Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Czytałam właśnie o dziekcu ugotowanym w samochodzie wRybniku co za bezmyślni ludzie. Momi u mnie jest taka zjebana mała poczta, na której wiecznie kolejki , wiecznie tłok , goraco tam jak w piekle dwa okienka jedno zawsze dziala i tam każdy na każdego wilkiem patrzy i by mu siekierę nachętniej wbił w plecy cichaczem . A że to nowe osiedla ot dużo tam mało dzieci , i paradoksalnie im więcej dzieci tym ludzie tam są mniej sympatyczni. To już nie pierwszy raz dostałam po uszach , bo zawsze przepuszczam kobiety w ciązy, i z dziecmi przed sobą. Ale wiesz żeby faceci się czepiali nie to były młode laski , no dla mnie młode tak po 20 tce , ktore pewnie zaraz same będą w ciązy albo z wózkiem. No ale trudno ja się nie zmienię ,ten typ tak już ma . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny :) nie krzyczeć na mnie tylko :/nie miałam na prawde czasu do was zajrzeć.ale absolutnie was nie opuszczam ;) nawet nie wiem na której stronie ostatnio stanelam i nie mam siły was czytać ;/ przepraszam.zaczełam trochę czytać ale słabo się czuje i nie dam rady,liznełam tylko że evilinka sie nie pokazuje .co się stało ?:) goalka jak po usg 3d ?:) pewnie gdzies pisałaś ale teraz to się nie dokopię ;/ a jeszcze mój internet tak cudownie chodzi że kafe mi się 10 minut loguje. martucha a u Ciebie jak tam sytuacja ?:) momi niech @ przychodzi szybko i zaczynajcie starania :) laurka ja upały znoszę dobrze narazie ale w samo południe to raczej nie chodzę po słońcu,w wgl to za bardzo też nie chodzę :) zaraz wam opowiem co i jak :) gość M sie odezwał ? co u was dziewczyny ?:) już się tłumaczę czemu mnie nie było tak długo :) otóż u nas rozpoczęły się prace związane z rozbudową,najpierw robili szalunki na fundamenty a teraz fundamenty kopia,mój biedny mąz wstał dziś po 5 żeby pomóc kopać i potem odrazu do pracy,a tato wstał przed 4 i już kopał,no i wiecie ja musiałam tam się kręcić i pilnowac wszystkiego bo jak to chłopy :) jeszcze mi gdzies pokój skrócą czy coś w tym stylu,a poza tym jak juz nie pilnowałam ich to spałam.wiecie ile ja mogę spać :) o boziu.wieczorem 21,no max 22 powieki same mi się zamykają,rano wstaje żeby męzowi śniadanie zrobić i kanapki do pracy,sama coś zjem ,wezmę leki,troche się pokręce,pozmywam i znowu do łożka i śpie dalej ,dziś np wstałm o 12.40 :) akurat zaraz był obiad bo ostatnio to babcia cały czas gotuje,leki wziełam i mogłabym iść dalej w kimę :) ale musiałam się ogarnąć bo na usg dziś byłam :) i jeszcze wieczorem pewnie ze 2 godziny drzemki bedzie :) a tak wgl to dziś na usg wszystko w porzadku :) trwa 8 tydzień i widziałam bijące serduszko i słyszałam :) ach :* najpiękniejszy dzwięk na swiecie ;* w piątek ide do przychodni na założenie karty ciaży i tym się stresuje :) mówiłam wam że ciagle chce mi się jesć,i to sie wcale nie zmieniło,cały czas tak mam,teraz jak dużo śpię to wiadomo że jak śpię to nie jem,ale nie wiem czy to dobrze bo podczas snu metabolizm tez spowalnia i nie mam jak spalać tego jedzenia,piję min 4 litry wody,i wydaje mi się że sikam normalnie tak jakbym piła te 1,5 czy 2 litry,napewno nie wysikam tych 4 litrów i nie wypocę,bo nie czuję nawet żebym się pociła czy coś i właśnie to jest problem,bo ta woda gdzies mi się w organiźmie zatrzymuje ;/ czuję sie taka spuchnięta ;/ a wgl od terminu @ mam już jakieś 3 kilko do przodu na wadze więc kuźwa nie podoba mi się to .musze porozmawiać poważnie z moją lekarką