Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

hej dziewczyny :) przeczytałam wszystkie posty ale nie mam siły każdej odpisać :) zmęczona jestem ;/ wróciłam właśnie z wizyty i .... pęcherzyków brak....bo juz po owulacji :) no i widzicie jak to jest :) mierze tem. testy owu robie a owulacji nie złapałam :) heh :) powiedziała że owulacja mogłabyc gdzies tak maksymalnie dwa dni wstecz :) w piątek na teście owu kreska testowa była prawie identyczna ,tylko ociupeńkę malenka się różniła i prawdopodobnie jakbym robiła testy dwa razy dziennie to bym wychwyciła pozytywny :) ważne że już po owulacji :) nie wiem ile było było pęcherzyków,i czy owulacja jedna czy dwie :) wiem tylko że było jakieś jajeczkowanie :) w tym cyklu sex od 8 albo 9 dc był codziennie wiec wstrzeliliśmy się :) a czy się uda to się okaże :) kurde szłam do lekarza z przekonaniem że dopiero przed owu jestem a tu juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka, no a te krwawienia Twoje, cos lekarka Ci powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja weekend spędziłam spokojnie lecz intensywnie ;) tak intensywnie ze nie mialam kiedy wam napisac cokolwiek ;) króliczka sobie kupiliśmy :p cała podrapana jestem bo przy moim dziecku to królik w panice żyje. Mam nadzieje że sie przyzwyczaja do siebie. ;) Rozczuliły mnie słowa synka: "nie mogę uwierzyć że ten króliczek juz jest nasz" ze łzami w oczach wypowiedziane ;) jak to łatwo sprawić dziecku przyjemność ;) U mnie w sprawach okresu itp to dalej brak. Temp sie trzyma. Dzisiaj w nocy tak mi bylo gorąco że caly czas sie kręciłam. Dzisiaj jak sie nie myle 60dc :/ mam juz dość! :( gość_M gratulacje. ;) Ważne że chociaż jeden bąbel sie uchowal. Teraz juz sie go tak latwo nie pozbedziesz przez kolejnych ok 20lat :p hehe... zartuje oczywisci. Brzoskwinka to moze tym razem sie udalo. Bez stresu bez napinki. ;) Trzymam kciuki. Evilinka jednak glowa robi duzo. Fajnie że sie udalo chociaz z tymi terminami to jakas paranoja... Dziewczyny zastanawiajace sie czy sa w ciazy... tak jak wam radza inne bete zrobcie jak macie chwile. Z tymi testami to naprawde rożnie... Chyba wszystkie ogarnęłam ;) Miłego dnia laseczki :p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M powiedziała że to mogło być krwawienie okołoowulacyjne :) tylko pytanie czemu dwa razy :) może były dwa pęcherzyki :) ale by były jajca :) no teraz to już niczego się nie ustali :) na usg było wszystko w porządku:)jeszcze dzisiaj jak mi grzebała to wygrzebała mi troche takiego podbarwionego śluzu w jasno brązowym kolorze,i rano też troszeczkę na papierze go było przed wyjazdem ale bardzo mało :) i to brązowe plamienie to prawdopodobnie już poowulacyjne :) mam nadzieje że te całe plamienia to tylko w tym cyklu były :) bo ja dziękuje za takie krwawienia owulacyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz to juz zupełnie zgłupiałam....zostały mi jeszcze dwa testy owu i pomyslałam że zrobię jeszcze dzisiaj i jutro,przed chwilką zrobiłam i kurna pozytywny !!! krecha testowa dużo ciemniejsza o kontrolnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Chyba nie powinnaś wierzyć tym testom. Ja bym odpuściła. Po prostu kochaj się na całego i czekaj :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evilinka no to rzeczywiscie twoja chistoria super i ze sie udalo teraz dbaj o siebie o was,ja czuje sie jak by mi 2kg doszlo brzuch wzdety piersi tez do miesiaczki czas ale mam nadzieje ze uda sie dzis moj 27dzien cyklu a cykle umnie trwaja 34-35dni troche sie niecierpliwie ale trzeba miec pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka teraz to mnie zmarwilas, ja robilam testy owu od 10 dc a dopiero w 16 dc wyszedl pozytywny a teraz okazuje sie ze mogl mnie oszukac. eeech Gosc M, szczescie w nieszczesciu:) 1,5 cm to juz kawal dzidziucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
to pisalam wyzej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
brzoskwinka 14 no to teraz czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to w ktorym dniu cyklu mialas owulacje? i jak dlugie masz cykle? wiem ze o tym byla juz mowa ale za duzo cofania wstecz zeby to odszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka, może będziesz miała jeszcze owulację??? Albo te testy o kant d....rozbić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Brzoskwinko - ja mam ciągle krwawienia okołoowulacyjne. Czasem trwają nawet 3 dni. Teraz miałam tak, że trwały 2 dni i nie dało się baraszkować tyle tego było :/ Więc dzień po tym jak krwawiłam zrobiliśmy naszego Bąbla :) Tak myślę że wtedy..więc teraz Ty do dzieła. Lekarze często się mylą, wiem coś o tym :) Na USG nie zobaczą wszystkiego. Pobawcie się w coś:P Włóż sobie ekstra gorsecik ;) Wydaje mi się, że sporo zależy też od emocji i siły podniecenia w trakcie seksu, wtedy skurcze wewnątrz są bardzo silne i pomagają plemnikom:) O kurcze, ale mi się zachciało. To prawda z tym seksem w ciąży. Ja mam bardzo niskie libido a teraz mi się chce...Zanim się dowiedziałam o pozytywnym teście to baraszkowaliśmy bo nie mogłam wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
