Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość 1234tak
Czesc dziewczyny:) Moje cykle to srednio 30-36 dni. Odstawilam tabletki w grudniu 2013 poniewaz z narzeczonym uznalismy ze to juz czas Okolo 10-12 dc zauwazylam przejrzysty rozciagliwy sluz wiec poszalelismy. 19 dc zauwazylam rozowo- czerwona plame na bieliznie i od tego czasu mam bole podbrzusza,uczucie pelnego brzucha, sutki mi sie powiekszyly, zauwazylam niebieskie zylki na piersiach, chociaz nie zawsze je widac( chyba ze chce je widziec myslicie ze jest szansa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że mamy nowe dziewczyny ?:) chyba że byłyście na forum jeszcze przede mną :) ale w tabelce was nie ma więc zapraszamy :) miłego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 Tak , mysle ze te plamienie moglo oznaczac implantacje, wiec bardzo duza szansa na ciaze:) Gosc A a gin nie skierowal Cie na badanie krwi Beta? ona by pokazala czy jest ciaza czy nie. przypadki testow negatywnych a ciaza wyczytalam wiele w necie, u mnie sie nie sprawdzily, dostalam okres, Brzoskwinka u Ciebie termin za kilka dni:P trzymam mocno kciuki! Uda sie , zobaczysz. Liwia testowalas? jak sytuacja u Ciebie? Dzelka u Cienie termin za 2 dni Napiecie rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
hej dziewczyny to ja rowniez z tematu starajace sie luty 2014 przechodze do was;] miesiaczke mialam 22.02.2014, kochalam sie do konca z moim facetem 7 i 8 lutego. Teraz czekam na pozytywny wynik a cykl 27 dni. Jestem po jednym poronieniu w listopadzie, teraz czekam na malenstwo. Ja mam 24 lata. Obronilam sie 26 lutego;] wiec teraz kiedy minal stres moze sie uda;] co prawda pobolewa mnie brzuch, mam jakies takie uplawy, pociemnialy mi jakos sutki, ale to chyba za wczesnie na takie objawy. miesiaczke mam miec 21 poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka coraz bardziej w to wątpie ;) nie nastawiam się na to że się udało.jak nie w tym cyklu to w następnym :) goszczula witamy i zapraszamy do tabelki :) data na końcu to data @ :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
🌼 Goalka , jeszcze nie testowalam.@ tez nie widac. Jedynie miesnie rak zaczely mnie wczoraj bolec, sama nie wiem od czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234tak
Kiedy moge zrobic test zeby byl najbardziej wiarygodny? Plamienie bylo 7.03(19dc) a @ powinnam przy cyklu 36 dniowym dostac 25.03.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
1234tak najlepiej po oterminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
nie ma sensu robic wczesniej i wydawac niepotrzebnie kase... witam nowa kolezanke:) ale ladna pogoda sie zrobila...:) a jak u was? co slychac? co robicie na obiad? moze jakis pomysl podsuniecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Powiedzcie mi jeszcze.Skoro najdluzsze cykle mialam 32-33 to czy dzisiaj czy tam jutro w 33dc test bedzie pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
najwczesniej robi sie w dniu spodziewanej @ ale ja zrobilabym po 2/3 dniach a nie od razu...po co sie nakrecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie nakrecam sie, po prostu pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234 jak mialas owu ok 12dc tak twierdzisz, to nie mozesz miec cyklu 36 dni. Skoro termin @ masz na 25.03, to owu przypada ok. 10-14.03 to plamienie 7dc to byloby plamienie okoloowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd te powiększone sutki i bóle podbrzusza - progesteron się wytwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Plamienie 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234tak
