Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Hej mamusie gratulacje poznania pluci waszych malenst no I w sumie to nie wiem teraz czy wiecej jest chlopcow czy dziewczynek :) a mam pytanie jakie macie pomysly lub jakie imiona wam sie podobaja dla chlopcow ? Mam do was jeszcze jedno pytanie mianowicie takie ze troszke mnie cos ponolewa w sumie nawet nie wiem co to I pomyslalam ze moze wy mi pokozecie. Mianowicie boli mnie z lewej strony bardzo nisko powiedzialabym ze to macica ale nie jestem pewna bk to jest tak w pooowie pochwy ciezko to opisac no I tylko z lewej strony. Miamowicie tak jak pisalam mi jest to bol przez caly czas tylko jak dotkne. Troszke sie martwie co to moze byc a wiecie ze tu w Uk vzeka sie dlugk na wizyte a nastepna z polozna mam na 12 czerwca. Moze bola mnie jakies miesnie lub sunek naciska mi jakos na ta strone nie wiem kobitki doradzcie cos bo martwie sie. Dodam jeszcze ze ruchy dzidzi czuje codziennie I nie mam zadnych innych dllegliwosci vzy boli. Czekam z niecierpliwoscia na wasze wiadomosci mam nadzieje ze mnie troche uspokoja. Milej nocki wam zycze. Pa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia- ja sądzę że to nic groźnego i nie musisz się przejmować, teraz będzie nas pobolewać to tu to tam:) mnie też od poniedziałku do wczoraj kuło w lewym tak jakby jajniku a tak to przy złej pozycji brzuch bolał ale jak zmieniłam to od razu przechodziło i tak mogę jeszcze wymieniać i wymieniać hehe:) Z moich obliczeń dziewczynki wygrywają, jest ich o jedną więcej niż chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia - z danych na fb - 4dziewczynki i 4 chłopców. a tutaj to nie wiem brakuje tabelki może ktoś z was by się tym zajął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób czujecie ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekin LeoTeo troszke mnie uspokoilas ale iskuerka niepewnosci zawsze zostaje. A jak moge dolaczyc do grupy ha fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia a masz już założone konto na fb? jeśli nie to najpierw musisz je założyć- banalnie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem wchodzisz tu https :// www .facebook.com/groups/699676440089659/ :) i klikasz "dołącz do grupy" czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczny powiedzcie mi ile macie do tej pory na wadze na plusie?? Bo tak sie zastanawiam czy dobrze tyje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
22 tydzien 5 dni 2.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z polowkowego :) dziecię się wypielo pięknie i pokazało klejnoty :) będzie syn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
No to gratulacje synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 tydzień 9 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo jasne ze mam konta na fb ale nie moge znalesc tego zeby dolaczyc do grupy ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość chyba nic nie je w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
18 tydz. 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie odwrotnie, wszyscy mówią, że prawie nic nie przybrałam a jest tego duuuużo kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej Mamuśki :) ja w końcu uszyłam z wagą. Dziś rozpoczynam 18tc i 1,5kg na plusie :) Mi się Gościu wydaje że to zależy wszystko od naszych dyspozycji do tycia, przemiany materii a nie od tego ile kto je... mam nadzieję, że jako świadome mamusie nikt sobie niczego nie odmawia a tym bardziej zdrowo się odżywia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim, przyszłam sie do Was dzisiaj pożegnać :( niestety moje dzieciątko jest już aniołkiem.... w czwartek posziliśmy z mężem na kolejną zwykła wizyte z usg żeby poznac płeć dziecka i nasz świat runął, okazało się że dzieciątko już nie żyje i to od 7-14 dni :( :( :( skierowanie do szpitala, w piątek szpital, wynik się potwierdził, leki na wywołanie porodu i już od wczoraj jestem znowu w domu... nie daje rady, mam dość życia, wiem, ze mam swoich dwóch wspaniałych chłopców tylko jak ja im powiem, że na tak wyczekiwane z radością rodzeństwo już sie nie doczekają?!!!! nie mam siły tego pisąc i nie wiem co jeszcze wam napisac, ale nie chciałam zniknąć bez słowa... trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Kagrosz.... tak bardzo mi przykro I smutno:"( brakuje mi slow zeby wyrazic Ci wspolczucie. Zycze Ci sily bys przetrwala ten trudny moment. I pamietaj ze wszystko co wydarzy sie w naszym zyciu jest "po cos" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz,tak bardzo,bardzo mi przykro. A wiadomo co się stało? Dlaczego?! Ściskam Cię bardzo mocno i trzymam kciuki żebyś była dzielna kobietka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Boże jak mi przykro. Życzę Ci siły i wsparcia od najbliższych. Ściskam i łączę się w bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kagrosz tak mi przykro :'( lacze sie z Toba w bolu... pamietaj ze nie jestes sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kagrosz- mogę tylko powiedzieć przykro mi bardzo swoją pierwsza ciąże też straciłam w 17 tyg. przykre doświadczenie :( trudno do tego wracać. ale masz już dwójkę kochanych dzieci więc raduj się z nich. ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo mi przykro! Wiem, że nie ma pocieszenia na to więc nawet się nie staram, mogę tylko powiedzieć, że bardzo mną to wstrząsnęło. Przytulam bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz :( dla Twojego dzidziusia :( i dużo.siły życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×