Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość Anys11
Hej dziewczyny dostałam @ :( strasznie to przeżywam płacze cały dzień łzy same mi wypływają z oczu:( podjęliśmy z mężem decyzje ze do końca roku się staramy jak się nie uda to składamy papiery o adopcję :( Zuza ktora IUI Ci się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Anys :( nie wiem co powiedzieć :( strasznie mi przykro. Kochana naprawde wiem co czujesz ja tak jak pisałam pare razy po drugiej IUI tak sie załamałam ze myślałam zeby udać sie do specjalisty ale podniosłam sie i Ty tez sie podniesiesz ! Popłacz sobie, wypłacz sie a za miesiąc (jak torbiele sie nie wchłoną to za 2miesiace ) wstajesz i walczymy dalej ;) ja w maju podchodzę do trzeciej ostatniej IUI pózniej czekamy.... To chyba najgorsze co moze w naszej sytuacji byc:( Anys a in vitro ? Rozważacie? Ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Nusiaczek staramy się od 3 lat. A mam 31 lat Anys przykro mi. U mnie 2 iui udana podobno z każdą następną iui szanse się zwiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Myślimy o in vitro Ale to bardzo dużo pieniędzy kosztuje i na ta chwilę nas nie stać...:/ jestem kompletnie załamana :( myślałam ze się uda.. Nie mam już siły dalej walczyć Ale muszę :( już tyle razy wpadalam w dół i się podnosilam ale tym razem jest o wiele gorzej... Też myślałam nad psychiatra lub psychologiem mojej kolezance pomogło ale jeśli kiedyś dojdzie do tego że będę starała się o adopcję nie chce żeby ktoś wygrzebal że chodziłam do takich specjalistów bo nikt mi dziecka nie da jeśli wpadam w dół co dla psychologa od razu depresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Anys a o in vitro z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Anys11 strasznie mi przykro... wiem , że jest Ci cięzko. niestety z każdym miesiacem jest gorzej. to jest jak jakiś koszmar. co miesiac to samo...czekasz z nadzieja i znów nic... z kad ja to znam... ale przecież musi sie udać! musimy walczyć! a może sie uda w najmniej spodziewanym czasie:) piszesz ,że myślisz o adopcji. czesto słyszłam ,że ktoś adoptuje dziecko a tu nagle ciąża:) psychika ma tu duże znaczenie. ja też mam problem z psychika. i też sa chwile że sobie nie radze. wtedy rycze i rycze ale to tyciu pomaga. a potem znów nadchodza dni lepsze :) i nadzieja znów przychodzi BelieveHope wezmę z Ciebie przykład i tez zacznę ćwiczyć, bo zrobił mi sie cellulit na udach że szok :) masz racje odpoczynek dobrze Ci zrobi. ja pewnie w czerwcu podejde do kolejnej IUI bo mój chłopak nie dostanie wolnego w pracy wczesniej niż czerwiec. cmok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Zuzia właśnie o tym czytam chciałabym bardzo muszę zapytać mojego lekarza czy wogole się kwalifikuje czy muszę przejść jeszcze kilka IUI za nim bd mogła podejść do In Vitro. Nusiaczek jaką ty jesteś optymistką super:) mi przejdzie dół za jakiś czas i też będę tak o tym myśleć mąż mnie dziś bardzo wspiera Ale jemu się łatwo mówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
anys 11 mężczyźni czesto nie pokazuja tego że im cieżko. z reszta mężczyzna musi być silniejszy i wspierać kobiete. staram sie byc optymistka ale nie zawsze wychodzi. mój chłopak zawsze mi powtarza: ,, kochanie ale mamy siebie:) to jest najważniejsze,, wiesz i ma racje ... bo bez Niego moje życie by nie miało sensu :) anys zuzia ma racje popytaj o invitro na NFZ. ostatnio nawet coś mi mój ginekolog wspominal. musisz zapytac swojego lekarza , trzeba być ubezpieczonym w pl tyle pamietam (bo ja nie jestem ) i napewno okres starań jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Nusiaczek niby twój chłopak ma racje bo fajnie mieć drógą osobę ale do pełni szczęścia potrzeba jeszcze dziecka ;( może źle to ujełam bo potrzeba to głupie określenie ale fajnie byłoby stworzyć rodzine... rozumiesz o co mi chodzi chyba... musze popytać ale mój lekarz nic mi nie wspominał o tym i tak głupio mi o to pytać.. Myślę że sie kwalifikuje do tego , i bardzo bym chciała za dwa tygodnie mam wizyte i zapytam... Diękuje że mi dziś odpisujesz to bardzo ważne dla mnie nie jestem z tym sama..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
