Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Kurcze naprawde mi przykro jest jednak nadzieja ze moze sie udalo czego zycze z calego serca :) ja w czwartek ide do niej zobacze co mi najpierw powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ja już nie mam nadziei... :/ dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie nadzieje w takich momentach sie traci bardzo szybko wiem cos o tym :-( ale napisz jak zrobisz bete .Trzymaj sie tam cieplutko ,dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Anys11 nie poddawaj sie ! ja trzymam kciuki za Ciebie żeby w tym miesiacu sie udało... czemu takie schody spotykaj ludzi , którzy chca mieć dzieci, a nie tych co ich nie chca... i taki probblem z zjaściem w ciąże był by im na rękę. anys 11 musisz byc dzielna. ja mam na piersi i też nie wiem skad sie to przylatało wrrrr zuzia 30 dbaj o siebie i maleństwo :) gratuluje :) zdrówka życzę dla Ciebie i dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys nie poddawaj sie ! jutro bedzie nowy dzien, moze akurat troche zlych informacji a w piatek poekne 2 krechy, a torbiele sie wchlona :) trzymam kciuki mocno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Jakie wy jesteście optymistki :) no tak komuś łatwo sie pisze że będzie dobrze gorzej jest jeśli chodzi o siebie to już nie jest tak wesoło:/ ale dzięki dziewczyny :) nie wiem czy robić tą betę chyba poczekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Zuza gratulacje:) wkoncu się udało :) wyobrażam sobie jaką jesteś szczęśliwa :) pisz na bieżąco co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Zuzka tak sie cieszę i gratuluje!! Życzę spokojnych kolejnych 8 miesięcy ;) pisz na bieżąco co i jak. Nie wiem czy wiesz ale dałaś mi duża nadzieje ze pomimo problemów moze zdarzyć sie cud naturalny, ze wszystko moze sie zdarzyć :)) BelieveHope mysle ze to dobra decyzja zeby zrobic lekka przerwę a pózniej ostro działać. Życzę Ci zeby w tej "przerwie" udało sie moze naturalnie;) a jeżeli dojdziesz do procedury to zeby było to twoje pierwsze i ostatnie podejście :)) Anys wiem ze słowa "bedzie dobrze" nie pomogą Ci zbytnio ale proszę Cie bądź dobrej myśli. Jest szansa ze torbiele same sie wchłoną a pozatym skad pewność ze sie nie udało?! A moze juz jestes w ciąży? Dopóki nie ma wyniku proszę byc dobrej myśli :) wiem jak Ci cieżko :( bo ja sama tak sie po drugiej nieudanej IUI załamałam ze myślałam ze nie wyjdę z tego ale jednak okazało sie ze my kobiety jesteśmy silniejsze niż nam sie wydaje i bede walczyć dalej. Tusieńka moze faktycznie za wcześnie zrobiłaś betę moze wolno rośnie. Kciuki cały czas zaciśnięte!;) moze jest jeszcze jakaś szansa. Niusiaczek widzisz tal sie bałaś tej drożności a wszytako poszło gładko ;) kiedy podchodzis do IUI? Dziewczyny czytam was codziennie i naprawde każdej z osobna kibicuje i trzymam kciuki za każda.Jestem pewna ze kiedyś a moze w najbliższej przyszłości zostaniemy mamami i juz maj 2016 bedzie naszym świętem :)) czego sobie i Wam życzę :)) Miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej Sylla;) dzieki za słowa otuchy, niby torbiele sie same wchłaniają ale nie w moim przypadku, za każdym razem jak miałam torbiele musiałam kłaśc sie na stół operacyjny;/ dla tego mam tagie negatywne myśli . Ginekolog powiedział że czasami na początku ciązy w kobiecym orgniźmie dzieją sie takie psikusy wiec przez chwile miałam wielkie nadzieje że to może przez ciąże sie pojawiły, ale tak samo szybko jak sie nadzieja pojawiła tak szybko znikneła bo na koniec dodał że u mnie to raczej sprawka clo ;/ o mamo jakie to wszystko trudne i najgorsze to czekanie chciałabym już zrobić bete ale