Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

bebetina - racja, trzeba myśleć pozytywnie... :) mi powiedział gin, że teraz testy ciążowe wykrywają ciążę już 7 dni po zapłodnieniu i u mnie coś takiego mogło się zdarzyć... wg. @@ miała bym termin na 30.IX a tak pewnie będe miała na 14 X znając życie... nie ma co gdybać... kazał czekać i się nie martwić, to lekarza trzeba się słuchać... ;) ale już tylko dwa dni i wizyta... ( jak ja to mówię "widzenie z fasolką" ) a przy okazji.. dziś zaliczyłam pawia z samego rana :(, ale go trocheęsprowokowałam ;) ... powąchałam mój antyperspirant którego już nie mogę używać i okazuje się, że nadal nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Hej! Ja w dzień nigdy nie umiałam spać i to się nie zmieniło ;) W nocy z reguły śpię jak suseł, ale po roku nie-spania z powodu córci, to nic dziwnego ;)) Pośpię te kilka miesięcy i znowu... :D A sny mam kolorowe, w poprzedniej ciąży wciąż śnił mi się sex i każdy sen pamiętałam dokładnie i teraz też tak jest ;) Mdli mnie przeokropnie, całą dobę, na trochę przechodzi po jedzeniu, a potem od nowa :P Chociaż dziś odpukać czuję się lepiej. I zupełnie na nic nie mam ochoty, wczoraj byłam w sklepie to myślałam, że puszczę pawia na sam widok jedzenia :P Już jutro wizyta u gin, mam nadzieję, że coś zobaczymy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to miło się czyta i wiem nie jestem sama, niedobrze mi i mdli mnie, zjem przechodzi potem znów mdli, w nocy mdli i tak ciągle mam, smakuje mi chleb z awokado, kawa blee, zero ochoty na seks!!!!!!! Spać chcę i leże ciągle. bebetina nie stresuj się serduszko nasze, ja też byłam na usg zaraz po testowaniu i terminie @ , nic nie było widać, bo za wcześnie, we wtorek idę na wizytę i to wypada 7 tydzień i się stresuję, ale będzie dobrze, musimy tak myśleć pozytywnie :) magda_r " widzenie z fasolką" pięknie to ujęłaś . blankaaaaa Ty to choć w śnie masz seks, bo ja w pierwszej ciązy w 1 trymestrze też o seksie nie pamiętałam, moje libido spadło chyba do zera! Ale mąż jest dzielny, bo jak się staraliśmy, to miał miłości pod dostatkiem :) A, jak u Was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukselka ja na boczne tory odstawiłam męża ;) jak gin pozwoli na przytulanki to dam mężowi zielone światło ( a sama też mam sttraszną ochotę) ale jak z córką w ciąży byłam to też mi na początku powiedział że lepiej wziąć na wstrzymanie... więc czekam do piątku ;) ja sobie dziś na śniadanko zafundowałam placki ziemniaczane :) a teraz bym spać poszła ;) a niedługo do pracy :( może zdążę drzemkę zaliczyć ;) idę sie położyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Brukselka, ja w poprzedniej ciąży miałam wciąż ochotę, ale ja normalnie mam b. wysokie libido i ciąża je chyba jeszcze podkręca ;) Taka karma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Hejka dziewczyny w tym wiosennym dniu,przynajmniej u mnie, u Was też wiosna zawitała???:)u mnie z mdłościami dziś dużo lepiej, co mnie wcale nie cieszy, bo jak się za dobrze czuje to już się schizuje, że coś nie tak z dzidzią, blankaaaa jak tam samopoczucie przed jutrzejszą wizytą, ja się cholernie stresuje, nie wiem co to będzie jutro....A co do seksu to u mnie również lipa, nie chce mi się kompletnie, no i się troszkę boje, poczekamy do jutrzejszej wizyty...Miłego dnia kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzieki za odp odnosnie bolu jajnika po prawej stronie :) dzis jest juz duzo lepiej ale... zaczynam miec problemy z jedzeniem nie bardzo mi smakuje :( tzn mam smaka na cos I gdy juz to zrobie to zjem troszeczke I tyle wiecej nie wcisne w siebie nie dam rady gloanie to jesli chodz o obiad