Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość lila111
Wiecie chyba ta krew z noca to normalka bo mi tez pare razy sie zdarzyło ale sporadycznie i mało :) Ja juz chyba jestem prawie gotowa na narodziny mojego synka :) własnie przyszło nastepne zamowienie płyny proszki gaziki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj znowu jakoś słabo :( :( wyszłam do sklepu i okropnie się poczułam, ostatnio prawie zemdlałam. Kurcze coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Tak na allegro ale to od roznych zazwyczaj patrze zeby miał jak najwiecej rzeczy do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A mi od wczoraj jest tak ciezko powietrze złapac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba i ja zacznę na allegro kupować resztę rzeczy bo jak tak dalej będę się słabo czuła to marnie widzę chodzenie po sklepach....a faceta wysłać to wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TAk tak wyslij faceta do sklepu :) hihii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja powietrza złapać nie mogę :( na dodatek znowu czuję, że zbliżają się jakieś rewolucje żołądkowe :( oj marnie, dziś będę tylko narzekać. A 6 miesięcy mi zleciało bezobjawowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
DZiewczyny mierzycie brzuszki ??? jakie macie obwody ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zakupy przez internet to polecam sprzedawcę rodzyneczki na allegro oraz aptekę internetową aleleki.pl - o wiele taniej wychodzą leki niż w normalnej aptece. Co do wysyłania faceta na zakupy to u mnie to żaden problem... Mój nie ma dwóch lewych rąk, praktycznie wszystko robimy razem - zakupy, sprzątanie, gotowanie. U nas jest równy podział obowiązków. Póki jestem na siłach to jeździmy razem na zakupy, ale jak już nie będę dawać rady to będzie sam jeździł :) W przygotowaniu wyprawki też bierze czynny udział :) Mi zostały zakupy w Ikei(komody, stół do przewijania, półki, pudełka na drobiazgi i inne akcesoria do pokoju ;) ), pościel, wypełnienie, koce, ręczniki oraz klapki gumowe dla mnie :) A tak to wszystko już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Bardzo fajni filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Kate888 ja tez kupowałam u rodzyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) mikuskaa kupilam kaftanik dwa pajacyki body z krótkim2 szt ale te jedne mam na rozmiar 80 ale tak mi sie spodobaly ze musialam kupic:) i długim rekawem czapeczka, ręczniczek i narazie tyle.A wszystko w kolorach pastelowych zielony, żółty kremowe, białe:) ja też mam już stronke na allegro gdzie jest możliwość zakupu dużej ilości rzeczy od pieluch po sterylizatory bo po co zamawiać na kilku i płacić za kilka przesyłek a tak płacisz raz i zaoszczędzone:) Co do puszczania się krwi z nosa jeszcze nie maiałam tego problemu ale jest to zjawisko całkiem normalne w ciąży poprostu jesteśmy osłabione a do tego naczynia krwionośne są powiększone więc nosek jest bardziej ukrwiony i taki mamy efekt Kate888 ja zaczełam właśnie od kupna komody na poszukiwania takiej jak chciałam zeszło mi z dobry miesiąc:) przewijak dostałam dawno temu wózek też już mamy łóżeczko trzeba tylko przywieść na nosidełko/fotelik czekam pampersy też już mamy i rożek a teraz tylko akcesoria dla malucha i będe musiała zająć się torbą do szpitala :) lila111 ja jakoś nawet nie myślałam o mierzeniu obwodu brzuszka mi wystarczy że wagę trzeba podawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila 111 jeśli chodzi o film to już kiedyś oglądałam bardzo fajny i również polecam obejrzeć :) podziwiam tą kobietę co rodzi w domu w basenie bez żadnych środków znieczulających a ona się ciągle uśmiecha i cieszy jakby poród skurcze ból nie istniał SZOK!!! :) Znajoma właśnie teraz urodziła dzieczynkę 3700 Lenka i niestety musiała mieć cesarkę ale mówiła że z opieki w trakcie i po porodzie była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila widziałam ten filmik już kiedyś - też mi się podobał :) Tu macie film o metodach uspokajania noworodka :) http://www.youtube.com/watch?v=L0js5C3z1ws Mi nigdy krew z nosa nie leciała - tzn. zdarzało się, że dmuchałam nos i na chusteczce była plamka krwi, ale nic więcej :) To jak ma wyglądać pokój synka już mam dawno zaplanowane :) Tylko, że robiliśmy remont kuchni, ale już skończona i teraz mąż bierze się za pokój synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate888 nawet mi nie mów o remontach my też właśnie skończyliśmy kuchnie- jeszcze czekam na meble- a teraz za odświeżenie pokoju dla maleństwa ja już zajęłam się malowaniem misia na ścianie :) oraz robieniem obrazków na ścianę a mąż ma mi dwie ściany na zielony pomalować i będzie można wszystko już