Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila111

Przyszłe mamy z Podlasia :) 2014

Polecane posty

Gość Mon27
Pokusiłam się dziś o kupienie kubka niekapka, niestety dziecie nie wie co to może być. Uzywa jako gryzaka :p Ciezarowka a u Was jak tam malutki? popija z tego? kupilam z tego canapolbaby czy jakos tak ta firma, zdaje się ze nie przecieka poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
oooo a drogi wasz kubek? Kusi mnie żeby kupić jakiś niekapiący. Jak dużo wody to mały pije jak mało to nie umie tak mocno przechylać ale często i tak odwraca do góry nogami i gryzie dno :P. i oczywiście cały zalany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
z 15 zł. w takie krowie łatki np. niebiesko-biale :) jak mowilas ze twoj z nuka przecieka to juz mi sie nie chcialo wiecej placic. a w stokrotce i tak nie bylo innych. Sa jeszcze jakies kubki treningowe ale to chyba juz wyzsza szkola nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, treningowe? nawet nie wiem o co w tym chodzi ale pewnie masz racje. My mamy z tym miękkim ustnikiem a może to wina ustnika że cieknie? moze ten twardy nie cieknie? nie wiem... ale szkoda mi pieniedzy zeby dokupic drugi ustnik a efekt moze byc taki sam... Mon jak kupki? dalej na nocnik? u nas na nocniku siedzi miś a malego jak probujemy posadzic to patrzy na nas jak na dziwolągów jakiś ;). jak menu? coś zmieniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
U nas super, kupki wszystkie w nocnik :D no ostatnio nastapila anomalia i maly zrobil w pampersa to we dwojke sie bralismy zeby go ogarnac hehe, czlowiek szybko do dobrego sie przyzwyczaja :) Jadlospis taki sam. Możesz coś podpowiedzieć nowego, chętnie wykorzystam. Jakos ostatnio w prezencie na 10 miesiac kupilam mu w sloiczku danie z wolowinka a juz sto lat nic nie kupowalam, wciagnal moment, bo te moje zupki to je ale jakos mu oczy sie nie swieca na ich widok :p Nocki dalej takie sobie :/ Rety codziennie zadajemy sobie pytanie kiedy bedzie smacznie spal. Juz tez w taki rytm wszedl ze pobudka obowiazkowo a Ty czlowieku rob co chcesz, tzn. co on chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon :) pewnie szybciej niz dalej taki moment ze bedzie przesypial nocki. U nas dziś katorgi. Dopiero mały się uspał. My zmęczeni gorzej niż przez cały dzień ;). Przyzwyczajeni do tego ze po 20 już można zająć się czymś to dzisiaj mamy wesoło. Synek zmęczony, już się przewracał i tylko od taty do mamy.. i "czytał" gazetki. (lubi szelest papieru). To teraz już nie wiem czy sprzatac zabawki, gazety czy isc spac. Mon, nasze menu jakies mam wrazenie monotonne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Dzisiaj w ciągu dnia jak maluszek spał szukałam informacji o żłobkach.. i aż się rozpłakałam jak wyobraziłam sobie mojego synka wsród tych dzieci z galerii.. Najgorszy to chyba moment rozstania.. jejku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka a od kiedy planujesz zlobek? alternatywa jest moze jakas niania? U nas jestem ciekawa jak wyjdzie ta opieka tylko miedzy nami. Powinno byc ok, ale wszystko wyjdzie w praktyce. Lila a Ty sie porozumialas w tej spr z tesciowka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe U nas nie wiem jak to bedzie z praca :( Tesciowa do konca sie nie okresila :( znaczy ja powiedzialam,ze chcem zeby pilnowala u nas w domu a ona powidziala ze nie ma takiej opcji bo ona meza nie zostawi na caly dzien ! A moj maz powiedzial a od kiedy wy tak sie kochacie heh ! NArazie do marca bede siedziec i jak cos to jeszcze wakacje chyba ze dostane jakas super propozycje pracy. Maly od 3 dni ok ale dzis juz ma katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