no jest tragedia.... :( lekko mdli mnie ale da sie wytrzymac naprawde nie ma tragedni z mdlosciami I na szczescie nie wymiotuje taki plus. Jestem w 6 tyg tak wynika z moich obliczen gdyz u lekarza jeszcze nie bylam bo ponoc w gp przyjmuja dopiero od 8 tyg wiec jeszcze 2 tyg musze poczekac ale do konca nie jestem pewna czy tam jest z tym gp czy ktos sie orietuje od ktorego tyg moge isc do gp bo najchetniej juz bym poszla zobaczyc moja fasolke ;) czekam na opowiedz I zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja dziś w nocy nie mogłam spać, zasnełam 1 w nocy a o 3 już sie obudziłam i nie mogłam zasnąć, w końcu wstałam o 5 żeby sobie jajecznice zrobić;D Po czym jak ja zjadłam to mi było nie dobrze , ale całe szczęście tylko nie dobrze :) Jeszcze nie wymiotowałam ani raz. A powiedzcie mi czy mówiłyście już komuś? U mnie wiedzą na razie tylko moi rodzice i rodzice mojego przyszłego męża :) Już mnie ściska żeby powiedzieć znajomym ale czekam do tej wizyty do 20 lutego której nie mogę się strasznie doczekać! Życzę Wam miłego dnia! Ps. w Krakowie taka wiosna że śnieg sypie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia 123 - Ja byłam u lekarza w 5 tygodniu i 1 dniu ( tak wyszło według usg) i widać było tylko pęcherzyć ciążowy. Ja poszłam tylko dlatego że chciałam potwierdzić ciąże i upewnić się że nie jest ona pozamaciczna. Dlatego jak Cie boli jajnik to może idź wcześniej? Będziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki MAdziolinka. Chyba tak zrobie pojde do lekarza jak tylko dostane list ze mnie zarejestrowali o gp a jesli nic nie przysla do konca tego tyg to pojde w poniedzialek bo mam na popoludnie do pracy. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok bo ten jajnik pobolal mnie moze tak z 2 dni I koniec teraz nic nie mam zadnych boli wiec jestem dobrej mysli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wszystko jest dobrze ! Mnie też tak bolał w 5 tygodniu i brzuch mnie bolał jakbym okres miała dostać :) Trzymam kciuki żeby wszystko było super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Właśnie jestem po wizycie u gin. Jak na razie wszystko ok :) W piątek był tylko pęcherzyk a dziś już ciałko żółte i w końcu pani dr dojrzała mojego małego Ludka :) Chował się musiała trochę poszukać aż w końcu powiedziała JEST! Jeszcze malutki ale jest. Ona jest bardzo ostrożna w ocenie tego co widzi ale powiedziała, że badania z krwi pokazują, że hcg ładnie rośnie więc to dobrze rokuje. Powiedziała jeszcze żebym dużo odpoczywała i nic nie dźwigała i... no waśnie do 3m z seksem to lepiej się powstrzymywać :O No trudno trzeba będzie jakoś wytrzymać ;) Za tydzień następna wizyta i może już założy kartę ciąży.Trzymam teraz za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Mazureczka, super. Widzisz, co lekarz to opinia. Mnie moja w poprzedniej ciąży mówiła, że nie ma przeciwwskazań na żadnym etapie ciąży (jeśli jest "zdrowa") co do sexu, to też sobie nie żałowaliśmy (w pierwszym trym to nawet częściej niż w kolejnych) :P :P i z małą zawsze było dobrze. MamaPaździernikowa, mam tak samo, schizuję, bo lepiej się czuję. ;) Jestem trochę zdenerwowana, ale też podekscytowana, że to już jutro. :) I jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Słuchajcie czy tylko ja nie mierzę sobie hcg? