Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość papi11
mam nadzieję że malinka że to jednak nie opóźnienie a coś więcej. a jak sie czujesz dużo masz tego śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No momentami tak, nie raz szlam do wc bo myslelam ze to @. Hm niewiek wczorajsza beta wyszla ujemna, wiec się nienastawiam choć jest możliwość ze jak się przesunelo to po prostu jest za wcześnie bo w tamten weekend i w tamtym tygodniu starania były. zobaczymy czy @ przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
malinka jak byłam na innym wątku to też dziewczyna pisała że była na becie i wynik był ujemny a okazało się że jest w ciaży.laboratorium też może sie mylic :) i życze Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
anetka dziwne że jeszcze nie zrobiłaś testu :) ja bym nie wytrzymała i dawno na bete poleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
wklejam tabelkę dla przypomnienia :)) AKTUALNE STARACZKI Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nemesisowa,evilinka,goalka,i gość M następne w kolejce do testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja jutro na usg ide i mam nikła nadzieje ze jednak bedzie jakiś pęcherzyk ;p wiem że szanse mam marne ale trzeba w coś wierzyć :) tymczasem dopada mnie wieczorny ból brzucha i ból (.)(.) .Miłego wieczoru dziewczyny:) owocnego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
oo a ja mam najwczesniejsza date z lutego ;P super by było jakby za pare dni się okazało ze jednak ciaza, ale czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
hej dziewczyny. chciałabym się was zapytać czy jest możliwość zajścia w ciąże tydzień przed okresem tzn. kochałam się z narzeczonym po 2 miesięcznej przerwie tydzień przed @ z dojściem we mnie i tak w sumie było do samej @ i kilka dni po @. piersi mnie nadal bolą mimo że okres skończył mi się 27 lutego. ogólnie mam cykle 28 dniowe tylko w miesiącu styczniu był 26 dniowy a potem w lutym przyszedł 24. wiem że wtedy są dni nie płodne ale te piersi mnie bolą nigdy taknie miałam żeby nie przestawały mnie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
miranda454 jeśli dobrze zrozumiałam to mialas niedawno okres wiec wydaje mi się ciąża jest mało prawdopodobna zwłaszcza jeśli mialas normalne krwawienie. Ja tez tak raz miałam ze po @ piersi bolały ze dotknąć nie mogłam a ciąży nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda454
tak wiem miałam okres od 24 do 27 ale on i tak by był nawet jeśli doszło by do zapłodnienia. koleżanka powiedziała mi że ten cykl gdzie miałam 26 dni mógł mi poprzestawiać coś . nie wiem może masz racje i to nic takiego skoro też miałaś ale piersi z niczego nie bolą musi byc zatem inna przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
możliwe, poczekaj pare dni może Ci minie. Ale az takich odchyleń nie masz chyba strasznie dużych? ja zawsze miałam jak w zegarku 28 do max 32 dni cykl, a teraz paranoja jakas jutro 44 :D i nie wiem co ze mna jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miranda , jak dla mnie szanse marne. przed okresem sa zazwyczaj dni nieplodne, do tego dostalas okres wiec nie masz sie co martwic. chyba ze zamiast okresu mialas delikatne plamienia to wtedy byloby wieksze prawdopodobienstwo. bol piersi zwiastuje zazwyczaj okres...mnie tez bolaly zawsze a teraz nic a nic. Dziewczyny ale mamy duzo juz wpisow na tym temacie forum:) u mnie coraz blizej do spodziewanej @ i do testowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
witam was dziewczyny :) no troszkę mamy juz tych wpisów,ale mam nadzieję że dopiero sie rozkręcamy :)miałam dzisiaj ładny sen.że byłam u tej znajomej która dziecko chrzciła w niedzielę i nosiłam Majeczkę na rekach i się z nią bawiłam :) ajjj :) wiecie co ?normalnie u mnie śnieg pada;( ja juz myślałam że bedzie wiosna na całego a tu śnieg zaczyna padać :) trzymam mocno kciuki za dziewczęta które zbliżaja się do testowania :) i za nas wszystkie :* ja sie zaraz szykuję do lekarza i wróce pewnie dopiero koło 15:) trzymajcie za mnie kciuki żeby coś urosło wkońcu no :) normalnie się stresuje tym usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nemesisowa co u Ciebie ?;) wczoraj miałaś termin @ :) laurkachmurka już chyba raz pisałam,ale powtórzę :) zaktualizuj tablekę :) bo masz wpisaną datę poprzedniej miesiączki :) zmień na datę następnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się cieszę.. :) mój maz juz dziś wolne wzioł i jedziemy do lekarza. Nie mogę w to uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laukachmurka
Anetka gratuluje;) oby każda z nas miała taki dobre wiadomości tutaj w niedługim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laukachmurka
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz przestawalam wierzyć... Dziś doszedł nowy objaw... Na plecach mnie zasypało syfkami a nigdy nie miałam... :) i wg wczoraj podczas sexu było tak mokro ze szok jak nigdy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja u siebie tez poprawie bo się pomyliłam:) jak się cieszę że w końcu się komuś udało. ja dzisiaj obudziłam się z mdłościami apotem wymiotowałam.brzoskwinka śnieg? nie wiarygodne a ja już ciuchy na wiosne przyszykowałam:) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Anetka gratulacje :)) wkoncu jakies dobre wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Wszystkie już macie daty @ na marzec..a ja nawet nie wiem kiedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka ja dokładnie też nie wiem bo nie wiem jak obliczyć. właśnie dostałam smsa ze koleznaka w ciązy tak o raz się nie zabezpieczyli i się udało. tak mi przykro dziś;( jakiś dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Gratulacje Anetka, życzę spokojnej zdrowej ciąży :) Tak coś czułam, że jesteś w ciąży no i nadal podziwiam, ze wytrzymałaś z testem taak długo :D Trzymam kciuki Brzoskwinko za pęcherzyk i abyś w zaspie nie utknęła :D, Laurkochmurko rozchmurz się ;) Namesisowa nie pojawia się od 3 a datę miała na wczoraj, gdzie jesteś Nemesisowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość smutno jakoś tak. znajomi już mają córke i chcieli w tym roku drugie ale nie wiedzieli kiedy i tak raz się nie zabezpieczyli i pach jest dzidziuś. koleżanka już na L-4 bo nie będzie pracowala. ;przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie spacje w tabelce zamiast gwiazdek bo nic nie widać albo myślniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) ale się boje jak to będzie. Czy będzie wszystko dobrze. Jak będę znosić ciążę. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
zawsze marzyłam żeby pracować nadal wciązy żeby była dziewczynka itd., a teraz? obojętne mi to mogę siedzieć w domu może być chłopczyk mogę wymiotować byle tylko zajść w ciąze i urodzić zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×