hehehe, właśnie sobie przypomniałam, jak Gość M napisała że jest w ciąży i ja napisałam, że kolej na mnie, bo wtedy wg rozpiski wiekowo byłam po niej ;) Kto następny? ;) Goalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dziewczyny a macie jakiś sposób na zaparcia? Od tygodnia zrobienie u mnie "tego drugiego" to mega wysiłek i graniczy z cudem. Mogę to zrzucić na karb rzekomego zafasolkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Pamiętam evilinka jak to napisałaś :) Laurachmurka jestes w ciąży????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
właśnie dzisiaj odebrałam wynik bety z rana i wychodzi ze jakis 4-5 tydzień;) czekałam kto się pierwszy zorientuje z tableki ehhe;P ciezki miesiąc strasznie a tu taka nagroda, przepraszam ze sie nie oddzywałam ale za dużo tego było wszystkiego. a wiecie co pomogło? usg w środku cyklu i lekarz powiedział ze za max 2 dni powienien pecherzyk pęknąć i zeby sie starac no to działąlismy codziennie 6 dni i sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Strasznie sie cieszę i Ci gratuluję :D ale sie posypało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
dokładnie taka mam minę :D banan nie chce mi zejść z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a ja,kurde jak odebrałam wyniki to az mi łzy poleciały w samochodzie ze szczęscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka cykle mam 26-28 dni .w tamtym cyklu 15 dc też już było po owulacji,tyle że wtedy tez tak było,bo 13 dc nie było na usg widać żadnego pęcherzyka dominującego a w 15 dc okazało się że jest po owulacji,było już ciałko zółte i płyn w zatoce :) w tamtym cyklu moja faza lutealna trwała 12 dni. nie wiem co mam myśleć o tym teście .no jeszcze musimy się starać w takim razie przynajmniej 2 dni.zapytam jutro ginki co o tym mysli bo ide po recepty :) cieszyłabym się z drugiej owulki :) laurka tak się ciesze :)) ja jak odebrałam za pierwszym razem wyniki to skakałam ze szczęscia przed szpialem :) aż się ludzi na mnie patrzyli :) ach zazdorszcze Ci :*** kiedy moja kolej ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
To tak jak mi wczoraj, jak okazało się, że moj bąbel nadal tam jest :) Kurcze, tak sobie myślę, że przed nami jeszcze tyle radości, wczoraj przede mną u lekarza była kobieta w dość sporej ciąży na usg 4D i wyszła tak zapłakana, ze się aż wystraszyłam, ze się coś nie tak, potem słyszałam ze tak płakała ze wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka tylko że ja nigdy nie miałam tych krwawien wiec dla mnie to jest nowość :) i dzięki Bogu że te plamienia trwały tylko kilka godzin i zawsze do wieczora było juz czysto,bo inaczej było by po staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka, zrobilas cisze przed burza...nie odzywalas sie a jak wpadlas na forum to z wielkim hukiem:) gratuluje! opowiadaj, rozumiem , ze od razu poszlas na bete, nie robilas testow ciazowych? Brzoskwinka, dziwne , ze w poprzednim cyklu w ciagu 2 dni doszlo do owulacji, gdzie wczesniej nie bylo widac pecherzykow...tak szybko u ciebie rosna i pekaja? to w sumie nie dziwie sie ,ze testy owu wychodza ci negatywne, bo przy takim tempie testy powinnas robic co kilka godzin:) a moze sprobuj zrobic teraz test owu, teoretycznie powinien wyjsc pozytywnie. no ja chetnie moge byc nastepna w tablece wsrod ciezarnych:) zobaczymy , 10.04, wtedy testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ale się dzieje :-D. Gratulacje laurkachmurka :-D. W końcu się ruszyłyście ;-). Na zaparcia dużo pić wody, jabłka (i inne owoce oprócz bananów) jeść, surową marchewkę (gotowana zapiera), suszone śliwki są podobno dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka ten pęcherzyk w 13 dc musiał być,tylko lekarka mówiła że mógł się schować i go nie widziała :) ciałko żółte tez było umiejscowione tak wysoko w jajniku że nie mogła go dokładnie zmierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
miałam jeden test pepino w domu zrobiłąm rano była 2 kreska i od razu przed praca na bete pojechałam i jest;) miałam przeczucie bo dokładnie 5 dni po owulacji którą wskazał lekarz miałam mega silne bóle w dole brzucha jakbym miała tam coś cieżkiego i codziennie mam takie bóle czasem kilka min czasem dłuzej podobno tak ma byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten test pepino szczescie przynosi, szkoda ze teraz zakupilam sobie inne. ale fakt, szczescie zawitalo na nasze forum:) same dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×