Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
nie zapomne tekstu studentki jak jej swiat runal w gruzach gdy popsul jej sie komputer w trakcie naszej dyskoteki i jsk student wysylal smieszne utworki ze sikalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy z was jest inny i wyjatkowy i wartosciowy :) :) :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawy miłosne jak miłosne,z kobietami w życiu ciężko. A co się tyczy życia,to chociaż na studiach do przodu-student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna dobra dieta to zryj polowe, innych cudow nie ma, silna wola cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za ciepłe słowa kochani :* Co ja zrobilabym bez Was? Najlepsi ludzie, nie znam Was a jesteście mi tacy bliscy... Studencie zdolniacho gratuluję :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo wlasnie to samo pomyslalam, bliscy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpieprzaja sie tu durne reklamy ze rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy mimo klopotow brna do przodu, ambicja gora a baba sie znajdzie:) milosc nie ucieknie:) szkola wiecznie czekac nie bedzie, uczyc sie po 30tce i 40tce to bez sensu i siara a bab pelno, dla kazdego sie znajdzie predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze wazne zeby nie wpasc z byle kim, przesrane cale zycie wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym zdolniachą to bym nie przesadzał :D.Wczoraj po wypiciu wpadłem w typowo melancholijno-nostalgiczny nastrój i słuchałem ,,podmoskiewskich wieczorów'' .Ile wczoraj wypiłem?Ponad 1 l .A dzisiaj z rana miałem zajęcia-student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litr wodki? Ja bym byla na ojomie albo juz w kostnicy po takiej dawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,litr wódki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie mi? Facet, który o mnie zabiega i "niby" mnie kocha dziś robotników z budowy niedaleko nazwał prymitywnymi robolami nie na moim poziomie. Czy tylko mi się wydaje, że go poj*****? Miss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak masz jakie watpliwosci tzn ze intuicja nie proznuje. Masz racje: p****alo go, tak sie nie mowi jak on powiedzial. Niejeden budowlaniec jest artysta , cos z tym teoim gosciem nie tak. Nie chce pisac nie badz z nim ale obserwuj go, jezeli bedziesz szybko zapominac o jego paskudnym zachowaniu to kiedys i tobie moze powiedziec ze jestes prymitywna. Wg mnie to on jest prymityw i chuj mnie trafia jak facet jest tak p******y bez klasy i taktu. Trzymam z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam straszna glupote :( pod wyplywem nerwow gdy bylam zla na chlopaka powiedzialam mu, ze to koniec, ze mam dosc tego zwiazku i podalam przyczyny. Ale teraz strasznie zaluje tej pochopnej decyzji :( powiedzcie mi jakimi slowami go z powrotem odzyskac, bardzo mi zalezy na nim, kocham go i cierpie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktorego chlopaka? Tego co mowil o prymitywach na budowie czy o innego chlopaka chodzi? Bo jak o innego to jesli zalujesz i kochasz go to napisz jedno sliwo: przepraszam albo wybacz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za kazdym razem gdy jesrem zla koncze z moim a on potem sam pierwszy sie odzywa a kilka razy ja pierwsza gdy za dlugo sie nie odzywal:) poprostu napisz kochana albo poczekaj dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak nie rzuce mojego raz na dwa tygodnie to jestem chora, w ten sposob sie oczyszczam:) dobrze to na mnie dziala- znecanie nad innym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu: Kocham cie najdrozszy, wybacz to co powiedzialam, mialam zly dzien. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzywaj wielu slow tylko te najwazniejsze ktore trafia do jego serca a slowo najdrozszy-trafia. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu tysiac razy wypominam wszystko co mnie bolalo, za kazdym razem wypominam to samo a trwa to juz pare lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesli podalas mu przyczyny tzn ze jednak cis cie boli z jego strony, moze nawet lepiej ze on wie co cie boli, skoro wygarnelas mu to widocznie zasluzyl, widocznie cierpialas przez jego zachowanie wiec mu pojechalas. I dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najlepszy czasem zasluzy na zrype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co kochana? Napisalas do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam wczesniej, ze zaluje tych niechcianych wypowiedzianych slow i nie chce zalatwiac tego przez telefon tylko spotkac sie to napisal ze nie wie czy jest sens, bo go zranilam doszczetnie i nie chce brac tego na klate i kolejny raz cierpiec. Po czym jeszcze raz poprosilam o spotkanie to powiedzial ze cala noc nie spal i nie da rady dzis czy mozemy to przelozyc na jutro. Zgodzilam sie, mam wyrzuty ze zachowalam sie glupkowato, zlosliwie i malo dorosle.. boje sie jutro okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no to w takim razie odczekaj calkowicie nie odzywaj sie, wogole, on zacznie myslec az w koncu czekac na twoj sygnal. A nuech mysli, ty swoje zrobilas, powiedzialas ze zalujesz, teraz on bedzie myslal, nie narzucaj mu sie teraz- oni tego nie lubia. Facet ktory kocha potrafi duzo zniesc, teraz czekaj:) niech mysli a na bank bedzie czekal na dalsze twoje wiafomosci, jak wyjdzie uleczony ze swojej jaskini to sie odezwie:) nic nie rob:) swoje zrobilas, nue mozesz go sto razy przepraszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×