Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość klaudynkaaaaa
Ja mieszkam w Angli moze.jest tu jakas przyszla mamusia.co mieszka w.angli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Klaudynka, nie za szybko. ;) Do tabelki dopiszę się jak będę znała termin. ;) Macie jakieś przeczucia co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wam też tak wszystko śmierdzi ??? u mnie masakra.... ja jeszcze półtora tygodnia do wizyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! W poniedziałek wyszły 2 mocne krechy, beta powyżej 1000, z obliczeń wynika mi że zaczął się 5 tydzień, powoli szok przeistacza się w radość, a tak wielki szok, ponieważ staraliśmy się tylko 1 cykl, narzeczony dumny jak paw, że udał mu się złoty strzał ;) Mam 23 lata. Co teraz mam ze sobą zrobić jak dbać o siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2014
hej dziolszki :) ja wlasnie wracam od lekarza. wlasciwie to umowilam sie tylko na termin, bo dzis juz nie mial czasu mnie przyjac. w piatek ide na 18, zrobi mi bete, zbada czy wszystko ok i mysle, ze da mi cos na podtrzymanie, bo 3 miesiace temu poronilam. dzisiaj dla upewnienia sie znowu zrobilam test. 4 dni przed planowana @, test robiony pod wieczor, a dzis juz wyrazna druga krecha :) mam nadzieje, ze tym razem uda mi sie donosic ciaze. strasznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 2014 w takim razie trzymam kciuki za Ciebie by wszystko poszło dobrze. A to gin robi Ci betę? tak to zrozumiałam, bo u mnie to muszę sama rano drałować do labo i oddać krew, zawsze po 15.00 są wyniki i z tym do gina dopiero idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela89
Cześć...nie wiem czy będę z wami ale @ spóźnia mi się już dość długo,ale nie czuję się na ciąże.Nie testowałam bo boję się rozczarowania,ale jak nadal się @ nie pojawi to w piątek robię bete i może do was dołacze:) Gratuluje serdecznie wszystkim przyszłym mamą i trzymam kciuki za wszystkie starające się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jenyyy
nie dziekuje :) bete zrobi mi pani pigula, ale labo jest na miejscu u gina wiec wyniki dostane od reki - nie mieszkam w Polsce i nie wiem jak to u nas dokladnie wyglada, ale tu gdzie mieszkam, przebiega to dosc sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaa19__
Witam was Dziewczynki ! Chyba zaszłam w ciąże jednak nie mam pewności, boje sie rozczarowania.. :( Bolą mnie piersi, stały sie twardsze, niebieskie żyły są widoczne, i czasem pobolewa mnie w podbrzuszu, co o tym sądzicie? okres powinnam dostać w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała córeczkę, a narzeczony chłopaka ;) Kwiattek19/ 1 ciąża / 5 tydzień/ 23 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Witajcie drogie koleżanki. Jak samopoczucie? Ja mam dziś wizytę i trochę się boję czy wszystko będzie ok. Te moje objawy są dziwne, raz mam piersi obolale i duże a za chwilę normalne. W pierwszej ciąży nie mialam żadnych objawow aż do 9tc w drugiej już od 4 byłam zupełnie zmieniona więc nie wiem co o tym myśleć. Mam 29 lat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Jolunia, każda ciąża jest inna, ja w pierwszej miałam dużo objawów, a teraz nic i sama nie wiem, czy mam się cieszyć czy martwić. ;) Brukselka32, mi z kolei wydaje się, że noszę synka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Blankaaaaa mam nadzieję ale mi lekarz powiedział że objawy w ciąży to dobry znak więc trochę się martwię. Muszę czekać do wieczora. Moje przeczucie do płci sprawdziło się 2 razy a raczej to co sobie wymarzyłam było. Teraz nie wiem boję się marzyć o płci bo niestety drugą ciążę z wymarzoną córeczką straciłam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Właśnie też słyszałam, że np. silne nudności świadczą o dużej ilości hormonu podtrzymjącego ciążę. A ja nie mam nic. Parę dni pobolał mnie trochę brzuch i już. Ale z drugiej strony wiele jest kobiet, które mimo braku objawów w ciąży mają zdrowe dzieci. Choćby moja mama. ;) Także staram się myśleć pozytywnie, bo nakręcanie się nic nie da, a tylko pogorszy sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
U mnie też w zasadzie żadnych objawów i martwi mnie to, a do wizyty u gina jeszcze tyle czasu....13.02. MASAKRA.Co do płci w poprzedniej ciąży wyczułam chłopca i się potwierdziło, teraz od początku mam przeczucie, że będzie dziewuszka:)MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
MamaPaździernikowa, ja poprzednio od początku wyczułam (i wymarzyłam) dziewuszkę i też się sprawdziło. Teraz myślę o chłopaczku, ale nie jest to tak silne uczucie jak wtedy. :) Na którą masz wizytę 13.02.? Ja na 17. Już odliczam dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Na 13:30, też odliczam dni:)A skąd jesteście dziewczyny? Ja z Tczewa, woj. pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Ja z Warszawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z zachodniopomorskiego :) wiecie co? nie dochodzi do mnie fakt, że jestem w ciąży, czuje się jak za mgłą, niech mi ktoś proszę pomoże to zrozumiec, niech do mnie dojdzie!!... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
U mnie jest to samo kochana....Myśle, że po wizycie u gina , na której usłyszymy bicie serduszka naszej pociechy, dopiero uwierzymy, że "rośnie w nas nowe życie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też schizuje dziś, mało objawów :-P jeszcze przemarzlam dziś.... Wiec leżę i się grzeje. Jestem ciekawa co zobaczę za tydzień na Usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co cały czas mówię 'my' zamiast 'ja' ale jakoś nie dochodzi do mnie i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam gin, jednak wiem, że to będzie pewnie za mało by coś zobaczyć, no ale cóż, testy pozytywne, beta wysoka, @ brak więc chyba odwrotu już nie ma :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedział żebym bety nie robiła bo tylko się będę stresować a w niczym to nie pomoże. Mam spokojnie czekać do wizyty i zobaczymy co się wykluje, więc biorę sobie folik i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_r to racja, w czekaniu na betę stres jest, a tak do wizyty. Dziewczyny wy mówicie, że macie 13.02 wizytę i to długo, a ja mam 18.02, tyle czekania. A właśnie, macie czasami takie bóle krzyżowe ? pamiętam w 1 ciąży tak miałam, ale nie pamiętam, czy w tym czasie, i czasami tak mnie coś tam kłuje. Napiszcie jak wy odbieracie początek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama zrobiłam betę nie uwierzyłam tym 2 kreseczkom :) mnie cały czas boli podbrzusze tak jak na @ i kłuje mnie jajnik tak jakby z prawej strony... boli mnie również kręgosłup, a poza tym to wszystko ok. ciekawe co mi jutro lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ojjj też mam krzyżowe... kłucie jajników też ... a cycki to mam wrażenie że mi odpadną zaraz :( bóle podbrzusza mniej, ale biorę nospę 2-3 razy dziennie ( dzis tylko jedną wzięłam) i lekkie zawroty głowy mam i szybko się męczę... kołatania serca..... rannnyyyy czuję się jak emerytka :P :O brukselka, ja mam 14.II ale wątpię żebym coś zobaczyła... chociaż... może mnie zaskoczy fasolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wiem, że rano u lekarza nic widać jeszcze nie będzie, ale twardo idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Kwiatek ktory to tydzien bd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×