Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ale fakt, Aurelia bardzo ladne imie:) Martucha co za kawal zrobil Ci mezus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Podejrzewam, że nieźle ją sponiewierał po mieszkaniu :P Fakt, termin na święta Bożego Narodzenia to kiepsko. Aurelia piękne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja mam normalny brzuch nie twardy,a jesli chodzi o bóle to zawsze miała te okresowe i @ przychodziła,a rteraz to jest całkowicie inny ból w niczym nie przypomnijacy tego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Ja odstawiłam tabletki 3 lata temu, tuż przed ślubem i od tamtej pory u mnie wszystko jak w zegarku, książkowo, cykle 28 dni, wyjątkowo 29, więc zakładam że następny @ będzie terminowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulelia ja skonczylam brac tabletki jakies 1,5 r temu ale musialam je miec bardzo dobrze dobrane, bo po odstawieniu cykle mialam regularne, dlatego teraz bylam w szoku jak mi sie okres spoznil az 4 dni, ale wiem ze psychika zrobila swoje. za bardzo sie nakrecalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka napewno moja faza trwa 14 dni, wiec zakladajac , ze owulacje mialam w piatek 28.03 to okres powinien byc 11.04, chyba ze faze liczy sie jako pierwszy dzien owulacyjny czyli wyszloby ze okres bedzie 10.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Też bym chciała, żeby mnie coś bolało, a mnie tylko boli kilka minut sporadycznie i koniec :-). Więc u mnie to przegrana sprawa. A dziecko z grudnia fajnie jest mieć i to na święta, ja nawet bym takie chciała :-). Sama z grudnia jestem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wszystko zalezy czy testy owulacyjne byly skuteczne i wskazaly mi owu na piatek najbardziej zastanawiaja mnie czerwone krwinki po stosunku wlasnie w piatek....to znaczyloby ze owu wlasnie wtedy byla? pisalam chyba o tym wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna bol brzucha swiadczyc moze zarowno o zblizajacym sie okresie jak i o pierwszym objawie ciazy, narazie nie przekreslaj tego cyklu, bo jeszcze mile mozesz sie zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Teraz to raczej u mnie nie ma szans, wiem co mówię :-D. Ale cieszę się, że wam się udaje. Nie chciałabym być w takiej sytuacji, że mi się tydzień spóźnia okres i test był negatywny, bo bym chyba oszalała :-). Ale życzę, żeby się okres nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość Andzia - ja brzuch miałam faktycznie twardy i wzdęty ciągle, dopiero wczoraj zrobił się mój, płaski..za to piersi mam ogromne:P Dziwne to takie, ale ja mam te torbielki i ogólnie piersi gruczolaste, więc to pewnie normalne. Nie mam mdłości a to w czw 6 tydzień się zacznie...Co do śluzu to mam faktycznie od dnia kiedy miał być okres. Myślałam, że to ta infekcja, którą stwierdził lekarz;) Ale śluz jest przeźroczysty, jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Goalka - zaciążysz :P Ja też nie chciałam w grudniu rodzić:P Bo to zaraz święta a ja kocham pierogi ;), w szpitalu w święta wiadomo jaka opieka - moja mama pracuje w szpitalu, więc wiem...:/ W lato z brzucholem chodzić, nogi puchną.... Mieliśmy starania zaczynać w maju znowu i teraz też nie staraliśmy się jakoś specjalnie a tu bach! Także czekaj...bo ja mam przeczucia :P Będziesz następna ze "starej" tabelki, hehehe I nie pojesz pierogów z cebulką, a co! Nie możesz mieć lepiej ;) Niech każda ze staraczek znajdzie sobie coś do roboty ciekawego co jej głowę zajmie całkowicie! Tak żeby starania były w tyle :) Decoupage, fotografia, ćwiczenia i fitness, ogródek - w końcu wiosna! Bieganie, albo co kto polubi. Gośc M - kiedy zaczęłaś wymiotować? Bo Ty jakoś 2 tyg przede mną zaciążyłaś, prawda? Kurcze, jak ja boję się wymiotować;) To takie śmieszne, ale ja wymiotowałam w życiu z 5 razy tylko, bo się tego boję i wolę się męczyć, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka jak przeczytalam jak napisalas ze zaciaze to az dostalam motylkow w brzuchu. milo czytac takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Nie wiem, boję się tam teraz dotykać ;) Mamy ochotę się kochać, ale strach póki lekarz nie zerknie co tam się dzieje. Ale mąż mówił, że czerwona, to było po badaniu. Nie wiem, czy to infekcja czy to od fasolki..zaczyna tam się rządzić;) Moja mama mówiła, że ze mną to tak rzy...