Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość nemesisowa
Ja wlasnie wszamalam śniadanko, uwielbiam weekendowe poranki :) zaraz pojde wybierac ciuchy na impreze, dzis jestem juz z innym nastawieniem co do tego baby shower :) my tez sie takiego przyjecia doczekamy, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Wszystkie bedziemy takie uroczystości obchodzić i może nawet w tym roku! a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej:)jak myślicie czy sposób życia czyli odżywianie aktywność fizyczna mogą wpłynąć na płodność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co mysle ze aby zajsc w ciaze trzeba wspolzyc:-) ale jak dlugo nie bedzie sie nam udawac to rozszerze moje wiadomosci dot. Diety i trybu zycia. Ja choc jesyem filugranowa uwazam sie za twarda sztuke i szybko zajde w ciaze. Takie mam dzos nastawienie. Hehe a jutro bede sie zalic ze pewnie jestem bezplodna.... hehe taki moj charaktet zreszta kobieya zmienna jest:-) milego dnia i Nemesisowa baw sie dobrze na baby shower:-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Papi moim zdaniem zdrowa dieta i aktywnośc fizyczna pewnie maja jakis wpływ na plodnosc bo wiadomo, ze jesli kobieta jest otyla i nie dba o diete to moze miec problemy z cukrzyca, miazdzyca, trzustka szwankuje... no a to z kolei rzuca sie na plodnosc. Ale to juz takie ekstremalne przypadki. Wiadomo, nie wolno sie objadac, ale to juz nawet nie i plodnosc chodzi, ale o ogolny zdrowy tryb zycia, jesli taki prowadzimy to ogolnie caly organizm lepiej "dziala" :) Goalka dziekuje :) wydotykam brzuszek kolezanki, zreszta jak zwykle ;) i przesle wam pozniej dobre ciazowe fluidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malninka1232
Myslałam wczoraj ze @ pryszla bo tak brzuch rozbolał...ale tylko sluzu więcej miałam a @nadal brak Właśnie baw się dobrze, a my się wkoncu doczekamy naszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malninka1232
Nie wiem czemu mam inne wrazenie, za bardzo się teraz nie staraliśmy i ten test negatywny jakos tak na mnie podzialal. Ale zobaczymy w pon rano pujde na bete bo to już 12 dni spóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 evilinka*****30 lat*****2 cykl starań******01.03.2014 Nie wiem czy dobrze się wpisałam;) Trochę stara jestem przy Was;) U mnie dzisiaj brzydka pogoda, mam @ więc nie poszaleję. Sushi dzisiaj jem u znajomych - w ciąży podobno nie wolno, więc wcinam póki mogę;) Wypijmy dzisiaj kieliszeczek czegoś mocniejszego przy sobocie - za to, aby się udało :D Ale o kwasie foliowym nie zapominajcie! A co do aktywności to słyszałam, że należy zadbać zawczasu o mocne mięśnie brzucha, wtedy łatwiej "wypchnąć" bobasa ;) Od roku męczę Ewę Ch. i jestem chyba gotowa, hehehe. Dziewczyny - ale lecicie z tematem;) Nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Malninka1232 - masz szansę być tutaj pierwsza w tym roku czy już ktoś miał 2 kreski? Ale fajnie! 3mam kciuki! To Ty już dzisiaj nie pij i łyknij kwas f ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malninka1232
Łykam już od czasu dobrego :) szczerze to nie wiem bo trochę mnie nie bylo..ale cos cos mi się wydaje ze na początku tematu ktoś już miał 2kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malninka1232
Ale się nie nastawiam najwyżej milo zaskocze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ktoś miał 2 kreski ale to jak na razie tylko jedna kobitka mam nadzieję że będzie lepiej. Malinka jeśli oczekujesz @ a zamiast tego masz śluz to może być coś na rzeczy . choć ja przy 1 cyklu nie miałam sucho ale czułam że mam mokro a @ i tak się pojawiła z tym że 2 dni wcześniej .... więc różnie to moze wychodzić. Jak na razie u mnie nic nie zaobserwowałam jedynie co to to ,że piersi mnie strasznie bolą dalej mimo że @ już minęła hoho i jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tzn ja mam tak na zmiane sa momenty ze sucho a sa i takie ze jest tego sluzu straszne dużo, mnie czasem piersi bolą i nic więcej. Pomijajac 40 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ale gonicie z wpisami dziewczeta :) co do diety i aktywności fizycznej powiem wam że jakiś tam wpływ ma :) ja jak zaczelam się zdrowo odżywiać i ćwiczyć ( ćwiczę już jakieś 1,5 roku ale wcześniej jadłam co w ręce wpadnie ) to mam jakiś taki lepszy śluz i w dodatku właśnie po zmianie nawyków żywieniowych miałam owulacje :) nie wiem czy to konkretnie od tego ale napewno pomogło :) evilinka -jaka stara ?;) ja Ci tu dam zaraz :) Powiem Wam dziewczyny że ja już nie wiem co się dzieje ze mną :) brzuch boli,lekko ale się odzywa,jajniki jakoś tak rzadziej bolą ale też się odzywają,coś mnie ciągnie,chyba to macica ale nie jestem pewna,(.)