowego, już na NFZ, ale czeka się 2 mies minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja jestem z okolic Międzyrzeca Podlaskiego :) woj. lubelskie :) takie małe piasto :) do mojej lekarki tez się ciężko dostać bo tylko 10 osób może się zarejestrować i trzeba rano wstac żeby się dostać,ale ja rzadko chodzę do przychodni,jak trzeba to pozwala mi przychodzić na oddział jak ma dyżur i robi mi usg.jak potrzebuje recepte albo coś w tym stylu to ide bez rejestracji i mi wyoisuje .u nas usg w gabinecie nie robi,stoi tam jakiś sprzęt,ale nie wiem czy go używają.usg robi w pracowni w poniedziałki i środy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malemarzenie
dziewczynki strajace sie o dzidzusia czy robilyscie wyniki tsh jaki wynik jest dobry do starania sie o malenstwo ja porobilam ostnio wyniki tsh prolaktyne i fsh i fh amaz zrobil badania nasienia stramy sie od poczatku pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
z tego co ja wiem tsh powinno być nieco ponad dolną granice normy .wiadomo nie może być wysokie,ale poniżej dolnej granicy też nie powinno być.jakie masz normy podane przy wynikach ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja robiłam w styczniu badania, jutro ide na prolaktyne z obciązeniem ,cytologie i coś tam jeszcze, a mąż też na badanie nasienia się wybeira i jak pozbieram wsyztskie wyniki to odrazu się do lekarza umawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Z Międzyrzecza miałam koleżankę, razem studiowałyśmy w Białym :) Ja z Ełku jestem - tutaj dostać się do lekarza to masakra jakaś...zapiszesz się, czekasz 2-12 mies i potem znowu czekasz, tym razem 3 godz w kolejce. Złamiesz nogę, czekasz...szkoda gadać. Boję się też naszego szpitala bo ma straszne opinie, dużo dzieci przetrzymanych, przyduszonych, z urazami okołoporodowymi...ale wole o tym nie myśleć wcale bo dodatkowy stres i nie zajdę już całkiem w tę ciążę ;) Ale spać mi się chce..a dzisiaj miałam trenować :P Hm, mąż na piłce, ciekawe czy też da rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malemarzenie
mam 1,61 ulU a normy min. 0,35 a max 4,94 lekarza mam dopiero we wtorek , martwie sie choc wiem ze nie staramy sie jeszcze tak bardzo dlugo, to boje sie ze cos jest nie tak , mialam tez robione usg , i cytologie wszystko wporzadku wczesniej bralam 5 lat tabletki antykoncepcyjne odstawilam prawie pol roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja na przykład mam tsh 1,43 a norma jest od 0,55-4. więc mam ok .wiesz to zależy tez czy masz jakieś problemy hormonalne? robiłaś progesteron,fsh,lh,estradiol? jeżeli tak no to jeżeli mieścisz się w tej normie nie powinnaś mieć jakichś problemów z płodnością.a no i jeszcze bardzo ważny jest ft4,bo porównuje się jakoś tsh i ft4.i jeżeli tsh masz w normie a ft4 bedzie za wysoki albo za niskie to chyba trzeba bedzie to jakoś wyregulować.ale tego dokładnie nie wiem.poczytaj na necie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
moim zdaniem tsh masz w porządku :) nawet bardzo w porządku :) tylko właśnie z tym ft4 nie wiadomo :) masz wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kobitki - przeszkody są w głowie najczęściej. Ja TSH też robiłam. Moja przyjaciółka jak poszła do lekarza to jej powiedział ze będzie problem z zajściem, bo to szyjka skrzywiona, a to coś tam z jajnikiem, a to coś tam...badania robiła, kiedyś jakieś leki brała na wyrównywanie cykli. A zaszła po 2 cyklach starań. Bo podeszła sobie do tego będzie jak będzie. I nawet ostatnio mi mówiła, że dopiero po tyg po spóźnionym okresie test zrobiła. Ja bym już pierwszego dnia leciała do apteki po test ;). Mi od tych starań to cykl się poskracał, udziwnił i już nie wiem kiedy okres teraz będzie. Ostatni miałam 3 dni za szybko to następny też tak samo? I do lekarza jak coś to też nie pójdę, bo okres mi wypadnie i nast wizyta pewnie na czerwiec - tak to u nas jest...aż się chce powiedzieć kur.. nie wyspałam się dzisiaj i marudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
