Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Anys11
Nowa to moja pierwsza IUI i tak się zastanawiam czy nie iść 15 na bete bo jestem strasznie niecierpliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Beli vehope. A do Gina kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BelieveHope nie dziękuje żeby niezapeszać :-) Anys11 wcale sie niedziwie ta niepewnosc jest okropna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ja cały czas się czuje jak na @ ale może to przez luteine. A ty z jakiego powodu nie możesz naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykryto u mnie pcos poprzednia lekarka faszerowala mnie tabletkami ale niesprawdzila tarczycy sama na wlasna reke zrobila i wyszla w normie ale jak sie dowiedzialam w klinice bo teraz sie lecze w klinice to za duza zeby zajsc w ciaze :-) a ty jaki powod ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
U mnie w zasadzie nie stwierdzono... Jestem troszkę po przejściach kilka operacji na jajniku, jeden jajowod usuniety i pęcherzyki same nie pękają:/ ale lekarz sam nie do końca wie o co chodzi być może to ze tyle ingerencji było na jajniku przez to mam małą rezerwę jajnikowa albo poprostu blokada psychiczba. Bo męża wyniki są super:) 14 idę do giną sprawdzić czy pecherzyk pękł żeby kolejna torbiel się nie zrobiła.. :) ale poprostu czas się mega dluzy jak nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty troche przeszlas naprawde mam nadzieje ze ci sie uda bo ci sie nalezy :-) ile musimy przejsc zeby miec upragnione malenstwo a niektorzy maja kiedy chca i nieumia tego docenic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Masz rację. No ale może wkoncu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mąż ??bo po moim wogule niewidac zeby tak o tym myslal jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Wiesz mężczyźni chyba tak tego nie przeżywają bo to kobieta ma poczucie winy ze nie może urodzić mu dziecka. Po moim mężu tez tego nie widać czasem dopytuje czy robiłam test i widać że się stara bo jeździ ze mną do lekarza wspiera Ale chyba nie myśli o tym tak często jak ja. Czasami mam wrażenie ze jestem z tym samą bo on ciągle powtarza że mam przestać się dolowac bo kiedyś się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys jezeli jutro nie dostane to pojde na bete i zadzwonie pozniej do mojej lekarki. U nas ja niby mam wszystko ok jestem stymulowana tylko po to zeby miec wiecej pecherzykow, choc i tak zawsze tylko 1 dominuje a reszta lipa. Tarczyce podstawe mialam w noramie ale ft4 chyba za duze i moja gin dala mi leki. Moj maz ma marne wyniki. Tez czasem wydaje mni sie, ze oni jakos inaczej to przezywaja, nie mysla az tak jak my nie gadaja o tym. To my raczej umawiamy wizyty szukamy jakis specyfikow itp. zeby bylo lepiej, a oni tak jak Anys napisała uwazaja ze kiedys sie uda i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope daj znać jutro koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jak bede miala wyniki to zaraz napisze, ale watpie, ze cos....skoro testu nawet te o czulosci 10 nic... :/ juz chyba chcialabym ten okres niz takie zludne nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Belivehope mi też ostatbio tydzień się spoznial i wariowalam 4 sikacze negatywne pojechałam na betę jak wróciłam do domu z badania poszłam do toalety a tam @ przyszła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka wiecie ile czeka sie na wynik bety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kilka godzin, ostatnio juz po 3 był wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
No kilka godzin :) pewnie jak rano zrobisz to popołudniu juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde to dopiero te pare godzin bedzie ciezkie :-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki musi byc wynik zeby bylo wiadomo ze jest ta ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Gość to ty Nowa? Dziś robiłaś?? Wynik po wyzej 5 to ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Wiecie dziewczyny poprzedni tydzień mega się dluzyl ale teraz jak już nie długo mogę testowac to już wg jest dramat w mojej głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys11to ja zalogowalam sie i teraz juz niebede jako nowa :-) nierobilam bety ale chce wiedziec jak odbiore jutro jaki ma byc wynik :-) domyslam sie ja tez tak mam coraz gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Jest 21 wiek ludzie w kosmos leca a nie moga nic wymyslec co by wykrylo ciaze tuz po zaplodnieniu i trzeba czakac.. :/ troszke sie boje bo schizuje przez to wszystko i jak znowu sie nie uda to sie zalamie :( ciekawa jestestem jak ci jutro wyjdzie. A @ kiedy powinnas dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka a powiedz Masz jakieś przeczucia? Coś się w twoim organizmie dzieje lub zmienia? Bo niektóre kobiety niby czuja od razu ze są w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlanie @ powinnam dostac dopiero ok 21 kwietnia ,czy mam objawy niewiem chyba tez wmawiam sobie oprocz temperatury od paru dni 37,2 to dzisiaj pobolewa mnie troche brzuch ale to chyba z nerwow a ty masz jakies ojawy przeczuwasz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Też pobolewa mnie brzuch i często siusiam:) i nic więcej nie chce sobie wmawiać.. dopiero 21? Ja 19 powinnam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym miesciacu dostalam 22 marca wiec mysle ze tak jakos powinna byc :-) dlatego boje sie ze doktorka za wczas mi kazala zrobic ta bete ale z drugiej strony one sie lepiej na tym znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Pewnie tak myślę że beta powinna już coś pokazać a jak nie to zawsze można powtórzyć :) a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×