niech mi coś zrobi z tym łaknieniem ciągłym. bo tak być nie może .wyniki mam wszystkie bardzo dobre,ciśnienie tez ok,przynajmniej w domu,nie wiem jak bedzie w przychodni ,jak się zdenerwuję tą wizyta to mi skoczy :) i to tyle u mnie chyba :) ide w kimę chyba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka no wreszcie!!! ;) Gościa_M nie było... Widzę że ci ostro dzidzia daje w kość :p ale najważniejsze że wszystko w porządku, że serduszko bije... jedz, śpij ile tylko potrzebujesz. A kochana ppwiedz mi musieliście jakieś plany robić gdzieś coś zgłaszać czy jak?? pytam bo też chcemy dobudówkę. U mnie 30dc. Owulka raczej byla skok bardzo duży a nawet dwa :p ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Nawet nie wiem dokładnie kiedy była bo w dzień skoku wydaje mi się że nie tylko wcześniej jak był śluz... w każdym bądź razie jestem przed okresem. A i co najważniejsze wydaje mi się że cykle się skracają odkąd zaczeliśmy się starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
Ufff już po. Dziękuję Wam kochane za kciuki i pamięć:). Na razie mam znieczulenie, boję się, co będzie jak zejdzie....szwy są, głód jest, upał jest ale trzeba wytrzymać. Czego się nie robi dla ciąży :):). Martucha, kurcze, może się jednak udało? Super by było, życzę Ci tego:):). A z forum to rzeczywiście pewnie jest tak, że zimą jest więcej czasu na pisanie, siedzi się w domu, wieczory długie...a latem jednak większość czasu spędza się na zewnątrz, chyba, że się nie lubi lata (tak, to o mnie:):):) ). Pozdrowienia kochane! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Wstałam z wyra z ambitnym planem i zapałem posprzątania i zdemolowałam kuchnię :P Otworzyłam z takim rozmachem lodówkę że wypadła dolna boczna półka z wszystkim co najlepsze otwarty olej, półitrwoy słoj suszonych pomidorów, mleko , sok :P Ogarnęłam z grubsza i wróciłąm do łóżka dzisiaj nic już nie robię to nie jest mój dzień :P Masakra ja to jestem zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, no nareszcie, serio myślałam, że coś niedobrego się u Ciebie dzieje. Jak słyszałaś serduszko, to pewnie jesteś spokojniejsza co? Teraz to pij kochana wody ile chcesz, napewno Ci się przez upały nie zatrzyma, nawet jak śpisz dużo. Może to po tej luteinie taka senna jesteś? Wiadomo, to i przez ciążę i przez upały może być, wszystko na raz. Jeszcze spalisz to co zjesz, spokojnie. Martucha, no zróbże ten test kobieto, bo ja już niecierpliwię się co tam u Ciebie. Madalena, to dobrze, że już po wszystkim, ja też kilka razy miałam usówanego zęba i zawsze się bałam. Jak Cię będzie bolało po znieczuleniu, to rób sobie okłady na tą stronę, co miałaś usuwanego zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
martucha może jednak się udało :) trzymam kciuki :) a plany trzeba wyrobić,nie zależnie od tego czy to z boku rozbudowa czy w górę muszą być plany.bez planów i bez zgłaszania rozbudowy to dużeee ryzyko,bo kary spore mogą dowalić a nawet kazać rozbierać,a jeszcze jak sąsiedzi są ciekawscy i wścibscy to już wgl lepiej mieć wszystko legalnie :) takie plany na rozbudowe tylko sa tańsze trochę niż za całkiem nowy dom,my chyba daliśmy albo 1200 zł albo 1700 ,nie więcej,no i teraz ten co nam plany robił bedzie kierownikiem budowy i za zezwolenia na rozpoczęcie budowy skasował 800 zł. momi nie sądze że to po luteinie bo przeciez brałam ją co cykl i nigdy nie chciało mi się tak spać,a na poczatku ,jakiś czas temu wam pisałam własnie