Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

LeoTeo ale 30stki to seksowne babeczki :-D mam 2 siostry po 30stce I chyba by mnie udusily gdybym coś złego powiedziała haha, ale sama po nich widzę ze to najlepszy okres w Ich życiu i Tobie i każdej z Nas tego samego życzę :-):-) a którego masz ur ? Bo ja 9 października :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się cieszę :) wizytę uważam za udaną :) tylko trochę strachu mam @( i tez rozmawiałam bo mój tata wylądował wczoraj w szpitalu wiec pojechałam go odwiedzić. Porobili badania i okazało się ze to wirusowe zapalenie opon mózgowych. A w święta.juz źle się czuł i się widzieliśmy oczywiście :( ale uspokoił mnie gin. Żeby nie panikować i obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka- ja trzeciego :) madziu- życzę dużo zdrówka dla taty. Ja też wczoraj dowiedziałam się że mama ma dość poważną chorobę ale to jeszcze w trakcie badań więc nie ma się co stresować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo to masz urodziny wtedy gdy mój małżonek. Jak dobrze pójdzie to może dzidzia się urodzi w jego urodziny bo mam termin na 29 :-) Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally to trzymam kciuki:) Ja też liczyłam że urodzi się w moje urodzinki ale zobaczymy. Mam 24X jednak wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! zapomniałam wam powiedzieć że data mi się znowu zmieniła z 29X na 24X Teraz już na 100 procent bo lekarza pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Dzien Dobry wszystkim mamusiom I brzuszkom:) Dziewczyny ja dwa lata temu mialam termin z corcia 7.X dokladnie w urodziny meza ...a urodzila sie 20.IX :) co prawda przez cc bo mialam duzo problemow z ta ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
hej dziewczyny,dwa dni mnie nie bylo aWy sie tak rozpisalyscie.wrocilam do pracy i juz zabiegana troche.ja do tabelki tez dane podab:termin porodu 18,10,14.wiek 30 lat i mieszkam w angliiaa pochodze z lubelskiego to wpiszcie co chcecie. W maju bede w polsce i wybieram sie na usg4 wiec mam nadzieje ze dzidek ladnie sie wypnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też liczyłam, że maluch urodzi się w moje urodziny 20 X, ale termin mi się przesunął na 3 XI :( Może dzidzia nadrobi i jednak zrobi mamusi prezent..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!długo mnie nie było, czasu brak...Witam nowe mamusie!:)10 kwietnia byłam oglądać dzidzie, piękne 10 cm,niestety płci nie można było zobaczyć, dzidziuś pokazał pupkę:)8 maja USG połówkowe, także się dowiem, ale czuje ,że będzie dziewuszka, chociaż wszyscy mówią, że pewnie chłopiec(synek by się cieszył, bo chce braciszka:))A i juz dostaje porządne kopniaczki!Pozdrowienia i buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
alka, fajnie, że się odezwałaś. :) Zazdroszczę kopniaczków, ja czuję rzadko kiedy cokolwiek i nawet nie jestem pewna czy to dzidzia, mimo że już 18 tydzień i druga ciąża. No trudno, muszę poczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dopisze termin >> 20.X :) ale pewnie będzie ciut wcześniej bo będzie planowane cc dzisiaj łeb mi pęka strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff głowa powoli przestaje boleć, siedze teraz sama w domciu i suzkam jakichś fajnych ćwiczeń dla ciężarnych :) czuję się świetnie nic mi nie dolega, w zeszłym roku o tej porze biegałam a teraz nie bardzo sie da, czasami wyskoczę na rower ale to trochę za mało... patrząc w stecz na poprzednie ciąże i strasznie powolną utratę wagi mimo karmienia, chciałbym teraz coś zrobić żeby potem sie nie chować pod szerokaśnymi ubraniami... magda_r zdróka dla taty życzę, Leoteo za Twoją mamę też trzymam kciuki... u mojego taty pół roku temu zdiagnozowoano złośliwego raka tarczycy, od tamtej pory jździłąm z nim po szpiotalach, na badania operacje etc, gdy okaząło się że mam fasolkę, wystraszone pytałam badań ojca na moją dzidzie bo np po badanich typu scyntygraf nie wolno miec kontaktu z ciężarnymi przez dwie doby...więc byłąm strasznie wydygana, ale uspokoił mnie, że jeśli nei wchodziłąm z tata do tomografu i scyntygrafu ;) to