Po plamieniu 7.03 mialam juz bialy o konsystencji kremu o kwasnym zapachu sluz. A sluz plodny wystepowal przed tym plamieniem. Miesiaczka skonczyla sie 22.02. Wiec sama tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
to moze masz infekcje drog rodnych? bo u mnie tak sie objawialo. strzelam:) ale mowie...moim zdaniem najlepiej poczekac po terminie @. bo powiedzmy zrobisz wtedy gdy powinnas dostac @ a okresu nadal nie bedzie i kolejny test pojdzie w ********iepotrzebnie narazasz sie na koszty i zawod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dzień dobry dziewczyny, ja dzisiaj znowu kiepsko spałam przez cześć nocy, jajnik prawy szalał, rwał i jakieś skurcze macicy i pochwy czułam. Co ciekawe jak leżę na lewy boku, to boli a jak na prawym to już nie tak bardzo...:) Jak ja sie cieszę, ze dzisiaj piątek i w weekend trochę czasu z mężem spędzę. Brzoskwinko jak słabe szczeniaczki, dobrze z nimi? Liwia czy Ty nie miałaś terminu miesiączki dwa dni temu? Robiłaś test? Tajska_zupko na dziś polecam lasagne ze szpinakiem :) albo naleśniki ze szpinakiem i fetą :) Oooo kurcze, chyba to ja mam dziś zachciankę na szpinak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234tak
Nie mam infekcji:) mam taki sluz zawsze po owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
zapomnialam o szczeniakach brzoskwinki!!!:( jak tam malenstwa?? Gosc_M baaardzo nie lubie szpinaku:/ Ale widzialam u siebie w pracy ze sa w bufecie nalesniki po meksykansku....ciekawe czy dobre;) 1234tak no ja mam tak przed/po okresie albo przy infkecji. sluz bialy, o zapachu kwasnym to raczej infekcja...no ale roznie bywa...czasem to jest taki "urok" kobiety;) moze pomysl o cytologii w wolnej chwili? przedstaraniami/w trakcie warto zrobic dla sw.spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczynki. Witam nowe... ;) JA dzisiaj bez objawów chociaż brzuch mnie obudził. Temp się trzyma dość wysoko jak na mnie... Patrząc na owulację to dzisiaj powinnam mieć okres, ale z drugiej str patrząc na to jak zazwyczaj dostawałam @ to tak mniej więcej miesiąc i 2 tygodnie po ostatnim dniu poprzedniej miesiączki. (czyli 22. 03. ) pomieszałam ale mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi. :P :P :P Tajska_zupka a ty kiedy testujesz? Brzoskwinka jak tam szczeniaki?? Mam nadzieje że silniejsze niż wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie robilam testu.No bo tak jak pisalam moj najdluzszy cykl mial 33.A dzisiaj jest 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
gosc 31.03 mam dostac @ wiec jestem prawie w polowie cyklu;) dzisiaj 11dc ale i tak nie wiem czy dobrze policzony, bo 2 dni dostawalam okres az kolejnego jeszcze dostalam juz normalny...trudno trafic i okreslic kiedy dokladnie jest @. a jak Ty?:) ja to do pon czekam co lekarz mi powie bo ide na usg wiec okaze sie czy mam owu czy nie...i co dalej...mam miec wynik cytologii i drugi wynik daje z prolaktyny, androstendionu i morfologii..chyba cos jeszcze mialam ale nie pamietam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha lubie takie "innosci" ;) ale ja z mama lubimy jesc cos innego nie raz, bo tak to tata lubi tradycyjne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po ćwiczeniach :) jak jeździłam na rowerze to mnie coś ciągneło i jajniki się odzywały :) wiecie moje piersi całkowicie przestały mnie boleć :)co do testów to nie wiem,ale wiem że u mnie beta 10 dni po owulacji już jest pozytywna i zaczyna rosnąć :) zależy ile czasu trwa podróż zarodeczka do macicy :) a co do szczeniaków,to został tylko jeden czarno biały :( a były 4.dwa czarno-białe i dwa czarne :)szkoda ;/u mnie dziś na obiadek rosołek i rybka :) mmm :*mar**** dzisiaj jest piąteczek :) post :) nonono ,nie ładnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×