że nie moge za bardzo spać ,a teraz sie wszystko pozmieniało ;) a tak wgl to ja za bardzo się jakoś nie stresowałam że może serdudszko nie bić czy coś w tym stylu.po prostu jakoś tak spokojna byłam.i dalej jestem.nic się nie dzieje wszystko jest ok :) a wgl to czasami jak zapomnę że jestem w ciązy to zdarza mi się jakąś głupotę zrobić,np w niedziele mieliśmy komunię i już siedziałam w samochodzię i przypomniało mi sie ze zapomniałam czekoladek a tato akurat już dom zamykał i ja biegem pedze po te czekoladki byle szybciej przez całeee podwórko i potem się w łeb walnęłam i pomyślałam że jakas idiotka ze mnie.potem już na komuni ,na sali siedziałam sobie na dole a gościna była na górze i mama mnie zawołała na lody i też lece biegiem po tych schodach,i mój mąż za mna woła co ja odp*****lam :) wiem wiem ,zaraz mi napiszecie że nie dbam o siebie ale ja naprawde czasami zapominam o ciązy i tak wychodzi :) a wgl wczoraj wieczorem już lezymy z męzusiem przed spaniem i mój mąz mówi do mnie ,"Kochanie a ty juz tak cały czas codziennie bedziesz o 5 rano wstawała na siku "? ale sie brechałam:) jak wstaję to go budzę i potem juz ma taki "lekki" sen :) wgl mnie też to sikanie w nocy wkurza ;/ wiecie jak ja wyglądam w nocy jak siku wstaję,do łazienki po scianach ide bo śpiąca strasznie,wyglądam jakbym nie spała z miesiąc ,aż strach do lusterka spojrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Powiedz mu ze trenujesz przed nocnym wstawaniem :P w sumie to dobre takie regularne wstawanie :P tyle że na karmienie częście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka super ze jestes ;) a mąz niech nie narzeka hehe ja wstaje o północy ,o 3 i o 6 rano na siku wiec u ciebie nie jest tak zle;) cudowny dzwiek serduszko prawda? dla mnie najpiekniejszy na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi kochana dwa dni temu robilam ale się wam nie chwaliłam bo nie było czym. Brzoskwinka biedny mąż. Mój też ma lekki sen. A jeszcze co do tej dobudówki to nie wiesz czy jak się robi do chyba 100m kwadratowych to jest inaczej czy tak samo bo coś mi się obiło o uszy że chyba jakoś łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Brzoskwinko jak dobrze, ze jestes!:) moze to takie glupie, co napisze, ale naprawde przyzwyczailam sie do was i jak kogos nie ma, to brakuje mi rozmow z ta osoba:) nie obrazaj sie, ale juz przez mysl przeszlo mi, ze moze cos sie stalo z toba i ze moze cos z ciaza...:/ tfu, tfu!!! ten twoj spokoj, to nie jest bez powodu...:) po prostu w glebi czujesz, ze z ciaza juz bedzie wszystko ok:) wspaniale, ze slyszalas serduszko:) a powiedz mi, jak bylas wczesniej w ciazy to dotrwalas do momentu, zeby slyszec serduszko? czy to byl twoj pierwszy raz? martucha co do budowy to wszystko trzeba zglaszac.. moga ci nalozyc 50tys kary za samowole budowlana. najgorzej to z rodzina i z sasiadami, bo jak ktos zazdrosny, to wystarczy, ze zglosi do nadzoru budowlanego i po ptokach:/ nawet zglaszaja czy np budynek gospodarczy jest legalny. szkoda gadac...do mnie do pracy przyszedl kiedys taki mlody chlopak i pyta, gdzie mozna zglosic samowole budowlana po czym powiedzial, ze robi sasiadowi na zlosc i jest tego swiadomy, bo sasiad z czyms go mocno wkurzyl. "kochaj blizniego..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko a co do evilinki to ja mam nadzieje, ze wroci. tak naprawde ja nie widzialam, zeby jakas sprzeczka byla, czy cos..mi stanelo na temacie jedzenia w ciazy i temat jakos sie rozwinal i kazda cos o sobie zaczela pisac i tutaj bach!