Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona5

Odchudzanie z dużej nadwagi start 2 01 2013

Polecane posty

Witam, czy mogę jeszcze dołączyć do Was? Czytałam Wasze wypowiedzi i podoba mi się u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda jak najbardziej zapraszamy :-) napisz coś więcej o sobie. Ja dziś zjem: Śniadanie: płatki kukurydziane, otręby żytnie z mlekiem 2 śniadanie: kabanosik Obiad: mam pomysł na warzywne danie.Jak mi wyjdzie to się z Wami podziele przepisem ;-) Kolacja: surówka z kapusty pekińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-)Rencik Ty to chyba spać nie możesz....?;-)Ja już zjadłam płatki z aloesem,czeka herbatka z pokrzywy...a potem może jakaś kanapeczka na przekąskę...;-)Obiad...hmm....jakieś mięsko tylko myślę jakie....;-)Reniu,masz moze jakiś fajny przepis na sałatkę z pomidorem w roli głównej coś innego mi się chce....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu młody wstaje wcześnie więc ja też ;-) sałatka z pomidora hmmm np pomidor w kostkę do tego ogórek kiszony i cebula też w kostkę sól, pieprz Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja po pracy, zjadlam niedawno obiadek i zaraz zabieram sie za sprzątanie a koło 18.00 wskakuje na stepperek:) U mnie waga troche spadła:) jest 90,7kg Mam nadzieje że niedługo 8 z przodu zobaczę:D Co do jedzonka to tak: 5.30 kawa w pracy ( pół szklanki) 12.00 bułka z serkiem paprykowym (w pracy) 15.00 jedna mala paula 55kcl 16.00 kuskus z warzywami i piersia miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko gratulacje spadku :-) dziś jednak bez obiadu bo na 2 śniadanie z 1 na 3kabanosy przeszło... a na kolacje śledzik w jogurcie z łyżeczką majonezu bo dziś ostatki :-p a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Trójmiasta i jestem grubasem :D brzmi to ja wyznanie anonimowego obżartucha :D o odchudzaniu wiem wszystko, gorzej z praktyka. Pracuje w aptece. Od 3 tygodni chodzę na ćwiczenia i dziś po pracy tez byłam na treningu funkcjonalnym, czyli wszystkie mięśnie (nogi mi sie teraz trzęsą ). Ważę okolo 102 przy wzroście 174 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam jeszcze powiedzieć. Najgorzej u mnie z gotowaniem, bo mam głupie godziny pracy i na dobrą sprawę musiałabym prawie wszystkie posiłki jeść w pracy, a na to nawet czasu nie mam. No ale na dobry początek rzuciłam palenie i zaczęłam ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panda a może rób sobie lunchboxy do pracy. Czy to kanapkę , czy sałatkę warzywną lub w termosie zupa. Staraj się jeść regularnie co 3-4 godz., nie rezygnuj ze śniadania bo jest najważniejsze. Sukces zależy w 70% od zdrowego odżywiania i 30% od aktywnego trybu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to cześć dziewczynki :-D ciekawe co z Dominiką? Menu dzisiejsze: Śniadanie: 2 kromki razowca z sałatą ogórkie i rzodkiewką 2śniadanie: owoc Obiad: gotowane na parze warzywa Kolacja: serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) muszę się zmobilizować do zdrowszego jedzenia, mam nadzieję, że zrobie to wrkótce:) mam zakwasy w nogach po wczorajszych ćwiczeniach. Lecę na śniadanie do koleżanki, ciekawe co zaproponuje, całe szczęście, ze ona ciągle na diecie, więc mnie nie utuczy :) Milego dzionka Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracam hehe :) Witajcie dziewczynki Jadłospis moj: sI: mala buleczka razowa z twarozkiem sII: kefir obiad: 1 ziemniak i 2 jajka w koszulce podwieczorek: jabłko kolacja: 150gr twarozku z jogurtem naturalnym i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka200
Zdrowe jedzenie i ruch. Bez ruchu ani rusz :) U mnie wiosna, dzisiaj idę pierwszy raz w tym roku pobiegać. Dziewczyny, czytałam o oczyszczaniu sokiem z aloesu, ktoś, coś napisze więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie 30 min na rowerku stacjonarnym, za godzinke ide do pracy a po pracy znowu 30min rowerku + 4*25 brzuszkow i 150 razy podniesc hantelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
