Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość andzia
Cześć, a u mnie słoneczko świeciło z rana a teraz pochmurno :( do tego brzuch strasznie boli, chyba to jednak będzie tylko spóźnienie nie fasolka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia przecież brzuch na ciążę też boli, oj kochana, UŚMIECHNIJ SIĘ :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Wiecie, że ja jestem jakaś porąbana, bo nie lubię określenia FASOLKA, nigdy nawet tego nie użyłam :-). Oczywiście nie przeszkadza mi absolutnie jeśli ktoś używa :-D. Ale mi przez gardło to nie przejdzie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dziewczyny czy brzuch w ciąży to może boleć tak samo jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mnie bolał inaczej niż zwykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Znaczy chodzi mi o to czy to jest ból o takim samym natężeniu co na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Eh to u mnie raczej nic z tego, bo skurcze okresowe jak byk, może leciutko słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka to zależy od lekarza,ja nie pracuje ale moja lekarka mówiła że jak ktoś ma cieższa prace,musi coś dzwigac,albo coś w tym stylu to ona na podstawie bety tez daje zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia bicie zaraz dostaniesz! Nie możesz się sugerować wypowiedzią jednej kobiety, w tym przypadku laurkichmurki. Ona wyraźnie napisała, że JĄ BOLAŁ INACZEJ. A ja znam dziewczyny, które miały identyczne objawy jak na okres, a okres nie pojawił się. I co ty na to? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dokładnie ja napisałam ze akurat mnie inaczej bolał ale nie wiem jak inne kobiety, ja czułam ze coś jest na rzeczy właśnie przez całkiem inne samopoczucie i ból...a jeśli chodzi o zwolnienia tpo kilka znajomych mówiła ze nawet w cięższych warunkach lekarz im nie dał jak nie biło serduszko. chyba ze się pójdzie do rodzinnego i naściemnia to da na ten "okres" zwolnienie. bo niestety nie u każdej kobiety serduszka zaczyna bić co oczywiście jest tragedią, tak lekarz mi mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha przed owulacją nastepuje spadek temperatury i po tym spadku owulacja może wystapić dzień lub dwa,po owu tem utrzymuje się podwyższona do @ ,spada i przychodzi małpa,zazwyczaj tak jak napisałaś może to byc do 16 dni :) w zalezności kto jaką ma faze lutealną.jeśli podwyższona temperatura utrzymuje ci się wiecej jak 20 dni to może to być ciąża :) bo raczej takiej długiej fazy lutealnej nie masz :) spadek implatacyjny może byc naprawde różny,może to byc 2 kreski,może to być 5 kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lekarz jest inny,jeden się bedzie bał wystawić ci tak wcześnie zwolnienie inny nie,poza tym przecież odrazu tez nie dostaje się zwolnienia na całe 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Mnie bolał brzuch na mega okres tak do 2 dni po terminie @ :) potem już trochę inaczej, przychodził na minutę i odchodził. Czasem tak czuję. Zmartwilyscie mnie :( niczego się nie dowiem teraz...a potem wizyta dopiero w czerwcu..co ja zrobię? Tyle w niepewności czy ma serce czy nie ma? W czerwcu będzie 12 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki brzoskwinka. Temp 15 dzien mi sie trzyma wysoko wiec @ lada dzien. Wczesniejszy wykres co wam wyslalam to teraz nie do porównania... w koncu jakos wyglada ;) mam nadzieje ze okres przyjdzie a nie, że bede czekac jeszcze 20dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