wiem że to za wcześnie i boje sie rozczarowac i załamać .. podziwiam kobiety które ze stoickim spokojem czekają na dzień @ a kiedy nioe przyjdzie czekają jeszcze kilka dni a potem idą na betę lub sikacza robią ;) wielkie brawa dla tych kobiet ja to bym chciała wiedzieć chyba rok wcześniej kiedy będe w ciązy he he (Żart) ale przynajmniej od momentu IUI ;) myslałam ze gin mi wczoraj powie że np jest w środku ładnie i jest duże prawdopodobieństwo ciąży a tu nic nie powiedział zaczął od razu mówić o drugiej IUI ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylla niedziekuje tez mam taka nadzieje ze to za wczas :) ale niestety trzeba czekac,anys 11 powtorze sie jeszcze raz POWODZENIA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Dzieki Tusinka Tobie też POWODZENIA:) i ogólnie wszystkim babkom życzę POWODZONKA:) Bo jak nie my to kto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie:-) musimy sie trzymac bo bysmy juz dawno zwariowaly :-) a wiem ze jak sie nam wkoncu uda to dzidzia chyba bedzie najbardziej kochana na swiecie bo tak dlugo wyczekiwana :-)a wsparcie mezow tez daje duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Dziewczyny a co myślicie o tym żebym jutro zrobiła sikacza? To bd 3 dni przed spodziewana @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie zaszkodzi....ale jak bedzie negatyw to bedziesz znowu 2 razy wiecej myslala....ja pewnie bym nie wytrzymala i i tak zrobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
No to chyba sobie kupię i jutro zrobię z ciekawości. pewnie tak będzie że będę miała myślenie podwójne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Boże dziewczyny dziś strasznie bolał mnie lewy jajnik z tego co miałam owulacje a teraz dostałam brązowe bardzo ciemne uplawy. Miała tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny wiem co czujecie. Przypomnę po krotce moje ostatnie miesiące. Po łyżeczkowaniu miałam się zacząć starać w grudniu ale miałam histeroskopię która wykazała stan zapalny endometrium. Więc dostałam tabletki antykoncepcyjne na 2 miesiące, byłam zalamana. Te dwa miesiące ciągnęły się strasznie. Gdy już skończyłam brać tabletki ucieszona poszłam do lekarza z nadzieją że mogę już podejść do kolejnej iui gdyż miałam pęcherzyki z obu stron, niestety okazało się że mam owulację z niedrożnej strony a z drożej pęcherzyk się zatrzymał więc nie było sensu robić iui. To było dla mnie straszne bo mijało 5 miesięcy od ciąży i nic nie mogłam przez ten czas zrobić. Mieliśmy się starać naturalnie, i staraliśmy się ale przyznam szczerze że odpuścił psychicznie. Mówiłam sobie przecież i tak się nie uda. I jak wiecie stał się cud. Pęcherzyk z drożej strony zaczął rosnąć i się udało. Więc jak widzicie na moim przykładzie nie przestawajcie wierzyć Wiara czyni cuda. PS Bardzo Wam dziękuję za gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Zuza gratuluję wiary i rozwiązania :) i życzę szczęśliwych 8 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Anys ja nigdy nie miałam czegoś takiego :( ale wiesz co nie chce Ci nadzieji robic ale tak sie dzieje często chyba po zapłodnieniu, spowodowane jest to chyba niskim progesteronem bodajże. Pewna nie jestem. Ale moze to byc rownież początek @... Trudno mi doradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Paczatek @ 4 dni przed terminem? Plamienia były i jak na razie się skończyły :) nie martw się kochana Nie robię sobie jakichś większych nadziei ;/ pewnie to przez te torbiele albo luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
