Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Pysiamysia22
Witam dziewczyny byłam już w pon u gina i powiedział ze to max 3 tydz i 3 dzień, szukał szukał i znalazł malutenki pęcherzyk. Mam niestety klucia dość bolesne i przepisał Duphaston ale ogólnie poza zmęczeniem czuje się ok a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebetina
Hej Gwiazdeczki :) dziś dla mnie mam nadzieję wielki dzień :) trzymajcie kciuki :) a Wam moję śliczne życzę : dużo mdłości - żeby nie było że nie jesteście przy nadziei :) zero wymiotów - bo szkoda jedzenia:) samych dobrych wyników badań - na znak że fasolki sie dobrze rozwijają :) dużo bądź mało sexu - w zależności która czego potrzebuje no i żeby zapachy były same przyjemne - bo mi śmierdzi wszystko:) buziaki i trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiamysia ważne ze znalazł :) super :) teraz się oszczędzaj i dbaj o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Dziewczyny, o 13:50 trzymajcie kciuki za mnie i moją fasolunie!!! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie się czyta wasze posty, piszecie jakie macie zachcianki, zachowanie itd. i czuję się jak bym o sobie pisała, też mi tak odbija, a jaka jestem upierdliwa!!!!!!!!!! Mój mąż ma jazdę ze mną. Ja też nie robię bety, boję się ... wolę poczekać do wizyty. Wczoraj mi mąż powiedział, że jeszcze trochę siłą mnie weźmie, a mnie nawet w głowie lata seks. jolunia13, ja rodziłam naturalnie, i to expresem, bardzo lekko poszło. Pysiamysia22 super, że znalazł tak szybko, bo u mnie nic nie wykrył zaraz po niedoszłej @, także bądź spokojna :) bebetina czekamy na wieśc****isz zaraz jak wrócisz od gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPaździernikowa - oczywiście, że trzymamy... powodzenia :) brukselka :) :) oj powiem Wam że wczorajszy dzień był super... a dziś mam apogeum złego :O mdli mnie na maxa :( niedobrze mi :( słabo mi :( masakra jakaś... a zaraz jadę na spotkanie do pracy :( najchętniej bym poszła spać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_r pracujesz , jak długo zamierzasz? ja poszłam od razu na l4, ale z powodu tej torbiel, bo jest duża i uciska mnie, więc bardzo muszę uważać na siebie i dzidzię.Ja w pracy dużo noszę także gin od razu wysłał mnie na l4.Wspólczuję wam tego chodzenia do pracy, gdy dzień z samego rana zapowiada mdłości i złe samopoczucie, ja się wczoraj wlekłam i leżałam do 15.00 nie byłam w stanie nic zrobić. MamaPaździernikowa jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukselko w poprzedniej ciąży poszłam na L4 w 3 miesiącu i plułam sobie w brodę, bo tak się wynudziłam w domu, że hej.... teraz mam zamiar pracować ile się da... oczywiście jeżeli nie będzie to zagrażało mi ani dziecku... ale tak do 6 miesiąca minimum... oczywiście jak szefowie sie zgodzą ;) jak się już dowiedzą ;) najbardziej boję się upałów.. a całe lato przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Dziewczyny zakochałam się, widziałam moją fasolkę i jej bijące serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama pazdziernikowa super :) piękna chwila gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :( no i znowu kicha znów nic nie widział :( hcg wskazuje że ciąza napewno jest tyle że nie widać gdzie?:( czy pozamaciczna czy w macicy? jutro mam badania w szpitalu :( mam doła :( ciąza powinna mieć według ostatniej @ czyli 22 . 12 . około 8 tyg a tu nic nie widać:( buziaki dla Was i gratuluje mamusiu Październikowa :) jutro znów sie odezwe i opowiem co i jak . nadal mocno piąstki zaciskajcie za mnie Siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Trzymamy kciuki kochana,tak sobie myślę,że może twój ginek na jakiś słaby sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebetina, spokojnie, jutro na pewno znajdą :) jeżeli beta przyrasta to może gin po prostu ma kiepski sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Blankaaaa jak tam dzisiejsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolunia13
