Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ja już straciłem wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy więcej już nie dam władować się w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko znalezc teraz osobe z ktora byloby sie szczesliwym. Studencie co sie stalo? Napisz , co teraz ta nowa wywinela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny lubia n*******laczy a potem sue z nimi rozwodza i dziwią ze ze sa bite a przeciez doznały tego wczesniej. Moge powiedziec smialo ze wiekszosc bab to p******e kretynki ktore ciagnie do zlego, robia dzueci z takimi c*****i a potem dzueci cierpią przez p******a matkę bo wybrala s********a na meza. Zeby nie bylo tak ze przyciagasz tylko takie co maja gowno w glowie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam z imprezy,to mnie wszystko bawi :) ale nie jest wesoło. Myślałam,że w pracy przedluza mi umowę,a dostanie ją dziewczyna która totalnie się tam nie nadaje. A dawalam z siebie wszystko...facet się średnio stara, wróć,wcale się nie stara. Do kolekcji doszedł znajomy ze studiów (w którym się podkochiwalam) i pisze, że zawsze mu się podobalam, tylko bał się mojej odmowy i ogolnie się krepowal...oszalec można. A i psychol nie odpuszcza... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odeszła do byłego,który ją okładał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:26 typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co?Kobiety zakochują się w facetach,którzy je napierdalają czy co ,bo tego nie rozumiem?Kurwa,nigdy nie uderzyłem kobiety i nie mam tego w planach,ale kurwa mać... O co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety,które kierują się tylko uczuciami, nie rozumem - ewentualnie dolną częścią ciała:) Myślę, że na taką trafiłeś, która myśli sercem. Pewnie wierzy, że zmienił/ zmieni się, bo ona wróciła. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wersja alternatywna: przycmilo jej mózg:) Zależy Ci na niej jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc,zależy czy nie,mam to w dupie głęboko kurwa.Nie będę wracał do kogoś,kto mnie traktuje gorzej niż ścierwo zostawiając jak zabawkę.W dupie to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam w d***e taką ,,uczuciowość'' ,rozkochać kogoś w sobie,później zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to określić...trudna sprawa. A dziewczyna nie warta nerwów studencie. Miss nbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest granica bólu, cierpliwości? Ile człowiek może znieść, aby się sam nie zniszczył... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny byl temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Nobody masz depresje, twoje cierpienie zbyt dlugo trwa, musisz sibie pomoc, szkoda by zycie przelecialo ci miedzy palcami :) napisz co teraz cie trapi, pisanie tutaj tez jest forma terapii :) wyrzuc z siebie wszystko , przeciez nikt cie nie zna tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle, ze to raczej samotność zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabija nasza milosc do kogos kto nas nie kocha, sami siebie zabijamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie zima dzieciaczki :) trzeba sie do kogos przytulic , czas znalezc przytulaczka lub przytulaczke i sie wiecej uśmiechac i mniej narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 :) fajny rym i powiedzonko :) Wiecie tenchlopak, ktory byl dla mnie tak nie dobry wiecie jak sie zmienil? Moja wytrwalosc w tym cierpieniu i bólu byla taka wytrwała ze jak pomysle i mu to mowie normalnie szok.. tyle z siebie dalam. Wogole nie spotyka sie juz ze swoimi kolegami jedynie jak widuje czy zadzwonia na moment to odwoluje bo mowi ze nie ma czasu. Codziennie sie widujemy. Dba o mnie, raz na czas kupil mi kwiatki, zapyta czy nie potrzebuje czegos to wtedy kupi. Robi sniadanka jezeli jestem u niego :) Wierze i chce zeby taki zostal. Po jego zlych historia jest to niesamowite. Przestal z uzaleznieniami. Wyciagnelam go z bagna, oddalilam od tych ścierw. Wreszcie jest normalnie. Tylko czesto zazdrosny jest albo sie obraza. Ale przechodzi mu. Teraz trzymam za was kciuki, zeby wam sie udalo kochane kobietki i kochany studencie. Modlilam sie do Boga, widocznie to jego zasluga i cud. Dziekuje wam, badzcie czesciej, żalcie sie bo ja tez bede miala z czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że lepiej u Ciebie :) widocznie źle lub słabo się modlę, skoro nic lepszego nie ma, ale staram się blokować uczucia. Ktoś pisał, że mam depresję...zamknęłam ją w szklanym pudełku, w sobie. Nie wiem, co się stanie gdy ono pęknie Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, mnie tez milosc zabija kiedys dawno temu tutaj bywalam jako female, ale teraz wszystko jest inne milosc inna i ja inna, ale dalej zabija, skubana, nie ma litosci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza Female, gdzie ty sie podziewalas? Teraz juz nie oddalaj sie :) witam kochane czlowieczki z tematu ;) . Do dlugo ranionej dziewczyny przez chlopaka: jestes bardzo dzielna i waleczna, podziwiam rowniez twoja cierpliwość do tego chłopca, podobno Polki sa bardzo dzielnymi kobietami. Miss : oby ulotnil sie z ciebie ten zbiornik z depresja- wyparowal i nie wrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćM
Oo a gdzie mnie nie bylo:D jak sie miewasz jak samopoczucie? Nje lubie niedziel ala dzisiejsza jest jakas inna, bardziej znosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylo cie tutaj dawno ;) milego dnia wszystkim, samopoczucie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego kochani, duzo radosci szczescia i milosci. Mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego kochani takze, dziekuje. Duzo milosci i ciepla rodzinnego i nie tylko :) trzymajcie sie cieplutko piszcie co uwas slychac, bo temat to jakby z wami sie zapadl pod ziemie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byłoby naprawdę się zapaść pod ziemię Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za mile slowa :) najmilszy temat na kafe. Piszcie jak macie problemy :) zawsze:) Miss powiedz co Cie doluje? Nadal mysl o tamtym ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×