Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

mam nadzieje, że tak będzie :) ale wiesz to nie jest mile takie zycie, ja teraz nie widze dla siebie dobrej przysloci... moge nie znalesc pracy po studiach, jest duzo duzo lepszych osob ode mnie -bardziej pożądanych.. dziś siedziałam na przystanku i tak myślałam, że jestem ciężarem dla wszystkich, że lepiej by bylo ludziom gdyby mnie nie znali, gdyby mnie nie bylo w ich zyciu... to piosenka dla was, ja sobie slucham ucząc się https://www.youtube.com/watch?v=7Jz6d04Hc60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się to nie podobało,ponieważ jeśli ktoś nawet popiera Uk/r/aińców(Ja nie,nie po drodze mi z ba/nderowskimi neon/azistami heil/ującymi do portretu podpisanego H/itler wybawca,napis był po ro/syjsku,a nie chciało mi się zmieniać układu klawiatury na rosy/jski) to trzeba pamiętać,że to są tylko młode dziewczyny,które przybyły tu śpiewać///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam gdzie obejrzec eurowizji,,, masz jakiegos linka do tego jak je wygwizdali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
czesc wam:) no mam dzis odpoczynek i wlasnie pije winko. co tam u was? co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
no dla odmiany winko:) zasluzylam sobie na odstresowanko bo dzis ustny ang zdawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://muzyka.onet.pl/pop/eurowizja-i-polfinal-za-nami-piekne-kobiety-seksowne-stroje-i-kolorowy-punk-rock-to-z/yl4sd Tu masz link co prawda z dosyć wątpliwego źródła(onetu) ale wczoraj mój kolega słuchał w pokoju wiadomości w internecie na jakiejś stronie i usłyszałem ,że jakiś prezenter też mówił,że zostały wygwizdane,a filmików na YT szukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
zdjecie? mam 84 % moglo byc lepiej ale sie zestresowalam troche. ale ogolnie spr matury to pozdawalam pewnie wszystko i pewnie z pisemnej z ang bd 90 90 z czyms %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dziekuje:) jak tam nastroj lepszy niz ostatnio? bo chyba jakis maly dolek byl.. wszystko sie poukladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
a o co chodzilo z tym zdjeciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ja zdawalam mature to losowalo sie zdjecie i trzeba bylo je opisac i oni zadawali pytania do niego, a potem co sądzisz na jakis temat (najczesciej zwiazany ze zdjeciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
aaa hehe :) jakies zdjecie ze starsza kobieta co robila zakupy. a rozszerzenie tez zdawalam ale trudne bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
wszystko tak samo pewnie mielismy jak ty studenta mialas na ustnym z ang. mysle ze nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się, a co :) Byłam na koncercie Łąki łan, w sumie przez przypadek i zakochałam się w ich muzyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która/które piosenki najbardziej przypadły ci do gustu? ja lubie jammin' , lovelock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie studencie, dziewczyna musi byc tajemnicza troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×