ła, że normalnie na ulicy, na przejściu, przy ludziach..masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozwolnienia dostalam, cofa mnie cos i zaraz zwymiotuje chyba. Po toście mnie cos wzielo... jakas masakra :( jeszcze jakies zatrucie sie przypałętało a do tego goraczka. Oj cos mnie rozkłada... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kolezanki ciezarowki a macie jakies objawy?cos boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Coś tam zakluje czasem. Jajniki pracują. Pobolewa mnie czasem brzuch lekko. Taki bol jakby na okres tylko dużo lżejszy. Mam jeszcze piersi napuchniete :/ strasznie bolą i to mnie też martwi..właśnie mnie obudziły i już po spaniu. Wzdecia mam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny :) u mnie dziś @ się pojawiła i to z dużym rozmachem, więc starania trzeba przenieść na kolejny miesiąc. Jakoś tym razem szczególnie zmartwiona nie jestem. Może pocieszają mnie te pierogi na wigilijnym stole :P W tym miesiącu jedziemy do Polski, troche oboje wypoczniemy, zrelaksujemy się, spotkamy ze znajomymi, to może podziała to na nas jakoś :P i się uda. Zastanawiam się tylko czy mierzyć temp. nadal czy dać sobie spokoj... Ale to zobacze. Tabelke aktualizuje CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jak powiedziałam lekarce, że mnie boli jajnik, to odpowiedziała mi, że jajniki w ciąży nie bolą... bo nie mają powodów, podobno to boli tak rozciągająca się macica i implantacja. A potem powiedziała, że jeżeli rzeczywiście boli mnie jajnik, to może być to spowodowane tymi bakteriami co to je tam mam i na nie biorę antybiotyki :/ Zdziwiła mnie ta informacja bardzo, bo sama też w pierwszych tyg. czułam ewidentnie, że jajniki mnie bolą i myślałam, że produkują tam hormony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ciesze się Aleksandro, że tak do tego podchodzisz :) to bardzo mądre :) evilinka, piersi się niedługo troszkę zmienią i nie będą jak balony, ale niestety i na szczęście nadal będą boleć, zejdzie z nich ten nadmiar wody ( przynajmniej mi się tak stało ). Pocieszę Cię, ze im kobieta ma więcej objawów i są one paskudniejsze, czyli mdłości, bóle piersi, senność, tym większe ma szanse na utrzymanie ciąży :) Ja wczoraj chciałam wynieść śmieci z kuchni i porzuciłam je w połowie drogi w korytarzu, bo poczułam zapach chleba (!) i musiałam biec do łazienki z kocim odruchem, śmieci poczekały sobie na męża, aż przyjdzie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... :) Aleksandra pierogi jednak będą :P :* Minus taki tych dziewczyn które są za granicą i jeżdżą co jakiś czas do PL, że @ przesuwa się przez zmianę klimatu, długą drogę, stres przed jazdą itd... ja już wyjazdem żyje 2 tydzień i pewnie też dlatego mi się tak przesunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość_M---- jeszcze nie zdążyłam pogratulować :) GRATULACJE! Właśnie tego się boję w ew. ciąży- kociego odruchu na wszystko :D W ubiegłym roku moja koleżanka z pracy była w ciąży, siedziała obok mnie, i dosłownie co 2h tak ją cofało, że nie dawała rady biegać do łazienki tylko wymiotowała do kosza na śmieci :O Póki co ten problem mnie nie dotyczy :D Ale tak czy inaczej życzę Wam wszystkim starającym się abyście miały tylko takie problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - u mnie to pierwszy raz kiedy @ się przesunęła. Zawsze 31-33 dni. Ale u mnie może to być spowodowane zmęczeniem i stresem w pracy. I tym, że bardzo chcemy... Pewnie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
To wyżej z gratulacjami pisałam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×