Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Skromna spokojna :).I miała przyjemny głos,ponieważ rozmawialiśmy nieraz przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata minęły :).Dlatego mam szczerą nadzieję,że przez ten czas ułożyło się wszystko tej dziewczynie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeszcze nie urodzilam :) dopiero pod koniec wakacji. A planowane bylo mieszkanie razem wraz z jego babcia ktora ma pod opieka. Raz zbieram sie na sily i mam w sobie to, ze sobie poradze a z kolei czuje sie bezradna Nie wiem co zrobie :( boje sie ze bedzie mnie zastraszal ze zabierze mi pozniej maluszka, choc nie bylismy nigdy w malzenstwie i nie ma nic do gadania. Zagubilam sie w tym zyciu przez niego :( Nie odzywa sie do mnie i moze to dobrze? Ja tymbsrdziej nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawidłowo robisz moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak ten gnojek mnie oczernia? Jestem wyczerpana, to definitywny koniec. Mam problemy ze4 swoim zdrowiem i z ciaza. Nawet sie nei zainteresuje. Jeszcze nie chce placic za lekarza, gdzie sie zobowiazywal ze bedzie placil. bo chodze od poczatku prywatnie. Do lez mnie doprowadz, kazdy go ustawil przeciwko mnie. Nie mam czego szukac juz u niego, nienawidze go jego rodziny. Mam dosc!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo .Pociesz się tym,że ja też mam przesrane i nie jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) fajnie by bylo jakby na naszym temacie jakas milosc zakwitla. On ci dziecka nigdy nie zabierze. Sad nie zabiera dzieci dobrym matkom. Nawet o tym nie mysl. Olewaj go, zobaczysz co zrobi ;) . Studencie Tobie tez duzo radosci i fajnej dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Przyszła mamusiu - Jeśli boisz się, że może Ci zabrać maleństwo, to trzymaj sms od niego jeśli Ci jakieś głupoty pisze, może się przydać. * Studencie - nic nie dzieje się bez przyczyny, ja tak uważam :) żałuję wielu rzeczy, ale dobrze, że się zdarzyły, bo nie myślę "co by było gdyby..." Czasem trzeba zamknąć coś, aby otworzyć coś nowego :* Korzystajcie z mojego wyżu nastroju :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony tak,z drugiej mogłoby być lepiej,sporo lepiej .Może z drugiej strony uchroniło to ją przede mną,przed moją negatywną energią wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja samoocena jest nieobiektywna :) widzisz wady a zalety? Każdy ma jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, trzymaj smsy od kolesia ktory cie krzywdzi, nawet rozmowy nagrywaj gdy cie poniza. To jedyne dowody. Mowilam ci kochana co cie czeka. Zly facet nigdy nie zmieni sie w dobrego. Dbaj o dziecko by w przyszlosci nie mialo depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta i dziecko do konca zycia potem sa nieszczesliwe. Nie wybierajcie łobuzów. Nie skazujcie siebie na udreke. Warto posłuchać innych, ale kobiety i tak robia swoje a potem na własne zyczenie sa nieszczesliwe. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wam skarby za pocieszenia. Byc moze musialam przejsc przez taka droge, nie planowalam z nim przyszlosci, tego ze bedziemy mieli dziecko. Pisalam juz czego zaluje to znajomosci z nim. Niech mnie obwinia, niech gada co chce jak musi u mnie skreslony jest. Niektore mialy gorzej matki kobiety . chce sie podniesc i isc do przodu. Mam wiare w sobie, ze dobrych ludzi powinno spotkac cos dobrego. W koncu mowia ze dobro wraca podwojnie. Nawet modlitwy nie pomogly mi. Podam goscia po narodzinavh o alimenty i o to ze nie interesowal mna sie gdy bylam w ciazy w najgorszych sytuacjach zostawalam sama, nie byl oparciem dla mnie, nie chcial placic i o zakaz kontaktow. Nie chce zeby dziecko cierpialo. Juz wystarczajaco krzywdy wyrzadzil. Z kazdym dniem cos nowego dopowiada. Dzis dzwonil do mojej rodziny mowil ze pewnie to nie jego dziecko , ze to ja nie umiem zyc w zgodzie. Gowno prawda. Zalezy mu tylko zeby zlosc budzic we mnie a do tego go nie potrzebuje. Dobrze ,ze mam Was :* dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by on umiał zyc w zgodzie to bylby inny, inaczej by sie zachowywał. Jest zwyklym chamem i wiecie co jestem za tym by taki facet ktory zaraz bedzie ojcem a jest zly w stosunku do matki jego dziecka to powinien dostac niezły wp*****l . Naprawde tak powinien dostac wp*****l ze by sie opamietal, bo w zyciu nie ma nic wazniejszego jak kobieta i dziecko. Wspolczuje ci naprawde i z tego co piszesz to ewidentnie widac jego winę. Dobrze mowisz ze w razie czego gdy bedziesz chciala ograniczyć kontakty to powiesz ze nie interesował sie dzieckiem ani toba. Ze tylko ponizal i nie szanował. Ale jestem zla. Na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaza, ze go zdradzilam moze itd itd. bledne kolo z nim tylko. Ale bylam u lekarza na wizycie i dowiedzialam sie, ze nosze pod swoim sercem dziewczynke i wszystko z nia w porzadku jest silna i zdrowa. Wariuje ze szczescia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję ;) zastanawialas się nad imieniem? :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje pieknie :) Tak juz mam wybrane od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet cie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych i pogodnych świąt Kochani :) Wasza Miss nobody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesolych swiat kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak minęły swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byli milutko :) a teraz tak cieplo, wszystko budzi sie do zycia ;) moze cos sie uulozy w koncu :) Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno sie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u was przyjaciele :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego strasznie? Co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie wyniki mojego testu na zaburzenia : Somatyzacje-Twój wynik - 2.8. Jest to wynik bardzo wysoki. Natręctwa-Twój wynik - 3.3. Jest to wynik bardzo wysoki. Nadwrażliwość interpersonalna-Twój wynik - 3.8. Jest to wynik bardzo wysoki. Depresja- Twój wynik - 3.6. Jest to wynik bardzo wysoki. Lęk-Twój wynik - 4. Jest to wynik bardzo wysoki. Wrogość-Twój wynik - 3.8. Jest to wynik bardzo wysoki. Fobie- Twój wynik - 3.6. Jest to wynik bardzo wysoki. Myślenie paranoidalne-Twój wynik - 4. Jest to wynik bardzo wysoki. Psychotyczność-Twój wynik - 3.2. Jest to wynik bardzo wysoki. student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×