- poszedl post, ze nie bedzie zagladac juz na takie forum, bo nie wiem czy dobrze zrozumialam, ze niby ktos cos jej zaczal narzucac, ze nieprawidlowo odzywia sie w ciazy (??):/ nikt zlego naprawde nie napisal:/ jak cos przekrecilam to poprawcie mnie, bo do konca nie pamietam o co chodzilo, a prawde mowiac to nie bylo powodu zeby odchodzic. Ewelinko jak czytasz to- wracaj do nas przeciez nic nie stalo sie zlego:) widocznie taki jest urok pisania i przy okazji dziewczyny to napisze...ale te ktore sa w ciazy to sa bardzo przewrazliwione i z wami to jak z jajkiem trzeba sie obchodzic!;D Brzoskwinko to idziecie na swoje? rozumiem ze ta rozbudowa domu jest dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi mam cicha nadzieje, ze jednak lekarz pomylil sie...ale szczerze watpie...okresu jeszcze nie mam, ale czasami mam takie ciagniecie w podbrzuszu albo takie uczucie pelnosci jakbym miala zaraz dostac okres. dzisiaj to juz w ogole dziwnie mi sie zrobilo, bo rozmawiam z babcia przez tel a ona do mnie mowi, ze snilo jej sie ze urodzilam dziecko i mialam je przewijac, ale nie pamietala jaka plec dziecka...:) i taki ciekawy zbieg okolicznosci, bo akurat spoznia mi sie okres, a ona o czyms takim mi powiedziala:) milo mi sie zrobilo:) a jeszcze jak podsumowala, ze tak cieszyla sie we snie, ze zostala prababcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dziecko we śnie akurat nic dobrego nie wróży a już na pewno nie ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Pesteczka ja to nie znam sie na snach. mi kiedys bardzo czesto snilo sie, ze mam dwojke dzieci albo moj porod snil mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to osobie starszej...zrobilo sie pewnie milo:) a z ciekawosci zobacze co oznacza taki sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symbolizuje niedojrzałość i brak pewności siebie, zapowiada jednak na przyszłość dobry rozwój osobowości. Ogólnie niemowlę oznacza miłą i bezpieczną przyszłość, chyba że jest wychudzone, krzyczy lub upada. widzieć: ogólnie dobry znak ja akurat zawsze mam dystans do takich rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co robilo niemowle...oj tam, oj tam...glupotami przejmowac sie;D jakbym miala kazdy swoj sen analizowac, to zastapilabym Wroza Macieja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska śnić o posiadaniu dzieci albo poród to wróży szczęśliwy dobry okres w życiu , stabilizacje, a jak to było przed ślubem to ślub sobie wyśniłaś :P Niektóre teorie mówią też że we śnie można " wyśnić " i zobaczy własne dzieci , ale ja akurat zwolennikiem tej teorii nie jestem. Nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja akurat snami się mniej zajmuje. Ezoteryka i magia mnie interesuje ale z innej strony od strony kart ,wróżb ewentualanie lekkiej magii, bo cięższej już nie dotykam bo se można narobić kuku w życiu, mnie już się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
