Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

no wlasnie wiem ze namnie i ona bedzie miala pretensje do mnie !!! zabije ich chyba. podsluchy sa konieczne jesli faceci cos knuja dzis juz nie zdaze przesluchac bo sie szykuje nna wieczor u adriana ale mam nadzieje ze jakos mu dzis wybije ja i te glupie pomysly z glowy a jak nie to chlopakowi powiem ze ma z nim pogadac aby dal spokoj jej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on go bardziej nakreca i nie sadze zebys przemowila temu swojemu do rozsadku. 25 lat a czasem jak dziecko sie zachowuje,zacznie CI gadac ze kolega biedny bo samotny i wezmie Cie na litosc jak zwykle z reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu adrian mnie zaskoczyl zrobili fajny kominek ogien super sie palil i nawet z jego kolega i malym tez ta atmosfera byla spoko ja z adrianem sonie na kanapie pod kocem i kolega na podlodze na poduszcze ogien fziecku pokazywal a poziej maly zasnol a my rozmawialismy i kolega powiedzial ze jest fajnie ale byloby jeszcze lepiej gdyby on mial tez dziewczyne teraz przysobie i tez chcialby tak jak ja z adrianem sie tulic laskotac i calowac i pomysl pad ze jak cos z moja kuzynka bedzie czy on moze tez taki wieczor zorganizowac w 4rke , mowilam adrianowi zeby mu przemowil ale widocznie tego nie zrobil!! ale pozniej to chlopak mnie zaskoczyl bo on kupil biokominek do sypialni powiedzial mi ze to mialbyc wieczor nas romantyczny i tam w pokoju zaczol sie rozbierac przed swiatlem z kominka normalnie atomsfera muzyka wino udana bardzo mi sie podobalo sciagnol wszystko procz bokserek i zaczol sie dobierac do mnie calujac stopy, lytki i w gore calujac doszedl do ust zlapal mnie za rece i odchylil i sie calowalismy siedzial na mnie w rozkroku wrazenie strasznie przyjemne dreszcze w srodku motylki aaaaaa cos co trudno opisac w pewnej chwili pomyslalam ze moj pierwszy raz dzis bedzie. pociaglo mnie to i tez zaczelam zachowywac sie jak kotka mialkalam a adrian mi do ucha szepta ze jestem dzika i taka lubi, zsunol sie zemnie i zlapal w zeby moje rajstopy i sciagnol a ja go podrapalam po plecach jezu cos my tam wczoraj wyprawiali az mi wstyd jak mysle i nie wrocilam do domu a chlopak zdjol bokserki pod przescieradlem poczulam jego tygryska na moim ciele sztywny twardy sliski masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sliski to i pewnie troche mokry czyzby prejakuliat? dobrze ze idziecie na przod. Ale z tym 1 razem bez zabezpieczenia to nie przesadzaj. A jeszcze niedawno mowilas ze nie wiesz o co z tym seksem chodzi i ze sie da obejsc bez tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty cos z siebie zrzucilas ? pozwolilas sie dotykac bez ciuchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jeszcze nie uprawialam seksu z adrianem! nie bylo pierwszego razy wczoraj. tylko mialam musl taka ze moze dojdzie do tego kurcze ja wogole zapomnialam o prezerwatywie !!!!!!!!! to tak sie dzialo ze nawet gdyby byl ten pierwszy raz wczoraj to Boze bez zabezpieczenia pewnie znajac adriana, Nie no musze bardziej byc ostrozna z tymi zabawami bo kiedys jeszcze dojdzie do czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takich sprawach trzeba myslec glowa a nie cipka :D wiec chyba lepsze tabletki + budzik codziennie o stalej porze niz martwienie sie o gume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie sciagnelam bielizny adrian chcial mi majtki rozerwac ale jakos sie uchronilam i zostalam w, dotykal mnie po tylku chyba tez wogole stringi z tylka odgiol i reke wkladal ale nie w kroce nie, chyba tak tabletki beda odpowiednie bo to nie pierwszy raz kiedy trafiamy do lozka zblizajac sie ostatnio po pracy tez adrian zapoczatkowal w kuchni taka sytuacje i tez nie pomyslalam o gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radze uwazac bo nawet mozesz nie wiedziec jak latwo takie sluzy sie przenosza a w tym jego plynie sa plemniki, stringi maja to do tego ze jezeli sa wykonane z koronki to rzeciez to wszystko przejdzie na Cb. A poza tym skoro on jest bez bokserek to moze latwo cie zaczac dotykac w kroczu czlonkiem a nawet sie nie skapniesz kiedy moze