Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inseminacja 2014

Polecane posty

Gość nusiaczek 85
Asia858 to już za 2 dni bedzie wiadomo :) asia no niech posypią sie te ciąże, trzymam kciuki za Ciebie. myśle , że dzień wczesniej beta da juz dobry wynik. ale musisz sie denerwować przed beta. gość dzięki za wpis, Twoja historia dodała mi wiecej wiary:) dzieki:) wiesz, ja też sie nie wzbraniam przed in vitro. bo najważniejsze dla mnie jest dziecko. zrobie wszystko. A długo sie staraliście ? Syyyla01 masz inseminacje 7maja? ja bede mieć koło 20 maja. trzymam kciuki mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyyla01
Nusiaczek tak 7 maja :) o to jak Ty bedziesz podchodzić to ja zacznę pewnie testować :) dziewczyny ile dni po pregnylu miałyście dotychczas IUI i czy macie podglad tuż przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Asia858 tak to jest nasza druga IUI mam cicha nadzieje ze do 3 dojdziemy i beda upragnione 2 kreski na tescie:-)tobie tez zycze z calego serca tego samego jak i wszystkim dziewczyna na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu cieszę się i gratuluję kruszynki oby wszystko bylo ok. trzymaj kciuki za nas Nusiaczek85 własciwie 7 maja to 14 dni po inseminacji więc termin jak najbardziej ok Jesli chodzi o nerwy? bardziej bym powiedziała że takie oczekiwanie na to co dalej ta niepewność jest najgorsza A Ty Nusiaczek co teraz z Tobą kiedy nastepne działania? Syyla01 jutro nasz nasz dzień Oby 7 okazał się tym szczęsliwym Ja miałam usg tuż przed IUI tzn jakąśgodzinkę przed Pregnyl dali mi 21 kwietnia a 23 miałam inseminację Tuśinka a może druga okaże się ta szczęsliwą i trzeciej nie bedzie trzeba robic :) Ja dziś przed pracą jade po test Zrobie jutro rano żeby wiedzieć w jakim nastawieniu jechać na bete Wyjdzie jedna kreska to i rozczarowanie moze nie będzie aż takie straszne Jak narazie to mam dalej objawy jak na @ i to coraz potęzniejsze ;/ no ale zobaczymy co dalej Myślę pozytywnie jesli się nie udało ambitnie planuję ćwiczyć i na pewno częściej urządzać wypady rowerowe ostatnia przejażdżka bardzo mnie nakręciła Muszę się czymś zająć a nie tylko praca dom praca dom Dziewczynki jak tylko będę coś wiedzieć to napisze Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ale jakies mam przeczucie ze nic z tego :-) napiszcie co i jak z wami :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Asia858 mocno trzymam kciuki za jutrzejsza bete. daj znac jutro. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Nusiaczek :) od razu napisze jak będę mieć wynik Jak się cieszę że w końcu nadszedł ten dzień Bardzo chciałabym aby wynik okazał się pozytywny ale sam fakt że te dwa tygodnie w ciągłej niepewności sie skończy bardzo mnie cieszy... najgorsze co może być to tak czekać a ja własnie wcinam kolacje pomidory z mocarella i ziołami Mówie Wam jaka pycha :) do tego bułeczka i herbatka tak na zdrowo tym razem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia858 ale smaka mi zrobilas, uwielbiam takie pomidory :D co do aktywnosci to tez staram sie zaczac cwiczyc bo po hormonach strasznie przytylam... :/ takze jak tylko bedzie ladna pogota to tez wskakuje na rower, a Tobie zycze, zeby okazlo sie jutro, ze rower juz nie jest wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Asiu no i jak?;) bo juz mi kciuki puchną od trzymania:) Ja juz po IUI poprawka o 13 i ... czeeeekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrra
To i za mnie potrzymaj kciuki. Jestem po pierwszym transferze w Invimedzie. Lekarze z tej kliniki są bardzo profesjonalni trzeba było zrobić trochę badań na początek, ale diagnoza jest naprawdę dokładna, zresztą przebadali również mojego partnera. Teraz tylko czekać zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Asia przykro mi bardzo wiem co czujesz :-( nastepnym razem sie uda zobaczysz :-) astrra trzymam kciuki tez lecze sie w invimedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
asia :( przykro mi ... trzymaj sie , musisz być silna ja dzis dostałąm okres, w kwietniu 12 ,miałam drożnośc jajowodów, lekarz mówił , że mozna sie starac ale wszystko w srodku mam popsute po zabiegu. ale szczerze łudziłam sie cholernie ze sie uda... jakoś sie trzymam, ludzie maja gorsze problemy, np mojej przyjaciółki siostra umarła dziś.... to jest tragedia nam sie Asia tym razem nie udało, ale następnym razem uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Asia 858 bardzo mi przykro :-( ale nie poddawaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny Wczoraj odchorowałam swoje Wyplakalm się jak trzeba dziś już niebo lepiej Mój Mężuś ze mna przeprowadził rozmowe prawie jak psycholog :) ustaliliśmy że w tym cyklu odpuszczamy IUI z kasą krucho a jeszcze mam do zrobienie amh fsh i kariotypy Moja gin przygotowuje nas pomału do in vitro Może spróbujemy jeszcze IUI ale sama nie wiem musze z nią porozmawiać jakie ona widzi szanse Dziś chyba dostałam okres mam plamienie wiec badania musze zrobić jutro Nusiaczku ja wiem jak to jest niby czlowiek się nie nastawia ale podświadomie nadzieja się tli Tak bylo ze mną zrobiłam dwa testy