wszystko będzie ok :) a nerwy bardzi zaszkodzą mnie i maleństwu niż te pobyty w szpitalach... zdrówka wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) u mnie wszystko w porządku 17 tydzień 2 kg do przodu (59 kg/170 cm) płci jeszcze nie znam, dzidzia ma 11 cm i czuję już ruchy , podczytuję Was na bieżąco, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basza a już myślałam że się obraziłaś, dawno cie u nas nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje się :) kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie kosteczka -----------13.10.14----------26------------lubelskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorski e Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie Gwiazdka88--------19.10.14------------ ? ------------Sląskie kagrosz --------------20.10.2014---------35-----------małopolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie płci nie znam i chyba nie chce znać, ale wszyscy w koło chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Ja tez mam ur. W pazdzierniku. Bedzie prezent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, uznaje mi wpisy za spam, dopiszcie mnie, termin 01,10,14, wiek 26, swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Witajcie Kochane! Wezwana do tablicy - jestem! Czytam Was regularnie i niczego staram się nie przegapić. Napisałam wcześniej kilka zdań, ale przeszło jakoś tak bez echa więc przestałam się odzywać:-) Ja za chwilę zaczynam 16 tydzień. Czuję się już o niebo lepiej. Brzuch mi wystaje - wyglądam jakbym się dosłownie "nażarła":-) Nie mam się w co ubrać:-( Co do trybu życia to jeszcze nie zmieniłam - pracuję, biegam, pływam. Czuję jednak, że sił mam mniej. No i głowa mnie boli bardzo często:-( Pozdrawiam Was wszystkie - "stare" i "nowe" przyszłe mamy październikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
dopisuje się usmiech.gif kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie kosteczka -----------13.10.14----------26------------lubelskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorski e Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie Gwiazdka88--------19.10.14------------ ? ------------Sląskie kagrosz --------------20.10.2014---------35-----------małopolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie kala911----------------18.10.14--------------30-----------lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
kosteczka skad dokladnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia123-------------22.09.14.-------------27-----------p odkarpackie blankaaa------------01.10.14.-------------27------------m azowieckie alka87---------------03.10.14--------------27------------ pomorskie klaudynkaaa--------05.10.14------------19------------ podkarpackie magda_r------------06.10.14-------------30------------maz owieckie ba_sza -------------08.10.14-------------35-------------opolskie MFor --------------- 12.10.14 ----------- 33 ------- kujawsko-pomorskie kosteczka -----------13.10.14----------26------------lubelskie MlodaMamaNat---13.10.14-------------22-----------pomorski e Kwiattek19----------14.10.14-------------23----------zach odniopomorskie Lenka___ ---------17.10.14 ------------ 27 ----------- śląskie Gwiazdka88--------19.10.14------------ 25 ------------Sląskie kagrosz --------------20.10.2014---------35-----------małopolskie LeoTeo---------------24.10.14-------------30------------o polskie mamaPiotrusia---25.10.14.-------------31------------pomor skie gusia33------------26.10.14--------------33------------ Charleroi LegallyBlonde-----28.10.14--------------26------------pom orskie Ysia89 ------------- 29.10.14--------------24------------wielkopol skie Allora ----------------31.10.14.-------------37----------- dolnoslaskie kala911----------------18.10.14--------------30---------- -lubelskie no teraz jest ideaknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFor wiesz ze o tobie myslałam? fajnie ze sie odezwałaś:) zazdroszczę twojej kondycji. No to może czas na jakieś zakupy iść?? Tyle teraz fajnych ciążowych rzeczy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×