Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
a to Ok w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goaska na takie bóle to lekarze tylko no-spe polecają. a mi lekarz pytał się wczoraj czy "odczuwam" owulacje mówie ze tak bóle jajników i śluz inny on że ok ale to wszystko tylko zewnętrzne a czy pęcherzyk pękł można się tylko na usg dowiedzieć, bo na 50% owulacji które są nie pęka. po badaniach wybiore się do niego tak żeby akurat trafiać na owulacje lub zaraz po wtedy będzie widać co się tam dzieje. Milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka nawet jeśli doszło by do zapłodnienia drugiej komróki nie wiadomo przecież czy obie się zagnieżdzą :) bliźniaki fajna rzecz :) Miłego dzionka kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Hej! Obserwowałam temat o staraniach w lutym 2014:). I postanowiłam, że się przyłączę. Też zaczęliśmy w lutym. Nie udało się niestety, ale to dopiero pierwszy raz, więc spokojnie. W ogóle jedno Wam powiem - spokój, rozwaga i nie za dużo seksu bo będzie ciężko;) Mam prawie 30tkę na karku, więc najwyższy czas. Do tej pory nie chciałam wcale dzieci, a teraz mi się odmieniło całkowicie. Myślę, że natura mnie oswoiła w końcu ;) Mój mąż bardzo chce, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja od kiedy skończyłam 19 lat chciałam mieć dzieci i to uczucie mam do dziś. Marzę o dużej kochającej rodzinie.Mój mąż dopiero kilka miesięcy temu powiedział mi że jest gotów na powiększenie rodziny.To była dla mnie wspaniała nowina ponieważ czekałam na nią 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Hej dziewczyny :) Mój mąż chciał już jakiś czas temu, ale ja zawsze mówiłam, że jeszcze jest czas. Teraz przyszedł moment, że oboj***ardzo chcemy i mam nadzieję, że w tym cyklu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
papi11 u mnie było podobnie :) wyszłam za mąż cztery dni po 19 urodzinach :) i od ślubu bardzo pragnęłam dziecka :) staramy się od roku;) nie wyobrażam sobie życia bez takiego małego szkraba :) evilinka Witamy Cię bardzo serdecznie :) dziewczyny dopiszcie się :) wystarczy skopiować i dopisac siebie :) AKTUALNE STARACZKI :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
mam nadzieję że niedługo każda z nas zobaczy dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
u mnie dzisiaj słaba pogoda ;( nie ma słoneczka,i tylko 2 stopnie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy kupujecie sobie testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ja stosowałam przez dwa lub trzy cykle ;) ale nie małam pozytywnego;) bo nawet jeśli na teście są dwie kreski,to test jest pozytywny dopiero jeśli obie kreski są TAKIEJ SAMEJ BARWY,czyli że krecha testowa nie może byc jaśniejsza niż kontrolna,lub jeśli kreska testowa jest ciemniejsza niż kreska kontrolna. u mnie testy się nie sprawdziły.ale pamiętaj że potwierdzeniem owulacji jest tylko i wyłącznie monitoring.bo nawet jeśli test owulacyjny jest pozytywny to do tej owulacji może po prostu nie dojść,wzrośnie poziom lh ale pęcherzyk nie peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja nie stosuje testów. Czy to się zmieni nie wiem, być może jeśli nie uda nam sie za którymś razem sięgnę po nie.mam nadzieję że nie będe musiała i że ten cykl będzie ostatnim cyklem starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Witam nowe dziewczyny :) Mój mąż bardzo chce zostać ojcem i to on zagląda na boiska szkolne i zazdrości facetom którzy grają w piłkę ze swoimi dzieciakami, na basenie z zazdrością patrzy jak pływają razem, albo na plaży jak kopią tamy :) Co do testów owulacyjnych, to stosuję kiedy mam jakieś wątpliwości, bo mam bardzo nieregularny cykl no i powiem, że w tym miesiącu bardzo sie przydały bo owulacja mi sie przesunęła i szansa na poczęcie mogła mi przepaść. Dzisiaj nad ranem obudził mnie ból jajnika, że aż mnie