Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość MalinkA1232
A ja chyba z rana zrobie ten test już minelo pare dni od ostatniego może akurat ;p zwariuje tyle na @ czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
gratsy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
aaaaa :) wkońcu jakieś dwie krechy :) serduszko poprosimy trochę ciażowych fluidów :) evilinka-ciężko powiedzieć czy to była ciąża.no teraz to się już nie dowiemy ;( możemy tylko gdybać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Cześć dziewczyny mogę się przyłączyć? :-) wydaje mi się ze jestem w podobnej sytułacji co malinka.Stosunek był w domiemane dni płodne (miałam jednodniowe plamienie ) robiłam test w dniu miesiączki i był negatywny trzy dni po terminie i tez negatywny dzis mija siedem dni a okresu nie ma test wieczorem negatywny :-( A z obiawów to piersi mnie tak jakoś pieką dziwnie i boli mnie podbrzusze tak nad samym wzgórkiem łonowym tak ciągnie dziwnie ,czasami takie kucie jak kolka w okolicy pępka przewarznie jak się nadzwigam(taką mam pracę)a i dodam ze mam mokro duzo śluzu białego trochę rozciągliwego.Jak myślicie Kochane czy test mógł nie wykazać jeszcze ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
wiesz co różnie to jest z tymi testami.Może beta ? ona na pewno da ci dokładny wynik i rozwieje wszystkie obawy .po tygodniu od @ wydaje mi się że powinno coś wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziewczyny testy bardzo często zawodzą czego dowodem jest Brzoskwinka, pisała wcześniej, że test jej nic nie pokazywał a poszła na betę i było 1000! A te testy niektóre są ustawiane niby na 15 a zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek111
dlatego beta jest najlepszym wyjściem jeśli mamy testy wydają nam sie nie wiarygodne:) ja mam z kolei pewien problem ponieważ piersi nie przestały mnie boleć po @... czy to coś z hormonami , denerwuje mnie to ponieważ nie wiem co to jest a nie uśmiecha mi się chodzić z takimi bolącymi cycami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Dodam ze mam już dwoje dzieci i bardzo chcę trzecie Z pierwszą córcią dowiedziałam się to był już 12 tydzień a było to tak ze nie miałam okresu testy negatywne poszłam do gin a ona ze nie widzi ciązy dała mi luteine dostałam okres a za miesiąc znów nie ma okresu to ja znów do gina zbadała mnie i mówi ze nic nie widzi znowu luteina ale przed kazała zrobic test no i zrobiłam a tam dwie kreski jakie było moje zdziwienie jak poszłam na usg a tam 12 tydzien :-) ale to było prawie 13 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Serduszko66 - Gratuluję :) Ja właśnie się zastanawiam czy może nie spróbować z testami owu w tym miesiącu...Chociaż z drugiej strony to dopiero 3 cykl wiec może jeszcze spróbuje bez ,,wspomagaczy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
gratulacje jak ja bym chciała być na twoim miejscu:) powiększenie rodziny jest moim i męża marzeniem .jak sobie pomyślę o takiej małej kruszynce którą trzymam w ramionach to aż na sercu cieplej sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gość A witamy :) tak jak już napisała Ci gość_M ,jestem dowodem na to że testy oszukują :) ja im nie wierzę :) idz na bete w poniedziałek :) trzymam kciuki :) gostek111-wiesz co mnie ostatnio tak bolały,@ już mineła a ból piersi został.ale wtedy miałam owulację koło 7 dc i może dlatego.piersi mogą również boleć jeśli masz za wysoką prolaktynę :) wieć warto zrobić sobie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
nowe dziewczyny zachęcam do wpisania się do tabeleczki :) AKTUALNE STARACZKI usmiech.gif Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 evilinka*****30 lat*****2 cykl starań******01.03.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
papi -to marzenie każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
