Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Tyle tu osob fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Wcześniej tzn.zanim nie poszedłem na studia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:43 :) ale wiesz nie wierze ze wszystkie sa zle, napewno sa tez dziewczyny dobre. Pamiętasz dziewczyne ktora tu byla? Przepraszam ze ci przypominam ale to byl przykład dziewczyny wspaniałej i takiej z innej epoki, delikatna mila subtelna. Nie wiem co wydarzylo sie ze sie oddaliliscie, nie napisales ale to dowod na to ze sa takie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz niej byla miss- tez w porzadku i studentka i one byly inne niz te wszystkie k********y co leca na starych dziadów. One chcialy kochac i byc kochane i dlatego cierpią jak kazdy tu bo ciezko znalezc dobra osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć taką dziewczynę jaką była Ona to jak znaleźć igłę w stogu siana albo perłę w oceanie błota ...Nie oszukujmy się,odsetek porządnych moich rówieśniczek ,które nie lecą na starych obrzydliwych dziadów z portfelem ,to 5%/95% .Z tych 5% 4,999999999% jest zajętych.Zakładając,że ta 00000000,1% ucieknie gdzieś za granicę albo schowa się przede mną to szanse na znalezienie normalnej niezajętej =0!Miałem szansę,przegrałem,teraz już tylko będę tonął w bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla tez jedna dziewczyna tajemnicza tutaj o ktorej mysle bo chyba juz nie wchodzi. Jest dziewczyna od niedobrego chlopaka ale nie wiem czy to ta sama ktora kiedys byla . Tez delikatna subtelna i czesto tylko czytała i malo pisala( chlopak z autobusu) :) wszystkie pamietam, wszystkie byly fajne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 a czy moglaby byc iskra nadziei ze moglbys ja jeszcze odnaleźć ? I odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są 4 ,a dziewczyn w tym kraju jest kilkanaście milionów,z czego większość studentek (nie mówię o tej naszej,wyjątki zdarzają się wszędzie) to...szkoda gadać. Sam byłem,widziałem i wiem,jakie są.95% studentek nadaje się ...dobra nie kończę.Urodziłem się 10 lat za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat za pozno albo nawet wiecej, nawet 20 za pozno albo 30, to nie sa czasy dla dobrych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Von Ellenstein
gość dziś Mnie brak tego zniszczył totalnie i sprawił,że jestem w strzępach.Mentalnie jestem martwy . Co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 Nie ma.Jednak nawet jakby była to nie wiem,czy chciałaby się do mnie odezwać.Może jest szczęśliwa i ma kogoś,kto na nią zasługuje .Życzę jej tego.Na co byłby jej potrzebny facet bez piątej klepki pod kopułą,do tego z depresją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 -Musiał/abyś być w tym wątku praktycznie od początku,żeby zrozumieć całe tło tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 brak milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy tu półtora roku i dlatego jak ktos dopiero teraz wejdzie to moze nie wiedziec wszystkiego o nas, mozna by opowiedziec w kilku zdaniach ale zeby dokladnie wiedziec wszystko to by trzrba bylo przeczytac kazdy post by nas poznac i zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zawsze zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiciee z tego wielki problem,nie kazdy jest w stanie byc szczesliwym,kochac,miec partnera,byc zdrowym,to uzalanie sie nad soba nic nie pomoze.a ze dziewcyny leca na kase i starych prykow to juz ich problem.ja mialam szczescie spotkac faceta po 2 nieudanych malzenstwach,tak ze ngdy nie jest za pozno,nie marwcie sie . Pamietajcie "do kazdego garnka znajdzie sie pokrywka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do kazdego garnka znajdzie sie przykrywka" zauwaz ze ludzie to nie garnki, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 9:32 W miejscu serca masz głaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:32 ta osoba nie jest od nas, dwa malzenstwa- to chyba z nia cos nie tak. Ja caly wieczor wspieralam studenta a tu wchodzi taka menda i wszystko chce zniszczyć . Idz w cholere jak ci temat nie pasuje i szukaj dalej swoich pokrywek do swojego gara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16 :* Kochana jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzki sie nie wysyłają , szkoda . :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak ma chyba niską samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma niskiej samooceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wiele osob nie ogarnia tego swiata jaki jest teraz, mnostwo zlych ludzi, zla sytuacja w Polsce. Chlopak jest Ok mily sympatyczny i rozsądny tylko brakuje mu wokół niego przyjaznych osob, jest wrazliwy, troche niecierpliwy ale dobry i z pewnoscia by byl wierny i oddany swojej ukochanej, ktora wiadomo ciezko poznac, bo wiekszosc kobiet leci na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 Częściowo na pewno masz rację :).17:46 Ta ,,niecierpliwość'' znikąd się nie bierze :).Każdy kolejny dzień bez szczęścia jest męką a moja nerwowość bierze się z tego faktu o którym wspomniałaś,mianowicie tego,że brak mentalnego wsparcia.Wydaje mi się,że każdy tylko czeka na moje potknięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 nikt nie czeka na Twoje potknięcie :) tu nie masz racji, tylko Tobie tak sie wydaje. Musisz zaczac zyc ale nie tak jak do tej pory jak pisales , tylko inaczej. Musialbys zajac swoj czas by twoje cialo i dusza dobrze sie poczulo, zrob to dla siebie:) systematyczny sport na przykład, wysiłek leczy z depresji, czytanie fajnych książek oddala zle mysli:) nie poddawaj sie depresji, nie pozwol temu cholerstwu zawladnac soba. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie nie odzywalam sie tyle czasu, wybaczcie. Z wami tez niewiadomo co się dzieje, cisza.. :( Powoli podupadam znowu. Czuję brak sensu mego zycia. Stracilam kontakt z najwazniejszymi dla mnie osobami. Najlepsza przyjaciolka, ktora byla ze mna przez tyle lat urwala kontakt od tak po prostu. Bez wyjasnien. Ufalam jej jako jedynej. Zostalam sama ehh.. Z chlopakiem, ktory mi sie oswiadczyl miewam dobre chwile, lecz czesto cos na rzeczy psuje się. Zostalam sama bez zadnych motywacji, chęci, o usmiechu na twarzy nie wspomne nawet- przepadł. Codziennie wieczorem zataczam i blądze w myslach. Modle sie do Boga i prosze by bylo lepiej. Jestem bezsilna. Ma ktos podobne sytuacje jeszcze do mnie? Ciezko naprawde ciezko mi isc dalej. Zmienilo sie tyle u mnie, ze zapisalam sie do szkoly zaocznej. W sobote ide po raz pierwszy. Obawiam sie ludzi, ktorzy tam sie pojawia. Jakby strach i lęk przeszywał moje ciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę,Słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×