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Dzięki :) A co do ogłoszenia nowiny to u mnie podobnie, wie tylko najbliższa rodzina i kilku przyjaciół. :) Czekam do jutrzejszej wizyty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 5tydz i 4dzien od odstatniej @. Jeżeli chodzi o to hcg to lekarka dała tak dodatkowo bo ja się obawiałam pozamacicznej(siostra miała). Zapłaciłam za nie 37zł za każde(były dwa w przedziale 4dni). To nie jest konieczność więc nie każdy lekarz pewnie daje.Co do seksu to rzeczywiście blankaaaa tak pewnie jest że każdy lekarz ma na ten temat swoją teorię ;) Ja wychodzę z założenia, że należy słuchać swojego organizmu jak jest ochota to czemu nie :) Ja jak na razie ochoty nie mam ciągle się czuję zmęczona ale może mi się odmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie nie mam ochoty na seks:) Ale mi dzisiaj nie dobrze , nie moge nic jeść bo mnie muli odrazu :( zjadłam tylko jogurt i pół jabłka. Nie wiem czy lepiej żeby muliło czy pomóc sobie zwymiotować. Myślicie że będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie okropnie mdli dzień w dzień i jest mi słabo. Wczoraj wstałam z łóżka o 15, potem spałam 19-22 a potem od 1 w nocy do 12 w południe. TRAGIEDIA dosłownie, kręci mi się w głowie a brzuch boli jak na okres, tak łapie na kilka minut ból i puszcza. Pocieszam się lodami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo lody :D Ale mi smaka zrobiłaś:) Ja miałam w nocy ochote straszną na loda w polewie karmelowej z McDonalda ;D wcześniej na Big Maca a po 15 minutach na jajecznice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nadzwyczaj dobrze się czuje, nie licząc pawia porannego :p i zafundowałam sobie placki ziemniaczane na.śniadanie :) bo w ddtvn mówili o babce ziemniaczanej :) I schizuje ze mnie nie myli.... Może to przez deszcz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja dziś zjadłam trochę ciecierzycy i dwie kromki macy :P Chociaż to mąka pszenna, a jej nie jadam. ;) Do 15 było ok, a teraz znowu mdłości, ale muszę dać radę. Mam nadzieję, że jak poprzednio przejdzie mi ok. 12 tygodnia. :) Mąż je spaghetti i musiałam wyjść z pokoju, bo mnie zmuliło. :P Sex odstawiłam z przykrością od pon, bo pewnie jutro będę miała cyto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Madziolinka, jak nie musisz to nie wymiotuj. :) Kwiatek, trzymaj się dzielnie. Magda r, też schizuję, ale pewnie objawy nie muszą mieć codziennie tego samego nasilenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebetina
Hej dziewczynki :) nawet nie wiecie jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam:) tzn mdłości smaki na jedzenie którego wczesniej nie zauważałam no i zero ochoty na sex ;) mój mąz mówi że ma nadzieje że tak nie będzie przez cały okres ciązy :) jutro ide do lekarza ... mam takie jazdy że szok :( tak jak Wy .. jak sie czuje dobrze to wydaje mi sie że to żle że z fasolką coś nie tak :( jutro rano na hcg a po 16 lekarz :) może zobaczę moje serduszko malutkie już ...:) mam nadzieje :( trzymajcie kciuki dziewczynki bo mam stracha okropnego:( trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebetina
Martuś łatwo powiedzieć .... nie śpie od 2 w nocy i zasnąc z wrażenia dalej nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebetina
ups.. sorki chciałam napisać Madziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Witajcie kochane, jak tam Wam minął dzień? Mój znów był kiepski dopiero po 18 dostałam kopa energetycznego i nawet trochę posprzątałam. Ledwo co wykonałam swoją pracę, pracuję w domu od 3 do 5 godzin dziennie całe szczęście ale obawiam się że jak tak dalej będzie to nie dam rady.Dziewczyny czy nie wiecie co z założycielką topiku 8cykl? pisala tylko na stronie 1 i 2 albo zmieniła nick a ja to przeoczyłam.Mam nadzieję ,że u niej wszystko dobrze. Co do serduchowania ja wcale nie mam ochoty mój biedny mąż eh... ale jest cierpliwy.Czy któraś z Was miała cc ?Pozdrawiam i życzę dużo mdłości hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×