oj tak, ja z tymi piersiami też coś mam nie halo bo również mnie w tym cyklu bolą po @ ale jakoś się nie zastanawiałam dłużej nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczyny miłego wieczoru :) i owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko gratulacje!!! pozazdroscic, mam nadzieje , ze szybko Was tez poinforuje o dwoch krechach:) buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Serduszko moje gratulacje!!!! Dbaj o siebie j malenstwo :) ja wlasnie wrocilam z imprezy :) :) :) humorek dopisuje i to bardzo, na dodatek pogodzilam sie z facetem wiec miod, gitara i majonez :) dziewczyny zycie jest piekne czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Witam Was wszystkie w ten niedzielny poranek:) Malinka-i jak zrobiłaś test ?;) pochwal się :) laurkachmurka- nie zaktualizowałaś w tabelce daty @ :) gość_M zbliża się twoje testowanie:) nemesisowa-ty podobnie jak gość_M :) kiedy testowanie ?:) jejku gdzie jest tajska_zupa :) może też nas poinformuje o dwóch kreskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Pewnie że życie jest piękne :) ale pomyślcie jakie piękne bedzie jak bedziemy miały takie malutkie bobaski :)ach :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jestem trochę podłamana . dowiedziałam się że moja siostra będzie mamą... co najlepsze mówi że współżyli tydzień przed @ i tak do samego okresu i 2 dni po nim...nie planowali kolejnego dziecka ale widze że się cieszy. ja też się cieszę ale jak to w naturze człowieka bywa trochę mnie to przygasiło i zazdrość się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
papi -tak to jest jak sie człowiek o dziecko stara,nie dość że nie wychodzi to jeszcze wszystkie dziewczyny na około zachodzą w ciaże,z rodziny,ze znajomych.Może teraz ciążowe fluidy przejdą z siostry na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
dla mnie najgorsze jest to że ona dobija 30 a wpadła i to jeszcze w takie dni(co dla mnie jest dziwne ale moze jej się coś przesunęło ) a ja młoda dupa i jak by się mogło wydawać że wszystko łatwo pójdzie za 1 razem a jednak nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllaaaaaaaa
czesc dziewczyny ja znow sie zglaszam! Ciaglel czytam wasze posty. My 2 cykl staran ale tak na miekko. Maz mowi uda sie to uda i tyle.a ja mam mega parcie he he ale widz ze w tym mies znow kicha heh pozdrawiam was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Czesc, zrobiłam rano test no i negatywny ale @ tez nie ma nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Dzień dobry wszystkim :-) Malinka ja mam test ale nie zrobiłam go jeszcze.U mnie @ nadal brak a boli mnie tak ze szook w pachwinach az mi udo drętwieje i wiecie co śluz mi się zrobił taki jak by płodny mokro mam bardzo sama nie wiem juz co myśleć moze to owulacja jest dobiero zwariowałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Mnie już to martwi, 41 dzień cyklu , test negatywny nie wiem co mam myslec juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny testu po 30 min się już chyba nie odczytuje, robiłam go kolo 11 ale sobie pospalam :p i zerknelam po 5 min i niec nie zauwazylam a tak po 30 min popatrzyłam zanim wyzucic chciałam a tam taka bladat aka rozowa strasznie ze prawie jej nie widać kreseczka. Jejku chyba pojde jutro na ta bete jak @ nie przyjdzie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A pism ze negatywny bo na opakowaniu pisze żeby po 10 min nie odczytywać..a teraz to już nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko66
To może ja wypowiem sie na temat testów, otóż zrobiłam test jeszcze przed miesiaczka ok. 3 dni i wyszedł negatywny, był on zakupiony na allegro,ale przechodziłam obok apteki i kupiłam sobie inny, zrobiłam test i wyszła 2 kreska może mniej wyrażna, ale wyszła. Wiec w tym samym dniu robiiam 2 testy: 1 nie pokazał nic, a drugi 2 kreski. Tak więc nigdy testów z allegro juz nie kupię. Zaznaczam że niby ta sama czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko66
Mi tez wyszła ta druga kreseczka jasniejsza, co prawda wyszła od razu, ale mój mąż jej nie widział :) dopiero póżniej zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×