Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość Serenadam

Smierdzo od niego potem jak sie nie umyje :o Codzienne sra. Czy mlody czy stary to samo :o Ma pryszcze, a jak sie je wycisnie to wychodzi cos bialego :o Narzady plciowe sa obrzydliwe, szczegolnie u kobiety. Ciagle jakies plyny itp. Ma seks, ktory polega na tym ze te smierdzace organy sie stykaja :o Jak jest stary to wyglada jak pomarszczona sliwka i smierdzi od niego naftalina :o W nosie ma smarki :o Jak nie dba o zeby to mu smierdzi z buzi jak z ubikacji :o Ma rozne choroby, jak grzybice paznokci. Masakra :o Niektorym smierdza nogi serem splesnialym :o Zadne prowo tak mysle naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę. Ale penisy są dla mnie ohydniejsze. Kiedyś mojemu byłemu wyciekało coś dziwnego z penisa, okazało się że miał rzęsistka. I on chciał żebym mu loda zrobiła.. myślałam że się porzygam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenadam
Iiigit :o Jeszcze jak facet sie nie podmywa i ma cos takiego bialego jak ser, jak u kobiety :o i smierdzi od niego moczem albo starymi rybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ludzkie, poprostu natura....Ale o tym sie nie mowi bo to wbrew kulturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś o moczu i wosku z uszu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a smrod z buzi, no nie ohyda, zepsute zeby gnija, wydobywa sie gnojowka i tak zieje innemu do nosa tym fetorem z tego ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenadam
No jest jeszcze ten wosk z uszu i inne sprawy:p Ale co mnie dziwi, to to ze czlowiek uwaza ze jest lepszy od innych form zycia, bo ma najlepiej rozwiniety mozg i umie sam o siebie zadbac. Pracuje w duzej korporacji, przystojnych i zadbanych ludzi jest tam od groma. I jak tak czasami widze tych wszystkich mezczyzn i kobiety w garniturach, zakietach wyperfumowanych, dla ktorych wszystko jest le i bee i wejde do brudnego Kibla to sie zastanawiam nad sensem tej pruderi i zaklamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez Przesady sa tez zadbani ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mieszkać w rynsztoku autorko, skoro jesteś taka obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10:55 to idz do toalety miejskiej, w szkole, pracy, na uczelni. najbrudniejsze sa zawsze kobiece ubikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"straszny odór zostawiali po sobie chłopcy z zawodówki gdy wyszli z klasy pechowiec" No ja wiem bo ci z liceum to pachna Szanelem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej obrzydza rzyganie,bo leci wtedy z mordy taki smierdzacy płyn,a potem niektórzy się jeszcze całują tymi obrzydliwymi śmierdzącymi ryjami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbradziej nie lubie gdy smierdzi z buzi, ale ten czlowiek o tym nie wie, jak mu powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13:51 to zalezy jaka wiez laczy ciebie z ta osoba. Jesli jest to tylko osoba znajoma, to bym nie mowila, bo moze sie obrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jestem obrzydliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dbać o zdrowie higienę, to będzie ok i nie będzie nieprzyjemnych woni;) i skupiać się na przyjemniejszych i piękniejszych aspektach człowieczeństwa, np. na tym, że mamy piękną duszę, jesteśmy dziećmi Bożymi, potrafimy kochać, pomagać, doceniać życie, które jest wielkim darem, oczywiście pod warunkiem, że ktoś jest wierzącym optymistą, bo inaczej, to faktycznie tylko będzie sam sobie życie obrzydzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jest w tym temacie troche prawdy. Bo nic co ludzkie nié jest mi obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy umrzemy bedziemy bardziej smierdziec a w brzuchu co sie bedzie dzialo, sam smrod, czarna smierdzaca lawa, ale wstyd tak smierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak umrzemy to juz nie bedziemy smierdziec, gdyz calkowicie zaschniemy:( Wiec cieszmy sie dopoki smierdzimy, bo to oznacza ze jeszcze zyjemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah noooo poki jest smrod to jest zycie, dziwne ze czloiek musi smiedziec, nawet taka piekna kobieta smierdzi no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no tak. Piekna kobieta tez korzysta z tronu i innych przywilejow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak umrzemy, to będziemy gnić i cuchnąć tak obrzydliwie trupim jadem, że inni gdyby byli w naszej obecności, to by umarli. Kobieca pochwa jest tak obrzydliwa, zwykły kawałek mięsa jak od świni, ciągle leci z niej obślizgły śluz. W okres jak się kilka godzin nie ma możliwości podmyć, to pipa śmierdzi okrutnie padliną. Jak kobieta w okres siada na kibel w miejscu publicznym, to cały zakrwawi i obsra, wygląda to obleśnie, bo potem nie wystarczy spłukać, walają się wstrętne podpaski zakrwawione i zzieleniałe aż z tego syfu. Pitol jest mniej obleśny ale czasem niektóre wyglądają brzydko, te jajca, a sperma wygląda jak smarki z nosa. Organy wewnętrzne nasze są obrzydliwe, jesteśmy zwykłym mięsem, jak inne zwierzęta. Nie rozumiem jak można dać radę być chirurgiem i się w tym taplać. Faceci są zwyrolami, podniecają się d****i i chcą w nie pchać a tam siedzi gowno w środku i tamtędy wychodzi, czasem jak kobiecie robią minete i ona dochodzi, to im pierdzi na twarz, bo nie kontroluje tak zwieraczy w czasie orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u panow tez jest obslizgly sluz taki i takie cos pod skorka biale smierdzace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajny temat, przymamniej konkretny a nie nudy jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie, ja nie sram codziennie. Jak przywalę sobie trochę za dużo morfiny (co się często zdarza) to potrafię i 3 dni nie srać, przy tym jedząc normalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres jest ohydny i porod i lewatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chyba nic gorszego od kupy nie ma no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacia86
jak to powiedziała moja koleżanka - pielegniarka : nie ma obrzydliwszej i bardziej śmierdzącej istoty niż człowiek :P i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×