Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
Tajska zupka ja tak miałam 2 dni takie plamienia przy podcieraniu a na 3 dzień w południe się rozkręciła @ już normlanie więc może poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska zupa moja gin mówi że dopóki nie pojawi się żywa czerwona krew jest to stary cykl i nie liczy się to jako @.ja miałam kiedyś kilka dni takie brązowe plamienie,czasami pojawiała się taka brunatno brązowa ciemna wydzielina i moja gin nie kazała mi tego liczyc jako @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wiecie co dziewczyny :) ja od dwoch dni mam smaka na marynowane grzyby :) od wczoraj zjadłam juz 3 takie średnie słoiczki :) sama:) nie wiem co mnie naszło ;D zjadłabym jeszcze ogórka kiszonego ale nie chce mi się schodzić do piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
plamienia przed okresem mogą świadczyc o za niskim progesteronie ale skoro bierzesz progesteron to nie powinnaś ich mieć;) może jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczynki :) U mnie też piękna pogoda i miałam ochotę wybrać się na wiosenne zakupy, ale potem sobie pomyślałam, ze to bez sensu, bo kupie sobie spodnie, których długo nie ponoszę, bo będę musiała zaraz mieć większe :D To jest pozytywne myślenie, co? Ja już wchodzę w czas mojej miesiączki, powinna być między 4 a 10 ale jeżeli test owulacyjny nie kłamał to raczej bliżej 10. Objawy które mam mogą być i na okres i na ciążę, dzisiaj kilka razy tak mnie brzuch zabolał, że musiałam sie położyć i poczekać, aż przejdzie, sprawdziłam w kalendarzu i podobno jeżeli zaciążyłam, to właśnie dzisiaj byłaby implantacja, ale sobie wielkich nadziei nie robię. Aha, temperaturę nadal od owulacji mam 26.9 a wczoraj nawet 37.3, ale już kiedyś to mnie nabrało, więc nie przywiązuję do tego za dużej uwagi. Ja właśnie rozglądam się za prezentem dla nowo narodzonych bliźniaczek kuzyna i powiem szczerze, że nie wiem jakim sposobem doszło do tego, że wybierałam im prezent a to sobie upatrzyłam wózek :D Dziewczyny, kiedyś słyszałam, ze przebywanie wśród ciężarnych poprawia płodność, więc jeżeli macie okazję z takimi przebywać to wdychajcie ich ciążowe hormony :D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Anetka4545 A robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka4545
Wlasnie kupiłam dzisiaj ale zrobię jutro rano. Chciałam najpierw wiedzieć czy te objawy to może być ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
Cześć dziewczyny :) dlugoooo nie pisałam, bo jakoś nie było czasu. U nas oczywiście dalej nic i jak was trochę wstecz poczytałam to (niewiem czemu) sie pocieszyłam trochę :) i stwierdziłam, że daje sobie spokój, ze staraniami. W sierpniu mamy zaplanowane już wczasy za granicą i dopiero potem będziemy sie starać. W sumie byłoby fajnie zajsc w sierpniu, bo ja zawsze marzyłam, żeby urodzić w maju, także moje marzenie może się spełni. Mówię. Wam,dziewczyny że jak jedna zaciąży to pójdzie hurtem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka4545
Dodam jeszcze ze biorę luteine podjezykowo od 16 do 26dn cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Moze macie racje zeby poczekac czy cos sie rozkreci. Ktoras pisala ze plamienia to ostatni cykl a mi znowu co innego mowil gin:D Ja to sie boje ze mam wieksze problemy z hormonami:( Chcialabym dziecko. U mnie w rodzinie urodzil sie chlopak ale jak to jest ze dzieci akurat pojawiaja sie tam gdzie ludzie nie maja warunkow. Ta dziewczyna z mojej rodziny chodzila do szkoly specjalnej bo jest z rodziny wielodzietnej, chlopak jej popija, wszyscy mieszkaja w jednym domu tzn ona ma jeszcze 3 rodzenstwa. Ma siostre i matke z choroba psychiczna...I tylko jedna z jej siostr chodzila do normalnej szkoly. I to jest sprawiedliwe? Zastanawiam sie czy ktos w tej rodzinie w ogole pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Malaczarna98 a co przeszkadzaja wczasy we wczesniejszym zajsciu w ciaze?;) ja tez tak odkladalam decyzje i zaluj***ardzo bo starania nie wiadomo ile beda trwac...Ale moze te wczasy beda owocne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzis nastawienie mam juz lepsze. coraz blizej do okresu a u mnie brak typowego objawu czyli bolu piersi. zawsze odkad pamietam bolaly mnie na minimum tydzien przed a teraz czuje jedynie szczypanie przy dotyku sutkow. dzis zauwazylam dosc sporo bialego sluzu ale u mnie czesto sie pojawial w roznych dniach cyklu. chcialam testowac w sobote ale chyba nie bedzie sensu bo okres spodziewany jest na pon-wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
anetka-jeśli bierzesz luteinę ona napewno wywoła ci okres jeśli nie ma ciąży.też biorę luteinę i mam cykle jak w zegarku.więc jeśli okres ci się spóźnia są duże szanse na ciąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalka no my razem miałyśmy testować w sobotę, ale najlepsze jest to, że ja dzisiaj tez zauważyłam dużo białego śluzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
anetka a który to dzień cyklu ? ja też biorę luteinę od 16 dc-26 i nie miałam cyklu dłuższego niż 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja właśnie niedawno miałam ten niby okres ( brązowe plamienie) to było 24.03... A przecież przy moich 36 dn cyklach to do następnej @ jeszcze dużo czasu... A luteine mi gin dal na bolaca @ i ewentualne podtrzymanie. Tak powiedzial w każdym razie. Nigdy nie miałam klopotu z @ zawsze regularnie, jedynie co to mialalm bardzo bolesne@... Juz sama nie wiem..:( pragniemy z mężem bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M ja byc moze rano sie skusze i tez zrobie, zobacze od nastawienia:-) moze pojawia sie dwe krechy -prezencik na dzien kobiet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka jesli przypuszczasz ciaze to zrob test, a skapy okres moze zdarzyc sie nawet do 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano zrobię test:) mam nadzieje ze sie udało tym razem.. Bo staramy sie juz 7 miesięcy ale do tej pory nie miałam takich objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dzisiaj z 2 razy tak dziwnie ukulo mnie w pochwie nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z ewentualna ciąża.? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Anetka, to o czym mówisz to mogą być objawy ciąży, ale my nie możemy tego stwierdzić, jeśli czytałaś nasze wypowiedzi, to zobaczysz, że my same staramy się nie wkręcać w nasze własne objawy, bo wiemy, ze nasze ciała czasem kłamią ;) Mam nadzieję, że Twój test wyjdzie jutro pozytywnie i podzielisz się z nami swoim wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
a poza tym to jeżeli termin miesiączki miałaś 9 dni temu no to test chyba może wyjść pozytywnie nawet wieczorem, bo to już byłoby min. 23dni od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Anetka czekamy na wynik ;) A ja dzisiaj 43 dc i @ nadal brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka zapisałaś się do lekarza>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka masakra, mialas tak kiedys? tzn takie duze opoznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię rano będzie bardziej wiarygodny. Napewno dam wam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Nie bo na razie, ciagle licze ze po prostu się opuznilo. Nie nigdy nie miałam tzn pomijając po poronieniu. Licze ze może w pon były po prostu płodne bo test owulacyjny był dodatni... Nic mnie nie boli tylko takiego sluzu białego mam w miare dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×