oj co do snow to nie wierzcie w to. mi ze wzgledu na moja prace czesto sia mi sie zeby. jak wypadaja itp. a oznacza to smierc lub inna tragedie. i co? nic zlego sie nie dzieje. Brzoskwinka dobrze ze jestes, juz mialam zle mysli, nawet chcialam zagadac do Ciebie na fejsie:). co do 3d jak pytalas to wyniki mam barrrdzo dobre, prawdopodobienstwo chorob genetycznych znikome wrecz zerowe. widzialam nosek, raczki ze wszystkimi paluszkami, stopki a nawet zoladek i pecherz moczowy....plci nie udalo sie zobaczyc. ja od wczoraj wymiotuje, boje sie ze moglam sie czyms zatruc bo wczoraj to w ciagu godziny rzygalam 6 razy!:( dzis rano raz ale juz sama nie wiem cz to tym razem nie od porannych mdlosci. zjadlam sniadanie i ide dalej spac. wczoraj bylo strasznie goraco, glowa bola przeokrutnie, mysle ze mogla mnie tez dopasc migrena i stad tez te wymioty. poswiecilam sie i nie wzielam zanej tabletki przeciwbolowej. oj biedna ta moja dzidzia , wczoraj prawie nic przeze mnie nie zjadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Martucha, to może jeszcze za szybko było? Brzoskwinka myślałam, że może większą dawkę luteiny bierzesz i dlatego senna jesteś, ale to może nadrabiasz zaległości skoro kiedyś nie mogłaś spać. A apropo serduszka, to moja siostra się denerwowała bo bała się, że może będzie puste jajo płodowe i odetchnęła jak usłyszała serducho. Dziewczyny, a mnie brzuch przestał boleć, jak bolał mnie przez ostatnich kilka dni tak jak przed okresem, to teraz cisza, ale za to piersi bolą mnie tak jak nigdy dotąd. Nawet jak się przekręcam z boku na bok, to je czuję i takie dziwne pieczenie w jednej z nich czuję, miałyście tak kiedyś, bo dla mnie to jakaś nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Gdzie jest tabelka? Znaleźć nie mogę, źle szukam chyba. Co do evilinki. Ona napisała, że PIERWSZY I OSTATNI RAZ BYŁA NA TAKIM FORUM i tyle. Ja też nie wiem o co chodzi, bo nikt jej ani nie krytykował, ani nic. Niektóre dziewczyny ją źle zrozumiały. Jednakże wydaje mi się, że żadna z nas nie odniosła się do evilinki brzydko. Evilince niestety nie przypasowały nasze wypowiedzi, być może czegoś innego od nas wymagała/oczekiwała, jakichś innych wypowiedzi? Nie wiem. Też mi ciężko to zrozumieć. Miejmy nadzieję, że to hormony zmienność nastroju powodują :-). Evilinko zajrzyj do nas i wytłumacz chociaż, która wypowiedź tak cię zbulwersowała? To wygląda też jak dobra wymówka, żeby opuścić forum, ale raczej nie pasuje do Evilinki, dorosłej kobiety, która nie musi się chwytać takich dziecinnych metod. Zatem wierzę, że przyczyną był któryś post, ale który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzoskwinko i po co nas straszysz? Zwykle jak się dłużej nie odzywałaś, to później miałaś złe wiadomości. Ja też taki spokój w pierwszej ciąży czułam. Brzoskwinko 4 litry wody???? Można tyle? Jak byłam w pierwszej ciąży to słyszałam, że za dużo też pić nie można, ale zalecenia się ciągle zmieniają. To chyba jakieś przesądy były. Momi Brzoskwinka śpi po prostu przez ciążę :-). Kurczę, Momi, Tajska, Martucha macie strasznie niejasne sytuacje... Mam nadzieję, że któraś zaciąży :-D. Ja się czuję dobrze, już nawet nie mam mdłości tak często. Mam sporadycznie. Jak mnie dopadają muszę szybko coś zjeść i przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015&amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczyna mi lekarz kazał dużo pic 3-4 litry dziennie a przy tych upałach to nawet więcej wiec chyba można;) ja już w pracy od 3h dobrze ze już połowa tygodnia i luz;) brzusiu jak się pokazal tak mam wrazenie ze stoi w miejscu jest bardzo widoczny ale na razie nie rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja długo brzucha w pierwszej ciąży nie miałam, bardzo późno się pokazał, a później to tak szybko urósł, że nawet nie wiedziałam kiedy :-D. Masz rację, w te upały wyjątkowo dużo trzeba pić ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×