Pysiamysia22 gratulację! MamaPaździernikowa wspaniale cieszę się z Tobą, gratuluję! bebetina kochana nie martw się wszystko będzie dobrze, pewnie slaby sprzęt. Ja poprzednio chodziłam do lekarza ze słabym sprzętem a teraz mam porównanie z nowoczesnym usg całkowicie inny obraz.Jak się dziś czujecie, ja całkiem dobrze, dzień zleciał błyskawicznie.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za ciebie bebetina . Napewno wszystko bedzie ok. Ja mam wizyte w piatek 21go zobaczymy co mi powie gin. Daj znac co I jak. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Bebetina, trzymam kciuki! Mama, dzięki za pamięć! Wizyta świetna, widziałam maluteńką główkę i tułowik!!!! (nie sądziłam, że tak wcześnie będzie tak fajnie widać). :D :D Serduszko bijeee, jestem przeszczęśliwa! :) :) :) P.S. Babka nie zapisała mi badania na Hiv, myślicie, że w drugiej ciąży nie jest konieczne? Bo mi się jakoś wydaje, że mimo wszystko powinnam zrobić, dla formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka :) extraaaa :) trzymajcie dziś kciuki za moją wizytę.. o 13.30 idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Hej dziewczyny, mam pytanko, robicie badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaa
Hej mamusiee jak sie czujecie:-P ja nie wiem co robic zazywam utrogestan zoladek mnie boli po nim:-( ja mieszkam w angli i tutaj wizyte z polozna bd miala dopiero w 8 tyg a usg w.12 tyg bylam w niedziele prywatnie i byl tylko pechsrzyk ciazowy.zastanawiamy sie z partnerem cz nie umowic.sie za.tydz to juz by byl 7 tydz i 3dzien . Dziewczynki bd juz widac cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny, chetnie sie do Was dołącze jak moge, fajnie tak pogadać z kimś kto jest na tym samym etapie ;) z moich obliczeń wynika że to jest 5 tydzień a do lekarza ide 24.02 i juz sie nie moge doczekać. Martwi mnie tylko że nie mam mdłości, nie wymiotuje, jestem tylko troche bardziej senna i pobolewa mnie brzuch ale poza tym czuję sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_r oczywiście, życzę Ci byś mogła pracować jak najdłużej, ja korzystam z wolności, już bym mogła kupować ciuszki i potrzebne rzeczy :) Trzymam za Ciebie kciuki dziś :) napisz po wizycie.MamaPaździernikowa gratuluję tak radosnego widoku, który masz dokładnie tydzień? bebetina nie martw się, na pewno usg jest do bani i dlatego nic nie było widać, ale badając Cię wykluczył pozamaciczną?, mój od razu sprawdził i wykluczył.Głowa do góry trzymam kciuki, niebawem zobaczysz swoją fasoleczkę :) blankaaaaa chyba twój gin ma super usg, tak dobrze zobaczyć dzidzię, aż zazdroszczę :) MamaPaździernikowa ja jak już ujrzę zarodek i usłyszę serduszko, na pewno będę robić badania prenatalne, w pierwszej ciąży gin mi robił te badanie. klaudynkaaaaa nie jestem ekspertem, ale w 7 tyg, będzie widać. Lenka___ witamy Cię w naszym gronie, nie smutaj się brakiem objawów, nadejdą ok. 6-7 tydzień :), ale też są panie , które ich w ogóle nie mają w ciąży i też jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Brukselka, też byłam zaskoczona. ;) MamaPaździernikowa, ja badań nie robiłam poprzednio i teraz też nie będę (chyba że będzie konieczność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
No właśnie ja też nie robiłam, teraz nie wiem, trochę przeraził mnie koszt, ponad 400 zł. Brukselka32 jestem w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania 400zł? ale prywatnie???? mój gin prywatnie mi robił i mnie kasował jak normalna wizyta, nie płaciłam dodatkowo! Ale On jest wyjątkowy, bo za wizytę, usg , badanie i receptę potrafi w skasować 80zł, jest dobrym ginekologiem i ludziki :) MamaPaździernikowa to obie jesteśmy podobnie, mi idzie 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie :) poznałam dziś moja fasolkę, ma 7,5 mm i bijące serduszko :) i jest śliczna :) wg usg mam termin na 6.10.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
magda, gratki!!! moja fasolka ma 8,1 mm, termin z OM 1.10, a z usg 29.09. :) Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×