(.) bola,11 dc dzisiaj no i test owulacyjny negatywny.Nie wiem czy ja mam te test jakieś złe,czy co ?;) kupiłam je na allegro jakoś w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Wklejam jeszcze raz bo w tej ostatniej wzaz z Chcebycmama zostalysmy pominięte :) AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 evilinka*****30 lat*****2 cykl starań******01.03.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska zupa hallo jestes tam gdzies? Bo z tabeli wynika ze jutro masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
właśnie,gdzie jest tajska_zupa ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Mi test owulacyjny wychodzil tak ww 12-13 dc zazwyczaj chociaż teraz wyszedł mi pozytywny w 25dc..i weź bac tu madra..testy mam niedawno kupione wiec powinny być ok. brzoskwinka14 a może będziesz miała później owulacje i Ci niewyszedl, choć znam przypadki ze dziewczynom nawet w trakcie nie wychodzily nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nie wiem sama :) dobrze że męża mam codziennie w domu to go bede męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
wiecie co mam jeszcze jeden test w domu ;p ale chyba się powstrzymam.. choć ostatnio robiłam z 2 porannego bo nad ranem w sumie wstawałam i zapomniałam. Ale watpie żeby to teraz miało znaczenie po tylu dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 evilinka*****30 lat*****2 cykl starań******01.03.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ah te testy . ja jak nie mam w domu to mogę wytrzymać ale jak kupie z myślą że oczywiście poczekam do odpowiedniego dnia testowania to zawsze wymiękam... więc teraz nie idę do apteki po terminie @ jeśli nie przyjdzie oczywiście. ja rok temu piłam siemię lniane to po nim miałam tyle śluzu że głowa mała i czułam owulacje , myślę żeby własnie do tego wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
o matko, co ja nawyrabiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Nie no ja już poczekam, ;p evilinka masz dzisiaj czy 7marca termin@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Ja dopiero zaczęłam się starać z mężem. Mąż gotowy jest odkąd jesteśmy parą, ja dopiero teraz dojrzałam. Pierwszy raz i było dziwnie. Tzn mój cykl był dziwny. Cykle mam bardzo regularne, znam swoje ciało. Po ok 8 dniach od owulacji, 9 od stosunku takiego z którego mogło "coś" być zaczęły się plamienia skąpe, ze śluzem, a do okresu jeszcze miałam 5 dni. Dziwne bóle brzucha, ciągnięcia, wahania nastroju i myślałam ze to już ciąża. Bardzo się przeraziłam, taki szok - raz się cieszyłam potem bałam;). Ale ogólnie super. A potem okres - taki bolesny jest że szok. Kiedyś czytałam, że większość kobiet traci właśnie tak pierwszą ciążę, razem z okresem. Myślicie że tak mogło być ze mną? Nie mam w tym doświadczenia :/ Biorę luteinę ale tez nie pierwszy raz, brałam to już wczesniej na polipy i nie powodowały takich zachwiań. Z drugiej strony myślę, że czasem lepiej, że tak się dzieje. Marzę o zdrowym bobasku, żeby w swoim życiu nie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kurcze, nawyrabiałam, myslałam ze ta data to termin owu;) Poprawiłam i znowu źle. Okres mam od 27.02. Przepraszam Was Kobitki za to zamieszanie. Stara i głupia ;) Aplikację mam fajną na tel. Kalendarzyk, przypomina o owulacji;) Testów nie robię, bo wpadnę w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko66
Własnie sie dowiedziałam że jestem w ciąży, testy owu pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
serduszko66 Gratulacje Kochana! :))) dbaj o siebie i maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×