Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny. Dla samej siebie zgłębiłam wiedzę na temat PCOS i zajście w ciążę NIE jest niemożliwe (co zresztą wszystkie tu obecne wiecie), bo kobiety zachodzą i dzieci mają. Ale Karola musisz się wziąć za swoje cykle, oczywiście pod okiem dobrego lekarza. Monitoring u ciebie to jest wręcz NIEZBĘDNY. Jeśli wiesz, że masz PCOS to naprawdę musisz być ciągle pod kontrolą lekarza. Brzoskwinko ty na pewno jesteś w ciąży. Witaj werrrona86, za moment możesz starania zaczynać, bierz kwas foliowy i rozkoszuj się współżyciem, powodzenia :-D. Robiłam badania dziś, ale dopiero w piątek wynik, a i tak go nie odbiorę, bo mnie nie będzie ;-). Czy wierzycie, że w ciąży mogą wychodzić zakalce? Czytałam kiedyś o tym, że ma to coś wspólnego z ph skóry, ale nie mogę tego artykułu znaleźć. Naszła mnie ochota na rzodkiewkę, pomidora, mmmmmniam! Oczywiście kupiłam i zjadłam ;-). I na jabłecznik. Kupiłam wszystkie składniki, to ochota mi przeszła, kurczę... Ale zrobię :-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha piękne! Łzy mam w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha już to kiedyś czytałam :) piękne to jest :*** taka tam dziewczyny nie wiadomo :) okaże sie dopiero wszystko niebawem :) wczoraj cały dzień łaziłam i jadłam :) co skończyłam to znowu jedzenie za mną chodziło.i to same niezdrowe rzeczy :) muszę sie ogarnać co nie mogę przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się poryczałam jak to cytałam. Ja jak byłam w ciąży to ciasta rosły mi jak nigdy. Tylko urodziłam i zaczęły się zakalce :p teraz juz wychodza ale jakieś pół roku po urodzeniu syna żaden placek nie wychodzil... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny przyszła @ a tak sie juz cieszyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyszła @ a tak sie juz cieszyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe ze plemniki mojego kochanego sa słabsze bo on pij***ARDZO mocne kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej werrona86 witamy! twoj pierwszy cykl musisz byc bardzo podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba a ile on tych kaw wypija ?:) no nie wiem czy kawa może facetowi jakoś bardzo szkodzic ale napewno swoje robi,jeszcze jak pije jej dużo.kup mu jakieś witaminy,takie najzwyklejsze żeby miały magnez,wiatminę B6,kwas foliowy,i jeszcze jakies witaminki :) nie muszą być jakieś drogie i specjalne,takie najzwyklejsze.i niech sie wysypia :)to nie zaszkodzi i wspomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba szkoda... :( Dlatego nie warto się nakręcać za bardzo. Ja się też tak nakręciłam 2 cykle temu... W końcu musi się udać nam wszystkim ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on tych kaw pije 3 dziennie czyli nie duzo ale to sa ekspresso... sama juz niewiem od tego cyklu mierze temperature codziennie, bedziemy kochac sie co drugi dzien! wprowadzam rygor! maz zadowolony;) ta strona http://ovufriend.pl jest SUPER! napewno bardzo mi pomoze zaczynam sie martwic ze ze mna cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Dzięki za miłe przyjęcie:) no cieszę się bardzo bo w końcu mój M się zdecydował:) Do tej pory nie myślał o dzieciach, a nie chciałam na niego naciskać, bo zależy mi aby i on się cieszył z ciąży i w niej 'uczestniczył'. Niestety wiem, że nie będzie łatwo:( jeden Jajnik nie wykształcił się do końca i jest o wiele mniejszy, nie wiadomo też czy produkuje jajeczka. Wiec pozostaje mi 50% szans. Na szczęście czuję bóle okoloowulacyjne wiec to mi chociaż zwiększy szanse. Nie nastawiam się że się uda za pierwszym razem chociaz cieszyłabym się niezmiernie ale nie ma co się nakręcac. Zwłaszcza że tyle dziewczyn ma problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka a co tam u ciebie? bedziemy ciociami? trzymam kciuki za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie werrona nic nigdy nie wiadomo ja niby wszystko wporzadku i co? 8 cykl leci..... to jest jedna wielka niewiadoma tylko ten u gory wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werrona glowa do gory nic nigdy niewiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Zostałam wywołana do tablicy więc jestem :) Cześć dziewczyny :) Taka