Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Serenadam

Czlowiek jest obrzydliwy. Sra, pierdzi, zyga, ma smarki

Polecane posty

Gość gość
Witaj czlowieczku w czerwonej czapeczce, zauwazylam ze jestes charakterystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam rozpoznawczego znaku bo nie wiem gdzie tu sa mordki zebym mogla je wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie jak ktos prxy mnie myje zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lubie patrzec jak facet sie goli i skrobie sobie buzke brzytwa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam raz w sądzie, laska zeznaje i nagle pierdła na caly glos, a sędzina jej przywaliła kare porzadkową 500 zł za obrazę majestatu, laska się normalnie popłakała smutas.gif x :D:D dzięki za poprawienie nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kary porządkowe za puszczanie gazów to bezprawie odziane w szaty prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myslicie czy w trumnie robale zra calego trupa czy tylko laza we wnetrznosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke ktora to przez jakis czas zyla tylko imprezami i wydaje mi sie ze jest tez po prostu p*****lnieta ;) Ma ladne mieszkanie wyremontowane. Mieszka z chora matka ktora nie moze chodzic. Zaprosila mnie na wieczor do siebie zgodzilam sie, ale to co ujrzalam po prostu mnie zatkalo.. Syf tragiczny. Porozwalane brudne ciuchy reczniki, na kafelkach slady moczu kibel osrany. Popiul wszedzie po fajkach. W domu nienapalone przysiegam 10C na bank bo para leciala z ust.. Firanki szkoda gadac.. Zapytalam czy zrobilaby mi herbate a ta patrzy i smieje sie i dalej oglada filmiki na yt. W****iona mowie ze mi zimno i czy ma jakis koc to dala mi koc maly ktory miala pod doopa podlozony. Mowie sobie k***a jak ja wytrwam do rana. No nic w****ilam sie i mmowie ze ide spac to ta przyszla po pol godzinie w kurtce i poszla spac . Rano wstalam powiedzialam jej ze moge jej pomoc posprzatac na prawde chcialam jej pomoc ta lezy i pali tylko te fajki i ze sama posprzata jej matka placze i ja wyzywa zeby mi sniadanie zrobila ale podxiekowalam i powiedzialam ze musze isc. Potem wypisywala sms czie to niewyobra wpadam. K****a jak mozna kogos zaprosic do takiego mieszkania dla mnie to niewyobrazalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szoku jestesm to co napisalas, zaprosila cie i cie tak olala, taki syf i taki brud i wogole sie toba nie zajela, wiesz, ja bym wogole tam nie spala, bym tylko byla chwile na herbacie i bym splynela daleko stamtad,10 stopni w mieszkaniu i szczochy wszedzie szok,jak mozna kolo seibie miec brudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam koleznke syfiare, jak szlam do niej i mialam usiasc to az humor tracilam, stolek w kuchni zafajdany jedzeniem jakis mokry, jak mialam usiasc, czemu ludzie tacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nas obchodza twoje zjawiska paranormalne, nawet tego nie otworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam strupy, krew, kozy z nosa rope z ran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze łupież, brud z paznokci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brud pod paznokciami smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tluste wlosy tez smierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie wyciskac syfki , wyskakuje taka ropa z kasza na lusterko na sciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o syfy to ja też lubię i te białe robaczki zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko smierdzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaah czlowiek to kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**y nam smierdza, nawet mojemu kotu dupa smierdzi jak mi sie lasi to zawsze dupa stanie tylem i tak stoi a ja czuje nieumyta d**e, czasem przyjdzie i sie tak gapi na mnie gapi i nagle zaczyna wachac mi oko, za cholere nie wiem dlaczego wacha mi oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kotek przed sraniem biega jak gupi, jak wariat jak debil jakis, rzuca sie na sciany meble, kiedys na mnie wpadl, jak juz pojdzie strzelic kupe to tak zasuwa pazurami po kuwecie ze caly blok slyszy, zanim zrobi kupe to robi taka awanture, a jak kiedys mial zafajdana kuwete i sie brzydzil to przyszedl mi naszczac na moja poduszke jak spalam, taki byl wsciekly ze mu nie sprzatnelam kuwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno wlasnie przylapalam mojego psa na tym,ze zarl swoje gowno.To juz nie pierwszy raz,dodam,ze ma urozmaicona,bogata we wszystkie skladniki diete,ale caly czas zre gowno:OJuz musze mu kaganiec nakladac,jak ide z nim na spacer,bo wyszukuje caly czas jakies zaschniete bobki po innym psie,najgorzej,jek jest to kupa jeszcze swieza...Fuj!!Jak go ostatnio przylapalam na tym,ze w lazience cos tam mlaskal,ja wchodze a on zajada z wielki smakiem swoje gowno...myslalam,ze sie porzygam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo koprofile,ktorych podnieca jedzenie kalu wlasnego albo kalu partnerki,juz na sama mysl robi mi sie troche...yyyyyy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies lubi jesc gowna i lubi sie w nich tarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koprofile zra kupy? szok, nie wiedzialam ze cos takiego jest, wiem ze sa tacy co bzykaja trupy ale ze zra gowna to nie weidzialam szok, ale pojechales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koprofile zra kupy? szok, nie wiedzialam ze cos takiego jest, wiem ze sa tacy co bzykaja trupy ale ze zra gowna to nie weidzialam szok, ale pojechales x No,jakis facet zalozyl dzisiaj temat,ze jest koprofilem i jest z tego powodu dyskryminowany i jak ma z tym zyc itd. Szukalam,ale chyba juz skasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to napewno skasowali, jak mozna zrec gowno no nie, taka choroba chyba, jak rwanie sobie wlosow z glowy czy inne takie tam gupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ju widze jak sobie siedzi i zre to gowno, kawalek po kawalku hahahha popaprany nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×