anys 11 poczytałam w necie o torbielach na jajnikach: ,,Znaczna większość torbieli jajników ma charakter czynnościowy i przemijający i nie ma wpływu na poczęcie, a wręcz przeciwnie – świadczy o tym, że jajniki „są sprawne”. ,, *****W wielu przypadkach torbiele są łagodnymi zmianami, najczęściej występującymi u kobiet w wieku rozrodczym, które znikają same i nie wymagają leczenia. Czasem jednak torbiel może oznaczać groźne zmiany nowotworowe i musi zostać usunięta. ******* dlaczego Twoja ginekolog nie chce robic IUI? w takim razie co CI zaleciła? opercję? trzymam kciuki żeby teraz Ci sie udało. no a to krwawienie to albo z torbieli albo ciaża. raczej nie okres 4 dni wczesniej...hym... Syyyla01 cieszę sie ,że jetem juz po tym badaniu :) nie było tak źle miałaś rację :) teraz troche boli mnie wciaż brzuch, jajniki i lekko krwawie. biore antybiotyk w tym miesiacu mam wszystko zniszczone po zabiegu wiec lekarz kazał odpuścić. za miesiac spróbuje naturalnie. a w czerwcu pójde na 2 iui. a jak tam u Ciebie ? BelieveHope jak sie trzymasz kochana? co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Zuzia30 powiem Ci nie miałaś lekko... ale udało sie w końcu :) super i to w takim momencie ,jak odpuściłaś ... :) długo sie starałaś ? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Nusiaczek nie wiem mówił że w przyszłym mc w 14 dc trzeba bd sprawdzic czy torbiele się wchlonely czy rosną dalej... A to wszystko takie pogmatwane. Dużo czytam na różne tematy a jak idę do giną to jestem zielona... :D a jeśli chodzi o to plamienie to też może być spowodowane stresem chyba lub faktycznie @ będzie wcześniej do tego mam bolesne sutki i właśnie nie całe piersi tylko same sutki... Dziwna sprawa Ale taka sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Nusiaczek może masz rację. A ty miałaś hsg tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
anys 11 kurde dziwne z tymi torbielami, w necie pisza że to sie wchłonie i że spokojnie mozna zajść w ciąże. czasem tylko trzeba usunąć. zależy jaki to torbiel i jak bedzie sie rozwijał. ja mam na piersi 11.00-9,2x5,6mm ginekolog mój mówił , że jest mały i jesienią kolejne usg, żebym sie nie przejmowała że sie wchłonie. czasem też brakuje mi sił ale musimy walczyć. wiem że to może głupio zabrzmi, ale zawsze jak łapie doła przez brak dzidziusia czy jakies choroby to dziekuje Bogu że nie jestem inwalidka, śmiertelnie chora,że nie umieram z głodu jak CI ludzie w afryce itp mam rece , nogi, moge normalnie funkcjonować ... staram sie cieszyc z wszystkiego. i Ty kochana ciesz sie z małych rzeczy :) tak miłam badanie hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Fajne Masz podejście:) po hsg 3 pierwsze miesiące są dobre na starania o dzidzie wiele kobiet od razu po hsg zachodzi w ciążę. Czego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Fajne Masz podejście:) po hsg 3 pierwsze miesiące są dobre na starania o dzidzie wiele kobiet od razu po hsg zachodzi w ciążę. Czego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaczek ja pojde do gin w wolnej chwili bo ostatnio strasznie duzo sie dzieje i nawet nie umowilam jeszcze wizyty. Uznalismy, ze teraz odpuszczamy wszystko, ja zaczynam cwiczyc zeby lepiej poczuc sie latem...bo strasznie sie zaniedbalam. Wakacje zarezerwowane, relaks...a pozniej zobaczymy jak z tematem in vitro. Anys moze to krwawienie implantacyjne? :) Trzymam kciuki dziewczyny. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dziewczyny :) nie wytrzymałam dziś i zrobiłam test niestety jedną krecha:/ nie wiem na co liczyłam nawet cienia drogiej krechy nie ma:( pewnie te plamienia wczoraj to oznaka ze @ tuż tuż :/ ah... Jaką ja głupia tylko humor sobie popsulam na początek dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×