evilinka to pójdziesz prywatnie na usg jak nie będziesz się mogła doczekać :-). Ja przyznam, że jak byłam w ciąży nawet się tym nie przejmowałam kiedy serce zaczyna bić itd. Wiedziałam kiedy, ale nie robiłam szumu wokół tego, nie musiałam tego sprawdzać itd. Czułam się tak błogo i spokojnie, teraz się nawet dziwię jak tak mogłam. Mam większą wiedzę na dzień dzisiejszy, a wolałabym chyba mieć mniejszą, bo im więcej się wie, tym się człowiek bardziej martwi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka no czym ty się martwisz ?:) czemu serduszko miałoby nie bić ? nawet tak nie myśl :) bedzie zdrowy dzidziuch :) a ty masz sie cieszyc ciążą a nie zamartwiac :) to nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczyny. Mnie wczoraj brzuch zaczął boleć jak wtedy co straciłam jeden zarodek, no i w nocy jak wstałam to zobaczyłam znowu sporo krwi i dwa skrzepy... wystraszyłam się i szczerze, to znowu już nie jestem pewna czy jest wszystko ok. Ale muszę po prostu czekać, tak jak dwóch lekarzy mi kazało, na szczęście objawy ciążowe się utrzymują, a lekarka powiedziała, że to dobry znak, więc tego sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba oszalala jakbym tak krwawiła. W 16tyg z synem zaczelam krwawic to mnie w szpitalu zatrzymali. Dziwne dla mnie jest to ze lekarze rozkladaja rece w takim przypadku. Przeciez sa od tego zeby ratowac życie nawet to najmniejsze. Paranoja jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha, robię wszystko co się da zrobić, leżę, biorę leki, ale to natura i tak decyduje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Kobitki, zadam wam teraz jedno z głupszych pytań... Ile musi nie być @ znawca to nie było już spóźnienie? Dwa tygodnie, trzy, a czy może termin następnej @ to dopiero znak że postanowiła nie przychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
A ja mam jakiś zły dzień dzisiaj. Brzuch boli na zmianę z plecami. Dzisiaj to już na bank chyba przyjdzie @. Tylko cycki bez zmian. Na okres zawsze bolały całe od aż się dotknąć nie dały, a teraz bolą same sutki tylko przy dotknięciu. Już sama niewiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem i rozumie cie bardzo dobrze ale skoro kobieta nie daje sobie rady sama tzn jej organizm to oni powinni jakos reagowac. Mowisz ze tam u ciebie nie zwracaja uwagi na wczesne ciaze i nie przejmuja sie czy dzidzia przeżyje te pierwsze tygodnie i moim zdaniem tu jest jakis problem bo ten czas jest najwazniejszy w rozwoju dziecka. Plus taki ze masz polska gin bo tak to bys musiala radzic sobie samym lezeniem i zaden z angielskich lekarzy nawet by ci nic nie przepisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jeju Gość_M współczuje, u mnie wczoraj luz nic nie czułam a dziś znów lekkie bóle podbrzusza,hehe się smieje bo jechałam rano do pracy i mówiłam do dzidzi:) szaleństwo ale tak strasznie się ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M koleżanka z plamieniami w bardzo wczesnej ciąży (raczej w obu swoich ciążach) leżała w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość Andzia u każdej kobiety inaczej. Jeśli miała zawsze regularne cykle, np. 26 dni, to nawet 1 dzień byłby MOIM ZDANIEM opóźnieniem już. Ale może źle myślę, nie wiem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Nie wiem co o tym pisze w literaturze fachowej, ale organizm nie "działa" wg instrukcji książkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Andzia może powinnaś zrobić betę lub usg? Bo ty już jesteś po terminie? Chyba źle zrozumiałam pytanie... Ty pytałaś ile dni po okresie to już NIE jest spóźnienie? To trudne pytanie. Może to zawsze jest spóźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
No właśnie mnie też to zastanawia czy to zawsze jest spóźnienie a czy kiedyś przestaje nim być i staje się czegoś objawem lub problemem ze zdrowiem. Jeśli dzisiaj @ nie przyjdzie sądząc po tym moim bólu brzucha to jutro z rana znowu zrobię test. W końcu w poniedziałek to będzie już dwa tygodnie jak @ nie będzie więc test już chyba powinien wyjść. Dziewczyny a co z takimi strzępkami, grudkami (niewiem jak to nazwać) w śluzie? Na innych forach czytałam że mają takie coś niektóre kobiety w ciąży ale może to być też objaw zakażenia pochwy jakimiś bakteriami. Chociaż śluz nie wydziela żadnego zapachu a przy zakażeniach raczej ten zapaszek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Taka tam dziewczyna, dziękuję za informację, bardzo mnie podtrzymała na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×