green tea, jeśli mogę Ci się troszkę wymądrzyć...;) dodaj sobie więcej warzyw; czytałam początek topiku i teraz zajrzałam na koniec, a u Ciebie dalej prawie bez warzyw :) nawet bez potrzeby odchudzania zaleca się, żeby jeść 5 porcji warzyw/owoców codziennie (czyli jakieś warzywo/owoc do KAŻDEGO posiłku); u Ciebie - prawie tylko owoce, a one mają cukier;) jak mamy za mało warzyw i owoców, to brakuje nam witamin i innych ważnych składników; organizm "czegoś" koniecznie chce - no i często z tego powodu czujemy się jeszcze bardziej głodni - sięgamy po byle co... a organizm dalej głodny - tyle, że witamin i mikroelementów ;) jesteś młodziutka dziewczyna, to czas na to, żeby sobie wyrobić zdrowe nawyki i potem -być szczupłą przez resztę życia tak po prostu, z przyzwyczajenia;) sama w Twoim wieku miałam nadwagę, której nie mogłam się pozbyć; a dopiero jakoś tak samo poszło jak właśnie zaczęłam jeść duuuuużo warzyw, zrezygnowałam z kanapek, itp :) u mnie w domu za bardzo się warzyw nie używało i musiałam dopiero sama się tego nauczyć... powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, żebyście nabrały zdrowych nawyków - to waga spadnie przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja dopiero do domku wrócilam...:( Co do jedzenia u mnie dziś średnio...:( 5.30 kawa w pracy 10.00 sałatka jarzynowa z bułką (w pracy) 15.00 kawałek domowej pizzy z mąki razowej i sosem czosnkowym z jogurtu naturalnego no i u siostry o 16.00 kawa i 2 kruche ciacha...:( a co do ćwiczeń to strasznie mi sie dziś nie chce ale moze sie zmobilizuje koło 18.00 na stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabolinko ja wczoraj przesadziłam z 2 śniadaniem i obiadu nie byłam wstanie zjeść. A dziś oprócz serka wiejskiego na kolacje zjadłam pół puszki tuńczyka bo mnie głód zżerał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam 30 minut na steperku, więcej jakoś nie mam siły...:( a jutro mam ciężki dzień w pracy i muszę być już na 5.00..:( ale jak sobie pomyślę że jeszcze 2 dni i wolny weekend to aż sie buźka cieczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam niedawno na szybkim 40 min spacerze do tego przebiegłam 0.5 km w tym po schodach i jestem mega szczęśliwa ;-) teraz robie rowerek w powietrzu i inne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-D jak tam, co tam? Piszcie laseczki bo ostatnio jakoś tu cicho :-/ ja skończyłam śniadanie szamać. Na dziś zaplanowałam: Śniadanie; 2 kromki razowca z sałatą, żółtym serem, ogórkiem kiszonym i rzodkiewką 2 śniadanie: kawa z mlekiem, gruszka, pół pomarańczy Obiad: jajko na twardo z sałatą lodową w sosie musztardowym Kolacja: mleko z otrębami Ja nie piszę podwieczorku ale zazwyczaj go jem i są to albo marchewka do pochrupania, ogórek kiszony lub wafle ryżowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunia 2423
Jeśli szukacie ciekawych miejsc kulinarnych w waszej okolicy czy mieście, zapraszam serdecznie do odwiedzenia stronki www.bestlunch.pl !!! Jest to serwis poświęcony charakterystyce najciekawszych restauracji i podobnych lokali gastronomicznych. Na bieżąco dostarczane są newsy i informacje o dostępnych ofertach w tych punktach kulinarnych. Wejdź i sprawdź !! Być może już dziś będziesz miała możliwość skorzystania z bezpłatnego vouchera czy promocji w danych interesującym cię lokalu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) planuje dziś zjesc: śniadanie I: mala bułeczka razowa z plastrem szynki śniadanie II: kefir 400ml obiad: galareta z kurczaka (biale mieso) podwieczorek: jakis owoc jeszcze nie wiem jaki kolacja: serek wiejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja co prawda dopiero przymierzam się do startu odchudzania (po zimie zgromadziłam kilka zbędnych kilogramów). Czytam Wasze wypowiedzi i czerpię z nich inspirację do działania, gratuluję także zaangażowania i efektów. Chyba skorzystam z Waszych porad i przepisów na posiłki. Ja osobiście polecam serek Bieluch light: w porównaniu z innymi lekkim produktami nie jest lekki tylko z nazwy, ale naprawdę ma obniżona zawartość tłuszczu, a przy tym nie ma w nim zbędnych dodatków chemicznych. Trzymam za Was kciuki i biorę się za planowanie mojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna f zapraszamy, zapraszamy :-) zmieniłam sos musztardowy na jogurtowy hehe bo nie miałam musztardy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad zjadlam jednak 300ml kapusniaczku, na podwieczorek: jabluszko a na kolacje galareta z bialego miesa z kurczaka :) oczywiscie min 30 min na rowerku postaram sie 2 razy wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×