anys11 popytaj popytaj lekarza. przygotownia do invitro sa dłuższe ok 2 miesiace wczesniej. wiesz, ja tez nie wyobrażam sobie życia bez dziecka. to jest owoc miłości. nie dopuszczam tej myśli że moge go nie mieć. kochana jesteś młoda 24 latka, wiem że czujesz macierzyństwo. a popatrz na mnie nie trace nadziei. w tym roku bede mieć 30 lat. mam czesto z tego powodu doła. wyjachałam za granice 3 lata temu. chciałam pierwsze coś zarobic , odłożyc. a dopiero potem dziecko. nie brałąm pod uwage ze bede miec z tym problem:( trudno nie zmianie tego, ale moge zmienić przyszłość i zrobić wszystko żeby osiagnać moje jedyne marzenie:) dzidziusia :) Ty też bedziesz miała swoje. uda sie:) i trzymam kciuki żeby to nastapiło jak najszybciej cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
nusiaczek widzisz a u mnie odwrotnie ja od razu chciałam zostać matką polka z gromadką dzieci a tu nic... Widzisz ty masz pieniądze na leczenie ja ich nie mam... Nie chce sprowadzać temetu dziecka do pieniędzy bo dziecko jest bez wartościowe ale taka już jest Polska masz kase masz wszystko nie masz kasy nie masz nic... ;( mam nadzieje że sie uda kiedyś wkońcu... ;) buziaki;* aaa nie wiem czy pytałam ale zapytam jeszcze raz leczysz sie w PL tak? a gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Anys 11 główka do góry :) i wiecej optymizmu w przeciwnym razie znajde cie i dupkę Ci skopię ! wszytskie tu mamy ten sam problem i on nas połaczył. musimy sie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tuśinka a co u Ciebie? się nie odzywasz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
w polsce w Krośnie i troche też w anglii. wiem że w polsce jest cieżko z kasa, mówia że pieniedze sczescia nie daja ale bardzo w nim pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nieodzywalam sie bo wrocilam do roboty :-( bylam u lekarza niestety sie nieudalo poczekam do @ moze dr sie pomylil :-) a jak nie to nastepna iui.Anys bardzo mi przykro wiem cos o tym wczoraj tez strasznie plakalam i tak co miesiac cholernie to przykre :-( ale jak to wczesniej napisalas ,, jak nie my to kto '' i tego bede sie trzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny mam pytanie to mozliwe ze jak przedwczoraj odstawilam luteina to na nastepny dzien dostalam @ dr.mueila ze tak 3-4 dni od odstawienia a ja juz wczoraj mialam jakies plamienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej Tusinka ja wczoraj jeszcze brałam luteine i dostałam @ mimo to... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ale powiem Ci ze mam dziwny okres na podpasce tylko małą plamka a przy podcieraniu taka brudna krew sory za wyrażenie i pierwszy raz nie mam żadnych boli a tak to zawsze jak mam @ to od pierwszego dnia na ketonalu jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie teztak mam tylko ja niemam ciemnego tylko znowu taki bardzo jasno czerwony sluz niewiem,musimy poczekac czy sie to rozkreci czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Może to przez luteine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Mi się rozkrecilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka dziś już lepiej się czuje :) dzięki że pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka prawdę mówiąc jescze nic nie postanowiliśmy na pewno będziemy walczyć Ale nie wiem jeszcze w jaki sposób :) a Ty kiedy podchodzisz do kolejnej IUI w maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Tusinka jescze nie wiem muszę popytac lekarza o to In Vitro na NFZ słyszałam że wtędy koszty ograniczają się do 3tys. A jest skuteczniejsze niż IUI. Więc bardzo bym chciala tego sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Tak w maju czekam na @ i znowu nastepne przygotowania,tez myslimy jak sie do 3 IUI nieuda to in vitro,ciekawe ile sie czeka zeby sie zakwalifikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Właśnie nie wiem dla tego mam zamiar pociągnąć lekarza za język:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×