poukładać :) ale łóżeczko i tak będę mieć przez pewien czas w sypialni przy łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w poprzedni weekend było skręcanie mebli :) Dlatego ten weekend leniuchowaliśmy. Ale w ten już robimy pokój dla synka - tzn mąż robi :) U nas będą 2 ściany zielone i 2 niebieskie :) Naklejki już czekają na przyklejenie :D Nie mogę się doczekać :D Ale raczej w marcu będzie skończony, bo w połowie lutego zaczynamy szkołę rodzenia - 2 weekendy pod rząd, sobota i niedziela od 17 do 21... Więc mąż pewnie średnio będzie miał ochotę jeszcze remont robić... Niech odpocznie trochę a nie cały czas robi :) Do kwietnia zdążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate888 no ja już miałam pokój na niebiesko pomalowany a teraz będziemy dwie z tego na zielono malować więc tak jak u Ciebie:) ale kolorki są pastelowe kiedyś już na rogu namalowałam drzewo więc teraz chce go odświeżyć i nad komodą namalowałam misia :) Ja na pierwszym spotkaniu ze szkoły rodzenia byłam w zeszły czwartek bo ja mam 10 spotkań po 2 godz raz w tygodniu więc skończe dopiero w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski co za zbieg okoliczności :) ja dla pierwszego synka tez pomalowałam pokój dwie niebieskie i dwie zielone sciany :) i tak zostanie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaaa' moze cisnienie sobie zmierz? a jak niskie to kawa i cos slodkiego :) ja wczoraj tez marnie czulam sie, ale dzis juz lepiej. 'Kate888' fajnie, ze Twoj facet chetny do wspolnych zakupkow, bo moj to przezywa katorgi, czy trwa to godzine czy trzy :) 'kla' moze pochwal sie jaki masz wozeczek :) bo ja jakos na nic nie moge sie zdecydowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście zbieg okoliczności :) My będziemy mieć górską zimę i koniczynową wiosnę Nobilesa :) Nie mogę się doczekać urządzania pokoju synka :D A wózek dostałam od siostry - Inglesina Zippy :) Super jest, bardzo praktyczny i wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Cze CO do wózka nie wiem czy juz pisałam ale mam x-lander xa i jestem zadowolona :) A pare dni temu kupiłam fotelik nosidło maxi cosi city chciałam tej firmy bo ma bardzo dobre opinie i bedzie pasował do stelazu mojego x-landera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja mam wózek od znajomych z firmy TAKO EXCEPTIONAL oliwkowo-beżowy:) zobaczymy jak się sprawdzi a jak co to zawsze można potem coś kupić:) Właśnie próbowałam zamówić dużo rzeczy dla maluszka przez allegro ale niestety nie przyjeło mi zamówienia a ja się tyle namęczyłam :( zobaczymy bo posłałam wiadomość do sprzedającego z moim zamówieniem czy mi to prześle i czekam na odpowiedź! Mam pytanie czy miałyście tak jakby maleństwo was ,,drapało'' bardzo nisko tak jakby po macicy?(ciężko jakoś precyzyjnie nazwać to odczucie więc proszę się nie śmiać z mojego określenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miałyście jeszcze problem z wpisami? bo ja od dwóch dni miałam problem żeby coś napisać i przesłać na forum bo wyskakiwała mi wiadomość BŁĄD 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
ciesze sie *mamusie* ze juz macie wozeczki, ja juz tyle ogladnelam, ze narazie faworyta nie mam :( 'kla' nie mialam jeszcze takiego odczucia, moze u Ciebie to tylko chwilowe :) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak moje zamówienie zostało przyjęte :) ale się ciesze i już nie mogę się doczekać aż przyjdzie! I właśnie w tej chwili mi dzwonili że już paczka spakowana i jutro powinna być:) jak przyślą dam znać czy warto było zamawiać przez allegro :) schwEwa no trochę się zaniepokoiłam bo nie dość że męczą mnie te twardnienia brzucha a lekarz mówi że to normalne to teraz jeszcze te dziwne ,,drapanie" i to tak nisko :( a wizytę mam dopiero w poniedziałek zawsze mogę spróbować się dostać w piątek do lekarza ale to zobaczę czy nadal będzie się to utrzymywać i może jutro położnej zapytam się na zajęciach. Staram się nie panikować jak tam mnie coś kuje czy ciągnie ale czasami już człowiek nie wie czy tak ma być czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'kla' masz racje piszac, ze "czasami już człowiek nie wie czy tak ma być czy nie" moj brzuch tez w nocy twardnieje.. Ty to chociaz w swoim kraju i mozesz spytac, a ja w obcym i tak jakos trzymam sie od wizyty do wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja też miałam problemy z forum ostatnio. w poniedziałek nie poszłam na zajęcia do szkoły rodzenia, bo bardzo źle się czułam, znowu jakieś rewolucje żołądkowe, na szczęście tylko jednodniowe. Co do wózka to ja jeszcze nie kupiłam, ale model mam wybrany - camarelo carera, kolor taki wrzos-fiolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×