wlozyc. A juz wtedy bedzie za pozno. Musisz myslec co robisz bo myslalam ze jestes bardziej odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raczej sie pospiesz z decyzja o zabezpieczeniu zanim sie znowu zaczniesz zabawiac i jak taka mysl Ci wgl mogla przejsc przez glowe o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam ginekologa i bede chciala tabletki !!! po prostu adrian moze sobie pozwolic. na cos wiecej przy kolejny razie i bede w d***e !! kurcze bo jutro mam u niego nocowac bo ma mnie odwiez do centrum na zawody musze to jakos odkrecic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze tego nie robil ale co to za problem kochac sie w majtkach mozna je troche przesunac i robic swoje. A stringi to pikus. Nastepny raz mysl. W jego wydzielinie tez sa plemniki a ty nie wiesz nawet gdzie i czy jestes upaprana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanin zaczniesz brac minie jeszcze troche czasu i to nie on sie dalej posunie tylko wy razem bo nie zglaszalas sprzeciwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on Ci pozwoli na tabletki a jak je uszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo nic w kroczu tylko na udzie a po tylku to rekoma mnie dotykal, nie siadalam na jego tygryska bo szczerze powiem ze balam sie ze go jakos przechyle i bedzie go bolalo omijalam a jak juz cos adrian sie zblizal to kolanem zgientym trzymalam odleglosc a spermy nie bylo bo byl w wc no ale tez sluz beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze takie rzeczy sie widzi jak sie jest z kims blisko . Jestes gotowa na to zeby brac regularnie? ja swoje biore od roku. Zadna metoda nie daje 100%. Ale przy stosowaniu tabletek to ryzyko jest minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wrocil z lazieki to juz w bokserkach a ja tez poszlqm pod prysznic wogole ciepla woga sie mylam nawet bardzo a posciel adrian musial dac sciagnac, ale i tak spalismy koc i koudra z jedna poducha. regularnie tak tylko musze jakos z godzinami sie zastanowic zeby adrian jak najmniej mnie widzial ze biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog ci wszystko wyjasni o ile bedziesz mogla je brac. A godzina mi sie sama wybrala bo jak zaczynalam to dostalam okres wieczorem wiec musialam zaczac wieczorem zeby bylo w 1 dniu krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ze sie nie domysli ze balas sie ciazy a nagle chcesz wiecej ? przeciez to chore w zwiazku trzeba takie rzeczy ustalac. A wy jak dzieci, nie potrafisz wlasnego faceta przekonac do wybranej przez Cb metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super !! mi okres dalej sie spoznia i co bede miec. tabletki a bede czekac na okres laskawie wszystko sie sprzeciwia !!! slucham nagrania i SZOK co za p*****ly chlopak gada a kolega jeszcze wieksze =!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nie masz tabletek ani nie dalas sie przebadac? zrobilas te badania zalecone? to o czym ty myslisz jak nie wiesz czy mozesz brac. to moze na nastepny okres o ile tak zaleci ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne podsluchy, problem z antykoncepcja dziecinada a wy tu jej radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam badanie krwi i moczu mam wyniki , jutro to usg z pelnym pecherzem tez musze zrobic., to nie takie latwee sie rozebrac i dawac wpychac palec w tylek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba było się posunąć dalej to by ci nie musieli w tyłek sprzętu wkładać. jest się dojrzałym by robić różne rzeczy w lozku i nawet nie pomyśleć o zabezpieczoniu to chyba się powinno nie stronić od badań. trzeba być dorosłym. sama widzisz ze żarty i zwykle chodzenie się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jakbym była podniecona to nigdy nie zapomniałam o ryzyku jak jeszcze nie brałam tabletek. a robiłam różne rzeczy to mielismy większe pojęcie co wolno a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapomnialam o tej gumie ale teraz dzis kupie sama i bede miala przysobie prezerwatywy!!! strasznie brzuch mnie boli od 5 rano i nic zadna tabletka mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×