Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
malinka jutro beta ?;) trzymam kciuki :) tajska zupa ale dostałaś @ ?czy nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Tak @ nie ma nadal jak rano tez nie będzie to ide na bete. Wyniki będą pewnie wieczorem bo mam możliwość sprawdzenia online. Takrze trzymajcie kciuki ;) Momentami mam odczucie ze okres mam a okazuje się ze to sluz, tyle dzisiaj spalam do 11! a normalnie ciagle przysypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko okresu jeszcze nie dostalam ale raczej dostane bo widzialam ze juz delikatne oznaki dostaje...chodzi o uplawy oczywiscie. Dziewczyny co do zazdrosci to raz porzadnie ja poczulam jak moja znajoma pisala do mnie ze okres jej sie spoznia i zrobila testy i oczywiscie byly pozytywne. I dziwnie mi sie zrobilo bo pierwsze dziecko ma z wpadki po kilkumiesiecznej znajomosci i pozniej znowu zaliczyli wpadke. Najlepsze ze mowila ze planowane to drugie a w tym samym czasie chciala wrocic do mojego znajomego z ktorym kiedys byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
W ogole jak zaraz dostane okres to musze wyliczyc sobie 11 dni bo musze usg zrobic. Dziewczyny a czy Wam lekarz zapisal od razu jakies leki zeby szybciej zaciazyc? Czy dopiero zrobil to po dluzszym czasie jak nie zachodzilyscie w ta ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska zupa -ja przez 11 cykli brałam tylko luteinę,bo miałam nieregularne a luteina reguluje.dopiero w 12 cyklu mi lekarka włączyła clo.myślę że jeżeli dopiero zaczynasz sie starać lekarz nie da ci żadnych leków typu clo.moja lekarka mówi że jak po roku starań się nie uda dopiero można zaczynać coś próbować.zależy jaki lekarz.ale większość pewnie powie Ci żebyście próbowali narazie naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz dzwonil ze kolega z pracu bedzie mial dzidzicha. Boze co chwile slysze ze ktos cos tylko nie ja. Przykro mi . Najgorsze jest to ze nikt mi nie da pewnosci ze w nast cyklu sie uda. Ech ... co do tego cyklu to nie mam zadnych objawow ani ciazowych ani okresowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze dzis juz nie mysle tak pozytwnie jak w obote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka - prędzej czy później nam sie uda :) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia26lat
Czy moge sie do was dolaczyc ja stram sie teraz 6 cykl dzis moj 10 dc i jade na badania ktore zlecil lekarz a maz mial badanie nasienia czekamy na wyniki, mi tez jest czesto przykro jak slysze o ciazy kolezanek a ostatni czasy wielki wysyp i marze aby nam sie udalo miec choc jedno dzieciatko eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrudziutka1
Witajcie :) My wczoraj rozpoczęliśmy 12 cykl starań. Wstępne badania wykazały, że jesteśmy zdrowi, że nie powinno być problemu. W tym cyklu mój ukochany zaczął łykac witaminki z cynkiem, kompleksem witamin z grupy b, kwasem foliowym, witamina E, witamina C, biotynq, niacyna, żelaZem, jodem i kwasem pantotenowym. Od przyszłego ma brać salfazin i androvit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia26lat
rrudzutka jakie robiliscie wstepne badania jeslo moge zapytac a ten kompleks witamin dla meza ma jakas nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Witam nowe staraczki :) prosimy o wpisanie sie do naszej tabelki :)wystarczy skopiować i sie wpisać :) data na końcu to data nastepnej @ :) AKTUALNE STARACZKI Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.02.2014 MalinkA1232****25lat***2 cykl starań***18.02.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******07.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
jeśli pominełam kogoś dziewczyny to poprawiajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurkachmurka zaktualizuj datę następnej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Ja niedługo na bete jade bo @ nadal niema jakos się zaczęłam bać wyniku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja dzisiaj miałam dużo śluzu w sumie to cały czas mi mokro ale było w nim troche krwi nie wiem czy coś się stało. z kąt ona się wzięła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Malinka, nie ma czego sie bać, lepiej wiedzieć niż sie zastanawiać :) Ja ogólnie mam takie nastawienie, że moje dziecko wie kiedy ma sie pojawić i przyjść, to mi pomaga, bo jestem z tych co wierzy, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Oczywiście nieraz odczuwam zniecierpliwienie, że mogłoby się już pojawić, bo przydałby sie ktoś trzeci do kochania, ale zaraz sobie myślę, że dziecko czeka na te konkretne jajeczko i tego plemnika, aby mogło być takie jakie ma przyjść :) U mnie ciążowych objawów brak, bolą piersi (jak zawsze przed