Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Dopiero po 3 miesiacach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, dopiero po 3. Chociaz jakby odliczyć moja 2 tyg przerwę z powodu kontuzji nogi, kilka dni przez moje ukochane migreny to będzie ponad 2 miesiące. Pewnie dlatego taki cienki wynik bo ćwiczę praktycznie same areoby. Ale i tak jestem dumna z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczoraj mialam zapytac(ale nie chcialam wam truc) czy ktos z was cierpi na migreny lub ktos z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nigreny to koszmar, pieprza cale zycie mimo woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam migreny. Wtedy umieram, boli mnie głowa, jestem slaba, niedobrze mi, nie mam ochoty na jedzenie, no po prostu na nic. Żadne silne proszki nie działaja, wtedy tylko śpie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprobuj solpadeine, jest ohydna w smaku ale pomaga, trzeba wypic zanim zacznie sie bol-podczas aury. Rowniez pomaga saridon. W odpowiednim czasie trzeba wziac by pomoglo. Poczytaj tez o leku Peritol, ostatnio go odkrylam , jest przeciwalergiczny ale tez powstrzymuje serotonine ktora jest sprawca migren. W rosmanie sa tez plastry apap chlodzace, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy twoja rodzina wierzy w twoje bole czy dokuczaja ci? Mowia ci ze udajesz alb cos takiego? Mama pomaga ci w tym? Wspiera szuka przyczyny i lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to g****il cie ojciec i wujek? Chyba sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladacie eurowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
jak wyglada ustna matura z anglika bo jutro mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
Barłoś idz do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on to wysyla na wszystkich tematach caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
wiem wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwni ludzie czasem wlaza na kafeterie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałaś na lekcji angielskiego symulacji rozmowy? To niedobrze...Chwilę temu zdawałam, ale coś podpowiem. Wchodzisz do sali i egzaminator podaje Ci zdjęcie/obraz itp. Masz kilka minut aby zastanowić się i ewentualnie przygotować słówka. Później będzie zadawał Ci pytania dotyczące bezpośrednio ilustracji, sytuacji na zdjęciu. Jesli w miarę dobrze posługujesz się językiem to będzie miało to formę rozmowy na pewien temat na ilustracji. WIęcej nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
female na jakie idziesz studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho od kilku dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie znalazly dziewczyny chlopakow no i jest sesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sesji, zawszesnie jeszcze ;) ja mam sesje pod koniec czerwca.. wchodze tu i czytam, ale nikogo nie ma i nic nowego do czytania.. ja sobie nie znalazlam nikogo.. dalej prowadze smutną egzystencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem dzis cos od siebie po prostu.. marzy mi się maszyna do szycia. :) chcialabym szyc lub przerabiac ubrania .. :) często patrzę jak ludzie są ubrani i sama chcialabym byc lepiej ubrana .. wymyslac swoje sweterki i spodniczki .. najwiecej rzeczy szylabym w kwiaty .. w takie motywy góralskie, uwielbiam ubrania w kwiaty. Białe w kwiaty lub czarne w kwiaty :D ale mam tylko biala nitke i kilka igiel, nie stac mnie na maszyne do szycia :D kiedys zaczne spelniac swoje marzenia i pierwsze to bedzie maszyna do szycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy patrzy czy ktos wszedl haha a sam nie pisze tylko czeka. Ja tez marzylam o maszynie i kupilam ale kilka lat lezy na strychu w innym domu. Cos w niej wybuchlo i zosawilam na strychu. Wybuchlo cos ale dziala. Troche szylam ale tak nie bardzo bo nie umiem dobrze szyc. Na lato mam sukienki w kwiaty takie dlugie do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Student pisal ze jest sesja i dlatego go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakas sesja przed sesja albo sobie znalazl inne ciekawsze zajecie niz pisanie tu z nami. Moze ma inny temat albo sie zakochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studdntko kiedys gdy bedxiesz miala dom meza i dxieci oowiesz dxieciom jak mialas ciezko, jak marzylas o lepszym jedzeniu a nie tylko pasztet za zlotowke z biedronki, ze marzylas o lepszych kosmetykach i ciuszkach i o maszynie do szycia. Bedxiesz im to opowiadac bo wtedy bedzie cie stac juz na wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny,trochę opacznie napisałem,bo wyszło na to,że teraz mam sesję :D.Nie ,na razie jeszcze mam zaliczenia ćwiczeń,a pierwszy egzamin mam po juwenaliach dopiero,ostatni 13 czerwca,ale trochę trzeba dodać gazu z nauką,żeby wywalczyć jak najwięcej na zaliczeniu ćwiczeń,a później juwenalia,a potem kucie do sesji.Mam do poprawienia kilka rzeczy,a napisałem faktycznie w trochę chaotyczny sposób,więc tak mogłyście zrozumieć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×