evilinka ja z okolic MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO,nie z Międzyrzecza.to chyba z drugiej strony polski zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ale jak człowiek chce bardzo to jak tu nie myśleć i wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan doktor nie zlecil mi tego badania ft4 kazal zrobic jeszcze prolaktyne wynik 10,47 a normy od 5,18 do 26,5 i kazal FsH i LH a progesteron mialam robiony chyba ze 3 razy najjpierw byl niski zaraz w pierwszym cyklu i nie bylo w owulki w drugim juz rosl wynik byl wiekszy a w klejnym tzrecim cyklu byl wysoki i owulacja byla potwierdzona usg zawsze robilam tego samego dnia cyklu 22 dc. Lekarz zkazal zrobic tez badanie nasienia mezowi ale ztego co wyczytalam w internecie jego wyniki sa ok spelnia tez tam wszystkie normy na wyniku co wypisane. Moze pan doktor mnie ejszcze skieruje na jakies wyniki cyz badania , napewno poddam sie wszytskiemu co tzreba bardzo bym chciala zostac mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nie masz się czym martwić :) skoro progesteron się poprawił i owulacja jest to jest dobrze :) tylko teraz działać i czekać na efekty :) ile cykli się staracie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malemarzenie
staramy sie teraz 4 cykl w sumie tak to jest 4 cykl pytalam tez pana doktora o zespol pco ale na usg powiedzial z enie widzi takiego obrazu policystycznych jajnikow, nie mam tez nadmiernego owlosienia nie ejstem otyla a odkad odstawialam antykoncepcje to mialam co miesiacmiesiaczke a moje cykle wahaly sie od 28 do najdluzszy mial 33 dni Jutro moj 14 dc i z mezem dzialam co drugi dzien zobaczymy co mi jeszcze powie pan doktor na wizycie co ztego wszystkiego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Brzoskwinka- no tak, miałam na myśli Miedzyrzec Podlaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
4 cykle to naprawde jeszcze nic :) także nie martw się na zapas :) a gdzie ten Ełk jest ?;) to gdzieś na północy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
malemarzenie wygląda na to ze nie pozostaje nic innego jak dużo miłości :) Tylko ne za często;) A jak u Was z miłością? Fajnych macie mężczyzn?:) u nas to big love od 6 lat :) Dla bejbika to ważne, taka kochająca sie rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
u nas od 7 lat razem od 2 lat jako małżeństwo:) brakuje tylko malutkiego dzidziusia lub dwóch trzech :P przyjmę każdą ilość;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Ełk jest na Mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u nas bedzie dopiero 4 lata razem i 2 lata po ślubie :) ale bardzo sie kochamy :) brakuje nam tylko dopełnienia w postaci dziecka :) mój maz jest cudowny :) dwiema najlepszymi rzeczami jakie mnie spotkały są mój mąż i (beda) dzieci.Chcemy mieć min 3 :) może jakoś się uda :) powiem wam najlepsze :) wiecie gdzie się poznaliśmy ? na nk.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
7 lat to ładnie :) Z ta ilością to ja np się boję ze będą bliźniaki. Mój tata jest z bliźniaków. Ja sobie nie dam rady z 2 na raz:) Hehe już widzę to pobojowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Oj, my też dzięki nk.pl po latach się znowu spotkaliśmy i tak już zostaliśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
moim największym marzeniem jest mieć bliźniaki;) to byłoby najcudowniej nawet trojaczki przyjmę.porpostu chce mieć maleńki owoc naszej miłości. poznanie?hmmm wtedy jeszcze fotka.pl była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
o widzisz :) nk łączy ludzi :) ja bym chciała mieć bliźniaki :) mam nadzieję że się uda :) męża mama miała bliźniaki i męża najstarsza siostra też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny ja też sie staram :) kiupiłam testy owulacuyjne , bardzo pomocne , własnie mam płodne :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malemarzenie
a my znamy sie 6 lat i 8 miesiac zaczyna sie po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Wroclawia, tu na wizyte nfz do dobrego ginekologa czeka sie kilka dni, a jak jest cos pilnego to nawet w ten sam dzien wcisna. nie wiem jak jest w innych placowkach nfz ale kolezanki czy moja mama tam chodza i nigdy nie mialy problemu z wizyta, ja natomiast korzystam z prywatnej kliniki, bo maz ma pakiet z pracy i szkoda byloby nie skorzystac. z mezem jestem od 1,5 roku malzenstwa ale razem jestesmy juz 8 lat! nudno nam tak samemu mieszkac i fajnie by bylo zajmowac sie malutkim bobaskiem, patrzec jak dorasta , jak sie rozwija:) eeech rozmarzylam sie. w sobote bankowo robie tes, bo dzis kupilam jakis dobry test o stezeniu 10mlU , te ktore mam z allegro maja stezenie 4 razy mniejsze. milej , owocnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×