i wiedziałam że nic z tego ale rozczarowanie ogromne astra a jak u Ciebie? Kiedy masz bete? Tusinka a Ty? kiedy podchodzisz do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia858 mialam 30 kwietnia za tydzien w czwartek bede wiedziec czy sie udalo,nam tez powiedziala ze 3-4 IUI i in vitro to jest nasza druga wiec jeszcze dwie szanse :-) ale odpuscimy tak jak wy bo tez z kasa krucho strasznie to wszystko kosztuje :-) a na in vitro nas narazie niestac niestety na rodzine niemamy co liczyc wiec niewiem jak to bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Asienko bardzo mi przykro :( naprawde trzymałam kciuki i miałam cicha nadzieje ze sie uda:( ale dobrze ze dzis juz lepiej i ze masz M na którego możesz liczyć :) dzien testu bynajmniej dla mnie to dzien wyjety z życia ale następne dni bedą coraz lepsze. A ja testuje teoretycznie 22.05 (14 dni po IUI) ale pewnie pojde na betę 20 ;) dziewczyny miałam sie nie nastawiać ale nie moge, maz chodzi i gada ze juz jestem w ciąży nawet jutro wyjeżdżamy na weekend za miasto i mieliśmy skakać ze spadochronu a M do mnie: ja skocze sam bo Ty nie możesz juz. Z jednej strony miło ale z drugiej strasznie sie boje rozczarowania. Ehh trudno przynajmniej 2 tyg pożyje w nadzieji i wyimaginowanym szczęściu. Niusiaczek wiem co czujesz bo ja chodz miałam przerwę miedzy 2 a 3 IUI to tlila sie we mnie nadzieja ze a nóż sie uda i... niestety rozczarowanie. Ale juz niedługo podchodzić do kolejnej IUI i trzeba sie nastawić ze bedzie dobrze :) Tusienka to niedługo bedziesz testować;) czekamy z niecierpliwoscią. Ostatnio zrobiłam sie straszna optymistka;) ( z małymi dniami zawachania tak jak ostatnio). Dziewczyny uda nam sie i ja to wiem!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
Ta kasa na to wszytako to jest tragedia poprostu :/ ja juz nie liczę ile to wszytako kosztuje bo tylko dola mozna załapać. Tusinka a na rządówkę sie nie zalapiecie? Chodz to zdecydowanie mniejsze koszta to i tak ok 2-3 tys pewnie trzeba wydać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek 85
Syyyla01 dzięki sa słowa otuchy:) bardzo dobrze ,że masz teraz pozytywne nastawienie.tak trzymaj ! pewnie ,że sie nam uda :) TY testujesz 22 a ja pewnie iui w tym czasie. życzę wysokiej bety . Asia858 to naprawde ważne miec wsparcie w drugiej osobie:) asia a może naturalnie sie uda, czekajac na in vitro, czego życze Ci z całego serca. ja też coraz czesciej myśle o in vitro , bo to aż 50% szans :) teraz w pl zacznę badania pod in vitro. astrra trzymam kciuki za Ciebie. anys 11 ??? co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze miec te 2 lata leczenia a ja 2 lata temu w lipcu poszlam pierwszy raz do gina i niewiem od kiedy to sie liczy czy od dnia pierwszej wizyty czy od diagnozy ?wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyla01
No to oczywiscie ze sie liczy ;) a byłaś i powiedziałaś "mam problem z zajściem w ciaze"? Jeżeli tak to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pierwsza wizyta sie juz liczy to tyle dobrze:-) a powiedzcie mi jeszcze jedno bete robi sie na pusty zoladek czy to niema znaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyyyla01
Nie ma znaczenia ;) tak samo pora dnia. Tylko sikance najlepiej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bo mam teraz na rano do pracy i myslalam ze niezrobie :-) co tam u cienie Anyss dawno sie nieodzywalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dziewczyny ;) a u mnie nic sie nie zmienilo oprócz braku czasu.. ale to dobrze przynajmniej nie mysle o tym wszystkim a by najmniej sie stara .. widze ze u was duzo sie dzieje ... Tusinka kiedy testujesz ? trzymam kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Chwilę się nie odzywałam brak czasu mi doskwiera Tylko praca praca i praca Zrobiłam badanie FSH i AMH Na to drugie czeka się 3 tygodnie Masakra W poniedziałek jedziemy zrobić kariotypy Na te wyniki czeka sie dwa miesiące - robie je na NFZ W tym miesiącu odpuszczamy sobie IUI i wizyte u gina Czekam na AMH i zaczniemy pewnie w kolejnym cyklu A u Was Dziewczyny jak tam? ps zaczełam ćwiczyć z chodakowską "ekstra figura" :) pierwszy trening za mną ledwo żyje ale super się czuję Czas zrobic coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśinka
Hej jutro jade testowac ale dzisiaj zrobilam test i jedna krecha jak zwykle:-( takze niewierze ze sie udalo :-( powiedzcie mi czy chore zeby moga miec wplyw ze sie nieudaje czy zajdzie sie w ciaze ale potem moga byc problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusinka i jak? Czekamy na pozytywne wieści Nie bardzo rozumiem Twojego pytania ;/ Coś na forum ucichło :) A ja znów się Wam pochwale kolejny trening za mną Czuje się obolała ale szczęśliwa Nawet nie sadziłam ze ćwiczenia tak pozytywnie wpływają na nastrój :)Jedeen tylko minus nie wiem dlaczego ale mój aktywny jajnik mnie bolał podczas a i teraz troszkę boli Mam nadzieje że to objaw tego że został pobudzony Musze o to zapytać mojej gin Mam nadzieję że mi nie zabroni bo dość sie w to wkręciłam :) Miłego dnia Kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×