tam dziewczyna gratuluję! U mnie nadal ciało się oczyszcza (to już prawie dwa tygodnie!) na szczęście to już końcówka. Jakoś na dniach mam dni płodne, ale nawet nie wiem jak to teraz policzyć, a testów owulacyjnych nie kupowałam, bo i starać się teraz jakoś specjalnie nie zamierzam, co ma być to będzie :) Brzoskwinka Ty dbaj o siebie teraz, masz takie piękne jajeczko to teraz oszczędzaj się, aby ono tam się dobrze przymocowało. Tajska, ja rozumiem Twoje podejście do badania szyjki macicy, też zawsze się zastanawiałam nad bezpieczeństwem tego, bo skoro tampon potrafi wprowadzić bakterie, które mogą zaszkodzić, to przecież ręka nawet z pozoru czysta nie jest higieniczna czysta, ale myślę, że to jest sprawa indywidualna, bo jeżeli ktoś jak Martucha ma tak długi cykl to dla niej to może być JEDYNY objaw którym jest w stanie wychwycić dni płodne, każdy sobie radzi jak może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny nie mialam na mysli nic zlego, a i tak mysle ze czesc jest juz przewrazliwiona na punkcie swoich staran i dlatego tak zareagowala- martucha o tobie wlasnie tez teraz pisze. nie wmawiaj mi, ze napisalam o WAS bezposrednio, ze jestescie pseudo-lekarkami, bo nigdzie nie mialo to miejsca, a skoro uwazasz, ze ja bylam nieprzyjemna, to ty rowniez wmawiajac cos, czego nie bylo w rzeczywistosc****isalam w odwolaniu do calego forum ciazowego (i nie tylko nasz topik), ze jest ladnie pieknie, bo dziewczyny pocieszaja, ale ile razy mozna rzeczytac, ze laska robi kilka testow ciazowych i sa negatywne, a jednak sa typy ktore twierdza "rob dalej, bo pewnie testy zle wychodza". czy to jest dobre podejscie psychiczne? nie. zagladam tutaj od czasu do czasu i wierzcie mi, ze moja psychika bardzo dobrze na tym wychodzi, bo juz kiedys pisalam, ze np niektore z was dostrzegaja jakies bole owulacyjne, jak nie jajniki, to znowu piersi, a ja np nie czulam nigdy czegos takiego oprocz moze kilku sytuacji w cyklu, ktore moga miec tak naprawde inne podloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha nie, nie mam much w nosie, ale jakbys nabrala pewnego dystansu do podejscia "zaciazenia", to sama bys zauwazyla, ze jak jedna ma objaw, to zaraz druga, trzecia doszukuje sie i robi sie efekt domino...a z badaniem szyjki itepe...dziewczyny rece nie sa czyste nawet po umyciu:/ owszem jest metoda kalendarzykowa, mierzenie temp itd., ale ja naprawde przechodzilam przez wielu lekarzy i nawet bedac w CZMP w Lodzi lekarz powiedzial, ze metoda kalendarzykowa nie jest dobra. dlatego napisalam, ze monitoringi sa dobre. tak przy PCO mozna zajsc w ciaze i znam jedna dziewczyne, ktora zasza w ciaze zaraz w pierwszym miesiacu po odstawieniu lekow, ale ona miala PCO w lzejszym stadium i nie tak, jak karola cykle ktore trwaja po 90 dni. oczywiscie mozna zajsc calkiem przypadkiem, ale cykl tak dlugi jest anomalia i powinno to sie leczyc, bo takie negatywne zmiany prowadza nawet do bezplodnosci (moze wygasnac praca jajnikow - brak okresu). to nie jest kwestia tego, ze jestem jakas zarozumiala, czy nagle zrobilam sie bardzo nieprzyjemna, ale to sa fakty. tez pocieszam czesto dziewczyny na forum, ale ile razy mona przeczytac, ze laska ma problem w postaci np dlugich cykli i brak owu, a inne wmawiaja jej "a moze jednak jestes..."...dlatego jestem za zdrowym podejsciem do sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2mc. temu kupiłam testy owulacyjne clearblue wyszedł mi tylko jeden pozytywnie. A teraz z ciekawości kupiłam zwykle Tesco tanie jak barszcz robię je już trzeci dzień za każdym razem wychodzi pozytywnie . Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna i ty akurat możesz nie odczuwać żadnych bóli ale to nie znaczy że inne ich nie mają. "NASZA PLODNOSC OCENIA GIN I ROBI SIE POTRZEBNE DO TEGO BADANIA A NIE MY SAME PSEUDO-LEKARKI..." co do przewrażliwienia to przewrażliwiona nie jestem. to że często udzielam się na tym forum nie znaczy że żyje tylko śluzami temperaturami i testami. Jeśli ktoś się sam nakręca mimo 7 negatywnych testów i twierdzi że to na pewno ciąża i jednak zrobi jeszcze 3 kolejne testy to JA osobiście nie mam serca po chamsku napisać takiej osobie, że jest idiotką i że to sobie uroiła. Wole jak sama dojdzie do wniosku że się jednak myliła. Ale to moje zdanie ;) taka już jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, gościu że nic nie da się powiedzieć na ten temat, bo badałaś dwa RÓŻNE cykle dwoma RÓŻNYMI testami, to jest kompletnie nie do porównania :P za dużo zmiennych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok ale czy to jest możliwe zeby aż 3dni testy owulacyjne były pozytywne? Ile trwa taka owulacja? Mówią że te clearblue są najczulsze sama nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