okresem), czasem coś zaboli w jajniku (jak to zawsze u kobiety), no i ciągle mam temperaturę 36.8-37.3 (ale boli mnie gardło więc to przeziębienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a badacie swoją szyjkę macicy? niektórym kobietom to też pomaga . jeśli po okresie jest rozpulchniona to doszło do zapłodnienia i rozpulchnia się jeszcze bardziej jeśli jest twarda to nic z tego, ale to trzeba badć systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie przez weekend a tu tyle wpisów. Fajnie, że jest nas więcej. U mnie dzisiaj 9 dc i zaczynamy dzisiaj starania :) Co drugi dzień spróbujemy. Ale bym chciała, żeby się teraz udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzis mam chyba zly dzien. Nastroj kiepki, w pracy mi nic nie szlo. Ech nie chce sie uzalac nad soba ale to chyba silniejsze ode mnie. Mam nadzieje ze Wam lepej mija dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Może którejś z nas uda się w tym cyklu :) Swoją drogą to dziwne bo w szkole na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie czy z innych źródeł wszędzie ostrzegają przed niechcianymi ciążami i wpaja się nastolatkom itd że seks w dni płodne równa się ciążą :) To jak to jest że niektórzy kilka miesięcy uprawiają seks i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia77kornelia
czesc dziewczyny! juz 8 dzien spoznia mi sie okres. od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, wciaz mnie mdli, mam okropne zawroty glowy,draznia mnie zapachy, mam brak apetytu a od dwoch dni pobolewaja mnie piersi... zrobilam juz cztery testy (przez cztery dni oczywiscie z samego rana) i kazdy byl negatywny. czy to jeszcze za wczesnie aby robic test? a moze po prostu objawy sa spowodowane brakiem okresu i to nie ma nic wspolnego z ciaza... potrzebuje jakiegos slowka w tym temacie... jeszcze nie jestem mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Goalka - nic się nie martw. Ja też czasami mam taką masakrę w pracy, że szkoda gadać. Szefowa - stara niemka i jak powie to tak masz zrobić choćby nawet źle było (o ile zrozumiesz o co jej chodzi :P). Ale też sobie mówie, że będzie ok i dzień za dniem mi mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny .dzisiaj mam małe załamanie.jak wiecie byłam na usg.dzisiaj 13dc.w lewym jajniku brak pęcherzyka dominującego,w prawym jajniku największy pęcherzyk ma niecałe 11 mm.masakra.przecież w 6dc miałam w prawym jajnik 12,2mm.i co się stało z tym pęcherzykiem ? cycki mnie dalej bolą,jajniki już powoli przestają.i dzisiaj mam mega dużo białego i gęstego śluzu.mam jeszcze jedno usg w środę,ale czuję że w tym cyklu klapa.jedynym plusem jest to że więcej pęcherzyków mam.ale co z tego jak kolejny cykl do d**y.wrrrrrrrrrr ;/ nie mam dziś humoru dziewczyny.czytam was cały czas :) malinka-czekamy na wyniki:) kornelia-testy mogą oszukiwać.mi przy becie 1000 wychodziły negatywne.Idz na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny mam wyniki: <1,00 mIU/ml wiec niestety no ale okresu datej niemam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka masz to samo co ja. poczekaj ja miałam mega bóle podbrzusza myślałam że biust mi pęknie a tu beta taka jak u ciebie i po ponad tygodniu pojawiła się @ w końcu. poprostu kjest tak jak lekarz tłumaczył pscyhiką też "opóźniamy" @ poczekaj na @ spokojnie a jak sie nie pojawi jeszcze kilka dni to może się wybeirz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
a mnie nic własnie nieboli już 2 tygodnie się spoznia, ale poczekam nie mam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka to podejdz w tym tygodniu do lekarza, może cykl się przdłuył,moja koleznak tak nie miaall 2 miesiące @ a potem normalnie a też sie starali o dziecko. podejdz do lekarza zrobi usg i będziesz więcej coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Widze, ze dzis wszystkie bez humoru jestesmy :( witam wszystkie nowe dziewczyny! brzoskwink cholercia, gdzie ten Twoj pecherzyk sie podzial? Ale tyle dobrze, ze teraz sporo ich masz! Goalka doskonale Cie rozumiem, podobnie jak wszystkie dziewczyny tutaj. Wokol mnie tez wszyscy w ciazy, najblizsza kolezanka rodzrodIz kwietniu, kolegi zona tez niedlugo i siostra mojego faceta... nas sie juz wszyscy pytaja czemu jeszcze dzieci nie mamy.... Wogole wiecie co, w sobote robilam test, oczywiscie negatywny, wiem ze sie pospieszylam, ale nie moglam wytrzymac. Jutro wypada data mojej malpy, ale moze byc pojutrze lub nawet za 3 dni bo po poronieniu cykl mi sie wydluzyl. Postanowilam nie testowac jutro bo coraz woecej okresowych objawow mam :( smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Jakoś smutno mi się zrobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×