ja to myślę, że na wiosnę. Mon z tymi nianiami to też różnie, jak nie ma się kogoś zaufanego, to byłoby mi trudno. \w żłobku to przynajmniej mam podgląd online co się dzieje z dzieckiem. Dziewczyny a moze ktos z Waszych znajomych poleca jakies miejsce? lila, a antybiotyk już malutki skończył? osłuchowo czysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Antybiotyk dala jakis slabszy i powiedziala ze na 5 dni i jak bede widziec ze ok to nie przychodzic wiec narazie nie ide bo wydaje mi sie ze ok :) Ja o złobku nie słyszalam bo nie mam znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
hmmm żeby był podgląd online to chyba nie ma za dużo tych żłobków? ja z tych osób co znam, które mają lub miały dzieci w żłobku to raczej wyznacznikiem głównym była odleglość od domu. Zawsze w domu możesz zrobić podgląd online :D niania ma jedna przewage, że malutki nie byl by taki narazony na wirusy. Ale Waszemu to chyba nie grozi :D w zlobku jeszcze szybciej bedzie sie rozwijal z innymi dzieciaczkami. Tak sobie myśle że chcialoby mi się jakiejs wycieczki :):) pomarzyć wieczorowa porą to jest to :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
boję się tych wirusów jak cholera! Nie mamy w sasiedztwie zadnej pani Krysi która byłaby zaufana a tak zupełnie z obcą osoba balabym się zostawić. Zobaczymy. Czas zweryfikuje wszystko. Mon My planujemy wyjazd weekendowy. Wycieczka. Relaks. Zmiana otoczenia, no i trzeba mamie akumulatorki naładować. Czas się ruszyć , bo przez zimę zasiedzenie nas dopadło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
My dzisiaj u dzidków i kąpiel w dużej wannie to jest dopiero frajda dla maluszka :). W bialostockim mieszkaniu to tylko w tej plastikowej moze poszalec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Ciezaroweczka a gdzie na wekkend ??? Wy chyba czasto gdzies jezdzicie ale do rodziny czy gdzies do jakiegos pensjonatu ?? Powiem wam ze tez tak mysle o jakims wyjezdzie ale jeszcze chlodno. A zebralo mi sie teraz na smutki, ze tak malo czasu spedzamy ze soba i w rodzinnym gronie trzeba to chyba zmienic bo czas tak szybko mija ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
no taka ciezarowka tylko w rozjazdach, co tam ona wie o rutynie :D ja w swoje str wybieram sie na poczatku przyszlego tygodnia, ale to przy okazji bo ide do pracy na zebranie:) trzeba powoli sie wdrazac. Maz chyba jakos za tydzien jedzie do szkoly na 4 dni to i my wtedy kierunek dziadki, to bedzie czas po kolezankach polatac.bo tak to zawsze rodzice i dziadki i pora wracac bo noc. A na taki wypad weekendowy... moze w jakims maju. Chociaz ja to zwarta i gotowa nawet dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
No Lila czas leci, ja Wam powiem, że ciagle mam w glowie taka sytuacje jak moja babcia trafila do szpitala i bylam z nia od momentu jej przyjecia, ze tam maz przyjechal to sciagalam mleko w aucie pod szpitalem (bo to bylo niedlugo po porodzie), i wydawalo sie ze jej stan jest "w miare dobry", i ona tak nie chciala zebym szla do domu, a ja poszlam i mowilam ze przyjde jeszcze pozniej. A jak przyszlam pozniej to juz byla nieprzytomna !!! i juz nie dane mi bylo wiecej z nia porozmiawiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Mon, przykro mi.. To bardzo smutna historia, ale prawdziwa. Takie jest życie. Czas mija niestety bezpowrotnie. (*) Nam zdarza się wyjezdzać bo mój mąż niestety nie cierpi siedzenia w bloku! Stąd nasza aktywnosc. Ja to nad morze planuję wyjazd, ale jak zima przyjdzie to pewnie morze odpada.. Zobaczymy. Dziewczyny :) i mnie się udało zaliczyć fryzjera. W końcu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka czy jakas szalona metamorfoza? :D Ja to tam i tak zawsze tak samo wygladam, maz zawsze sie pyta czy fryzjer byl zamkniety jak wracam :D chyba zebym na chlopczyce sie sciela to moze i cos tam by zauwazyl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja tez bylam u fryzjera :) Wystopniowałam sobie włoski i taka dumna szłam heheh a dzis u kosmetyczki bylam i tez usmiechnieta wyszłam :) ale glowa cos boli i tab nie pomagaja :( Ciezaroweczka nad morze ?? fajnie :) JA tez jak weekend sie zbliza to tylko mysle gdzie pojechac zeby nie siedziec w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