To pisałam ja do gościa :) A co do czystośc***enisów Martucha, to akurat faceci też przenoszą różne rzeczy kobietom, ale np. nie trzymają się penisami poręczy w metrze, czy nie przegotowują nimi mięsa na obiad... jak są wierni, to raczej ogranicza się to do stałej flory bakteryjnej do której nasze ciało przywyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
nie czepiam sie tez, ale np. chcialam sie poradzic jak szybciej wywolac okres (strona wczesniej), to tak naprawde zadna nie udzielila mi odpowiedzi, a tylo zwrocilyscie mi uwage na moje podejscie i ze przeciez nie mam racji, co do badania szyjki, bo przeciez to jest higieniczne...to raczej widac, ze temat jest caly czas ten sam i nic innego nie przebije tematu staran i tego, czy "jestem w ciazy czy nie" :( naprawde pisze to bez zlosliwosci, ale jak wchodzi jakas nowa osoba i pyta o swoje cykle i czy moze byc w ciazy mimo negatywnego testu, to zaraz odpowiedzi znajduja sie, ale jak ktos kto jest praktycznie od poczatku forum i zada jakies moze i banalne pytanie, to nikt nie odpowie:/ temat jest oczywiscie juz niewazny, bo okres dzisiaj dostalam, ale mi osobiscie dziwnie jest z tego powodu. no ale nie bede roztrzasac tematu, bo nieaktualny i nie czepiam sie tez o p*****ly...mam nadzieje, ze nie urazilam znowu jakichs osob, bo tego nie mialam na mysli. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Gościu, tak możliwe jest aby test owulacyjny był pozytywny przez 3 dni. Owulacja następuje w ciągu 24-48 god. od wystąpienia pierwszego pozytywnego testu owulacyjnego i w tym czasie może pokazywać nadal pozytywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
gosc_M dobry argument. ja sie przyczepilam tej czystosci, ale wiecie ile bakterii jest na dloniach?? ja do niedawna jeszcze tego nie wiedzialam, ale dzieki roznym przedmiotom na studiach dowiedzialam sie, ze mozecie miec nawet bakterie kalowe na dloniach...nie wszystko da sie umyc:/ pewne bakterie i tak pozostana. jak ktos chce sie tak badac, ma taka metode za pewniaka i ufa jej...to nie moja brocha..kazdy odpowiada za siebie:) martucha jak mam uprawiac seks z moim facetem, to oboje bierzemy najpierw prysznic :p oczywiscie zdarza sie, ze robimy to bez umycia sie, ale takie sytuacje mozna na palcach jednej reki policzyc. uwazasz, ze dla ciebie metoda badania szyjki jest bezpieczna- ok, masz prawo miec swoje zdanie:) tylko zapytaj gin o jakies srodki, ktore w miare dobrze oczyszcza dlonie...gin powinien cos poradzic w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska nie obrażaj się. Nikt tego nie chce a już napewno nie ja. Nie wiem jak wywołać okres więc sie do tego nie odniosłam. Jeśli czegos nie wiem to o tym nie piszę. Wczesniej jak cos miałam do napisania w twoim temacie to ci odpowiadałam. Przepraszam cie, że tak naskoczyłam na ciebie ale poprostu mnie twoje słowa ubodły bo nie mam wiedzy na każdy temat, ale też nie lubie jak ktoś krytykuje moje postępowanie. To jest moje ciało i ja decyduję czy będe tam pchała łapska czy nie. :P Dobra koniec tematu. Miłego dnia ci życzę i naprawde nie miej do mnie żalu ;) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tajska, ja myślę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie o wywołanie wcześniejsze okresu, bo to nie jest właśnie banalne pytanie...Na wcześniejsze wywołanie okresu są metody hormonalne, które potrafią zaburzyć układ hormonalny, są również niekonwencjonalne, domowe metody, które stosują kobiety które boją się, że wpadły i chcą "wywołać okres" a o tych metodach wolałabym nie pisać, bo mogą one "przydać się" jakiejś małolacie a one mogą prowadzić do krwotoku i poważnych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×