Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Mama Ci pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga i nie tylko. Tak mowia, bo poki co badaniami nie potwierdzili. Wyniki z moczu mam dobre bo robilam na dniach to lekarz prowadzacy ciaze mowi ze wyleczylam. Ale powrot mozliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym się przytulił do kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja bym się przytulił do kogoś. Kogo bys przytulil ? :) to ty Studencie? Tesknisz za szczecinianka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo bedziemy miec dzidzie na temacie :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja :).A nawet nie wiecie,jak tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama studentki
Ja caly czas czuje, ze za nia tesknisz :) moze jeszcze odezwie sie tutaj do nas i do ciebie. Tez bardzo bym chciala. Bardzo mila i delikatna osóbka :) . Mam nadzieje na jej powrot. A moze pisze tutaj a my nie wiemy. Czekam razem z toba studencie :) :) Na innych tez czekam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawidlowe osoby ktore staja na naszej drodze sprawiaja ze cierpimy. Ja cierpie codziennie i za kazdym razem gdy mi nie wychodzi z kims obarczam sie myslami ze to wszystko moja wina. Czuje sie niekochana jestem w dolku. Czekac na kogos nowego bez sensu, a osoba ktora rani nie ma tez najmniejszego sensu w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI blizna po ranie którą zrobiłem sobie szkłem (1 cm głębokości na 10 cm długości) zostanie mi na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chociaż z drugiej strony to wszystko uchroniło tą biedną dziewczynę od męki ze mną :).Nie wiem,czy byłaby szczęśliwa ze mną,nie wiem ,co się z nią dzieje,mam nadzieję,że chociaż wszystko u niej ok,że wszystko z nią dobrze,że żyje i może znalazła swoje prawdziwe szczęście,na które zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest ktoś obok niej,kto daje jej poczucie bezpieczeństwa itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Może jest ktoś obok niej,kto daje jej poczucie bezpieczeństwa itd,itp. A moze nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 tak, jesli taka byla głęboka to zostanie juz, no ale co tam - mezczyzna z bliznami nie jest zle odbierany a wielu kobietom to sie nawet podoba gdy mezczyzna pokiereszowany :) tylko postaraj sie sam od siebie juz ich nie robic, zamiast tego kup rękawice bokserska i walnij w sciane albo nos gumke na reku i strzel z niej w chwili słabości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:54 tak przewaznie jest :) nie ma mezczyzny ktory by nie zranil kobiety a potem trudno z takim zyc i trudno go kochac skoro skrzywdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już to wszystko gdzieś,wypalony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby tak mozna bylo mozg przestawić na inne tory, by pozytywnie sie nastawic do zycia. Studencie ten post o mężczyznach ktorzy krzywdza nie jest o tobie. Ty potrafisz kochac i byc wiernym , to sie czuje na odleglosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jedyne o czym myślę,to w*******lenie sobie żył albo wypicie domestosu,ewentualnie rzucenie się z 10 piętra szala goryczy już się przelała...Dosyć mam wszystkiego ,itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo naprawdę byłem w niej zauroczony.Wiem,że gdyby ona była obok to nie byłoby repety,cięcia się szkłem,pijaństwa itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miał jeszcze szanse u niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze powinienes zrobic cos by ja odzyskać :) jakis krok :) . Czy dziewczyna nasza ma do ciebie jakis namiar gdyby chciala sie odezwac? Moze wszystko spontanicznie skasowala i nie ma kontaktu z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W to,że usunęła wszystko,nie wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pisze z nami, moze ma jakies klopoty. Mysle ze nie odeszlaby stad od nas :) napewno zagląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde jestem po lekarzu i nastraszyl mnie bo malenstwo jest ulozone miednicowo i jak nie zmieni pozycji bedzie ciecie. A wiecie, ze tego bardziej sie boje niz naturalnego porodu. Masakra :) A ogolnie to wszystko z nami juz dobrze :) Wyniki sa ok. A co u Was :) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie bo jesli bedzie cesarka to jest tysiac razy lepsza niz normalnie rodzac :) moja tez byla ułożona poprzecznie do konca i byla cesarka. Przed cesarka 14 godzin meczarni i zdecydowali cesarke. Sa pozniej tego plusy ale sa tez minusy . Minus cesarki to blizna i przecięcie macicy, nad blizna robi sie waleczek bo przecięte wszystkie włókna. I to tyle minusów a plusów duzo wiecej zarowno dla dziecka jak i matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo nie spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dzieciatko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia rusza sie jak szatan :) za tydzien ide na wizyte. Jestem juz obolala,opuchnieta cala, chcialabym koniec tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wymagaj nic od malenstwa, niech po prostu bedzie szczesliwe. Dzis ja uslyszalam ze rozczarowalam moja mame...bo co? Bo nie jestem zagranica? Nie wysylam waluty? Zbyt brzydka jestem? To zostanie we mnie na zawsze Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss wspolczuje Ja nigdy swojej corce nie powiedzialabym takich rzeczy. Zawsze jej pokazuje jaka jest wazna dla mnie i wszystko bym jej oddala. No bo kto inny jak nie matka jest najbardziej oddana osoba ( powinna nia byc) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele mateki rowniez ojców potrafi uprzykrzyc zycie swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×