zemdliło :) Jeszcze tydzień do pierwszego testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny "stare i nowe":) dzis juz zadne bole mi nie dokuczaja. co do checi posiadania dziecka to mi sie odmienilo w grudniu, wczesniej wogole nie chcialam, wrecz bylam przeciwna...twierdzilam , ze jeszcze mam czas i nie nadaje sie na matke, jednak w grudniu spoznil mi sie okres, dosc sporo i podejrzewalam ciaze, przemyslalam wszystkie za i przeciw(tak naprawde przeciwow nie mialam wcale) i podpytalam meza czy nie pora na dzidziucha... maz od razu sie zgodzil i od stycznia zaczelismy dzialac:) u mnie pogoda sie poprawila, wyszlo sloneczko i ciesze sie weekendem...za tydzien w sobote zrobie pierwszy test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
no to widzę że niedługo się zacznie masowe testowanie :) a ja jeszcze tyle czekać musze :( ech :) dzisiaj zrobiłam test owulacyjny bo mi zostało kilka,no i negatywny,więc czekam na tą owulację z utęsknieniem :) tajska zupa -z tabelki wynika że rozpoczynasz testowanie :)kiedy testujesz ? termin @ już za dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie napisze Ci cierpliwosci , bo sama jestem bardzo niecierpliwa:) ale starajcie sie , bo dni plodne przed Toba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Ale mnie tu długo nie było. :( Dziewczyny nie wiem co mi się z cyklem porobilo...okres powinnam mieć na początku zeszłego tygodnia a do tej pory nawet się nie zapowiada. Wiec w sumie 1 cykl za mna a teraz nie wiem nawet kiedy owulacja będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Jak tylko zaczęłyśmy się starać to okres zaczął wariować, wszystkie mają jakieś opóźnienia, bądź dziwne bóle :D i jak tu nie wierzyć, że myślenie o owulacji na nią nie wpływa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka piszesz ze okres powinnas miec w zesztym tyg a robilas test ? wykluczylas ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Malinka a robiłaś testy :) okres Ci się spóźnia więc może jest jakaś przyczyna :) no tak to jest z tym okresem :) dobrze że u mnie takich rewolucji okresowych nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Goalka ja też do cierpliwych nie należę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
co tu tak cicho kochane ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tak robiłam wczoraj i nic, w sumie bylam tydzień oslabiona i kaszel miałam ale przez to prawie 2 tyg by się opuznil? założyłam ten temat a nie miałam czasu tu wchodzić, widze ze dużo nowych osob jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A jeszcze dziwniejsze w pon zrobiłam test owulacyjny i dodatni wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
to rzeczywiście dziwne.tak późno owulacja? no może coś się poprzestawiało :) no ale mamy nadzieję że teraz znajdziesz dla nas czas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tak postaram się częściej wchodzić:) No wlasnie dziwnie ze @ się spoznia a tu owulacja..cos mój organizm wariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Fajnie jakby ten wczorajszy test się mylil ;D hm nic jak teraz była owulacja to i staranka tez na razie czekam bo ile może się spozniac. Zawsze miałam tak 28-32 dni a dzisiaj już 39dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Malinko a czy test owulacyjny pokazał owulację czy zbliżającą się owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Hej, witam sie i przepraszam ze sie dlugo nie odzywalam. Zaczely mnie wczoraj bolec piersi, a u mnie to nieomylny zbak zblizajacej sie @ :( normalnie podlamalo mnie to. Ktos mnie pytal czy bede tu w UK szukac polskiego gina. Raczej nie, bede pewnie chodzic do midwife do przychodni. Ale planuję wykonywac usg w 3 lub 4d, czesto na grouponie pojawiaja sie oferty, a normalnie przez cala ciaze w UK sa tylko 2 usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×