troszkę jaśniejszy kolor zrobiłam, ale szału nie ma ze zmianą ;).długość bez zmian. Chcę zachodować , bo długie włosy kojarzą mi się z atrybutem kobiecosci. Dzisiaj miał mąż przyjechać do nas i niestety musiał zostać w pracy. Zobaczymy się dopiero jutro. Nie chcę by po nocy kierował, bo jedzie szybko a to jednak kawałek drogi. Dziewczyny! musimy się sprężyć i zorganizować karnawałowe spotkanie, bo niedługo tłusty czwartek i znów ostatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Ciezarowka jestem za :) u nas wczoraj byly ur meza, to my caly dzien w kuchni, a dla maluszka to normalnie medal. Pierwszy raz sie sobą zajmowal tyle czasu, no fakt troszke miedzy czasie marudzil ale potem i tak sam przewalal zabawki. U nas to niespotykane zjawisko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezarowka i co namierzylas jakis zlobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
nic konkretnego mnie jeszcze nie zainteresowało. Opinii tak naprawdę w sieci jak na lekarstwo. Stare jak świat. Tak się zastanawiam nad karnawałowym spotkaniem dla rodziców? Wtedy może u Nas? ;) Mon życzenia urodzinowe dla męża. My wczoraj na ur u chrzesnicy meza , niestety wróciłam strasznie zmęczona. Ząb powoduje straszne marudzenie u Naszego małego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
My jestesmy na tak :) a u nas wczoraj przez te zamieszanie nie polozylismy malego na drzemke kolo 5. to potem byl juz taki zmeczony i siedzial grzeczniutko :p a o 7 spac. To moglismy posiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
Dał po świętować rodzicom . :) To musimy uzgodnić jakiś termin i korzystać z uroków karnawału. My dzisiaj udaliśmy się na wycieczkę do Czarnej Białostockiej nad zalew. Tam zima króluje. Pakowaliśmy torbę we dwójkę i okazało się że nie spakowaliśmy termosu z wodą. Miałam w torbie jogurcik to zamiast mleka było co podać ale gdybyśmy tak dalej pojechali to już by było nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe Fajnie Mon, ze maly byl taki grzeczny :) normalnie jak by czuł swieto taty :) Ciezaroweczka jednak wyjazd był :) Co do spotkania to fajnie by bylo :) A moj maly dostal alergii tylko nie wiem na co :( ma buzke taka w krostkach :( A jeszcze oczka zaczeły ropiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon27
Juz sie zdaje tyle te maluszki jedzą a jednak cos sie ujawnilo. Teraz to co chwile sie daje "sprobowac" to co akurat samemu sie je to nawet nie wiadomo co to moglo byc. Fajnie Ciezarowka ze mieliscie wyjazd :) Ja to juz czekam na swoj trzydniowy wypad do mamusi. U mnie maz z takimi wyjazdami w okolice w dodatku w taka pogode to slabo... Przeciez najlepiej siedziec w domu :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarowka_86
teraz odnosnie tych alergii to pewnie najwiecej będzie się ujawniać bo już zaczynja probowac doroslego jedzenia. NIE CIERPIĘ PONIEDZIAŁKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mamuski a wy gdzie ??? A temat alergii to jest obszerny :) Moj starszy jest alergikiem wiec wiem z czym to sie je :) U nas ok i mam dobre wiesci u malego chyba i mam nadzieje ze juz za pare dni przebije sie zabek :) A od jutra bedzie sie dzialo bede miala dzieci na ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×