Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
wkiurwia mnie chlopak wiecznie cos mu nie pasuje, pokazuje swoje humorki jak baba jakas, obraza sie. mam go k***a dosyc juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogon go jak cie w*****a, chuj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawie Was. Idąc za radą nie zamknelam się na nowe znajomości. W pracy poznałam fajnego faceta. Na początku tylko cześć i takie głupoty. Później było wiecej, komplementy, propozycje odwiezienia dl domu. Zaczęło iskrzyc. Juz nie bałam się poznać kogoś, być z nim blisko. Górnik mógł dalej obiecywać, a ja mialam to już niezbyt serio. Dzis mój adorator wyznał że ma żonę i 2 dzieci...rozbroil mnie pytaniem czy nie moglab przez palce na to patrzeć. Bo żona go zdradziła, bla bla. Ja to mam przesrane... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss, przepraszam ale naprawde masz pecha, jeden lepszy od drugiego. Najpierw uwodza slodza a jak naslodza to przyznaja sie ze maja rodzine i czesto pieprza ze zona niedobra, ze zdradza kloci sie, ma ciagle pretensje i tak w kolko. Zawsze wina zony a on to jest bez winy. Tylko dlaczego tak latwo wychodzi mu uwodzenie? P*****la zasrana, zamiec go miss, moze inny bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejjj .....Miss :( Ja też nie zamykam się na nowe znajomości... jestem dobra, miła , uczynna, towarzyska ---to wszytskko jeszcze bardziej niż kiedy... I DALEJ NIC ....nic nic nic,może mam krzywe nogi i tego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arash- "Always" dla was sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k****,ale jestem wykończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobiłam wokół siebie tyle pozorów, że jjest dobrze tak jak jest. ...ale ja nie mogę tego znieść...nie ma przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego pozorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co złego jest w tym, że szczerze powiedziałam facetowi, że nie będziemy razem, parą? Zrobiłam to delikatnie. Lepiej teraz, niż później. On mi się na urodziny oświadczyć, choć z mojej strony nie było mowy o miłości czy związku. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś, po co kogoś oszukiwać... Ja założyłam konto na sympatii, pisałam z 4 osobami.. 2 już wykluczyłam.. 2 zostały. Czy myslicie, ze to w porządku spotkac sie z obiema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ale ich nie informuj że jest ktoś drugi. Jako wolna osoba masz prawo spotykać się z kim chcesz i nie jest to żaden grzech. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zaszlam w ciaze nie jestem pewna ale :( strasznie boje sie.... rozne mysli krąza mi po glowie.. oby okazalo sie to nieprawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup test, a jak wyjdzie"+" od razu do lekarza idź. Bądź pewna, a nie zamartwiaj się domyslami. Jestesmy w razie czego tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zawsze sie zamartwiaja, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ilu dniach od stosunku trzeba zrobic taki test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby wykazalo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez "miłość" musiałam się skonsultować z psychiatrą i miałam indywidualna pogawędkę ze spowiednikiem - takze radzę uważać na "miłość", bo bywa toksyczna, szkodliwa, niszcząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( nie chce tej ciazy, ale takze nie chce jej usuwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to bylo tak, ze wczoraj (sobota)chlopak zaprosil mnie do siebie i poddalismy sie chwili i emocjom. Nie wiem dlaczego tak wyszlo, wypilam trocdhe za duzo. On zakonczyl stosunek we mnie.Jakos tydzien temu dostalam okres i w tym tygodniu w czwartek/ piatek skonczyl mi się.. wiem, ze po okresie trwaja dni nieplodne... ale plemniki potrafia przetrwac nawet do kilku dni... kochane co mam zrobic ;( zalamalam sie naprawde... nie wyobrazam sobie zostac matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuję choć to wiele nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość jest piękna jak oboje się kochają i nie można dopuścić do wygaśnięcia uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojojooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×