Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Przyszła mamo na początku zmiana pozycji nic nie dawała, dopiero później poczułam ulgę i bóle ucichly jak wzięłam prysznic. Ale za to zaczęło mnie w krzyżu boleć. Noc jakoś przespalam, teraz czuję ból krzyża dość mocny i narazie tyle.. Boje się ze jak będę miała bóle krzyżowe to nie będę umiała ich rozpoznać.. Przyszła mamo dziś wstając poczułam się jak ty, podnoszę się a tu koszulka taka mokra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ci siara leci?? Mi jakos przestala :( bylam u lekarza. To zatoki. Ale ja sie tak bardzo boje tego wszystkiego. :( chyba juz fisiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja jutro mam wizyte u lekarza,ciekawe ile mala juz urosla?juz fotelik-nosidelko mam kupione,torba spakowana,teraz tylko czekac.ciekawa jeste co lekarz powie na te moje skurcze i straszne rwania w kroczu,boje sie ze bedzie chcial mnie do szpitala wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej :) ja tez jutro ide do lekarza ciekawe co slychac u malej. troche sie boje wizyty bo od czasu do czasu mam takie hm sama nei wiem co tak brzuch mi twardnieje i boli ale jutro zapytam o wszystkie moje leki i niepokoje. u nas tez panowala choroba ale na szczescie tylko maz chorowal ja sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszła mamo Dziś mnie zalała siara.. Natalcia często masz te skurcze? Z brzucha? Ja się chyba zaraz po*R*m z bólu! :( tak mnie męczą bóle w krzyżu.. Byłam u położnej to mi powiedziała ze pod koniec ciąży tak musi boleć.. Zadzwoniłam potem do lekarza i mówi mi: co ta położna zglupiala, tak może boleć od 37tc a nie od 35.. Wzięłam nospe i magnez i leżę sobie, jak mi nie Przejdzie a będą częstsze to mam jechać do szpitala.. Nie życzę wam nawet takich przepowiadajacych bólów z krzyża.. Może wezmę kąpiel to mi Przejdzie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardniejacy brzuch jest przy skurczach braxtona,ale oczywiscie ze jezeli masz czaly czas twardy to moe byc cos innego.mnie niepokoja te bolace skurcze,niesamowicie boloace rwania krocza.no i juz od 3 dni nie moge za bardzo chodzic bo czuje ucisk w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huanamaria ja po 3 minutach kapieli w wannie trafilam do szpitala z bolem brzucha i lekarz mi powiedzial zebym absolutnie w wannie sie nie kapala bo szyjka mi sie od cieplej wody jeszcze bardziej skrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia to ja chociaż prysznic wezmę bo zwariuje.. Ale my kobiety mamy los.. Ja dopiero Dziś 35tc zaczęłam.. Jeszcze musze donosic min 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć dziewczyny! Ale się rozpisałyście dzisiaj :) Natalcia i huanamaria mam nadzieję, że ładnie donosicie ciążę. Wierze, że Was boli bo jesteście już prawie na mecie. Barszczzuszkami, mam wrażenie, że takie same bóle mamy - twardnienie macicy. Mi lekarz polecił zwiększyć luteinę dopochwowo (która mi już uszami wychodzi bo całą ciąże ją brzydko mówiąc "wciskam" do pochwy) i przyjmować magnez, nawet 2 tabletki dziennie i dużo odpoczywać. Faktycznie tak mam jak chodzę to mi częściej twardnienie niż podczas leżenia. Przyszłamamo, kuruj się i wracaj szybko do zdrowia!! Mnie coś katar męczy. Mam nadzieję, że nie zaraziłam się od mojego męża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
no u nas w miare wszystko ok mala wazy 2250 ale dalej glowka do gory uparciuch nie chce sie odwrocic a ja hm dalej musze brac zelazo, dzis mialam tez wziety wymaz na paciorkowca. a i na te skurcze? twradnienie? cos takiego nawet nie wiem jak to opisac mam witaminy i duzo lezec odpoczywac i za bardzo sie nei przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Barszczzuszkami mi też lekarz powiedział, że mam odpoczywać z uwagi na twardnienia macicy. Natalcia ja mam ja Ty, że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u lekarza. Cieszę się, że teraz mam co 2 tygodnie :D Kochane, ale mnie dzisiaj bierze na słodkości. Od obiadu mam ochotę non stop szmać coś słodkiego. Ciężko mi się dzisiaj powstrzymać, a bardzo rzadko mam takie dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Nie Natalcia nie miałam jeszcze wymazow robionych, po niedzieli idę do lekarza to pewnie mi je zleci.. Maszka ja też mam dziś ochotę na słodkie, właśnie zrobiłam sobie pancakes'y. Mniammm..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze nie mialam wymazu. Ale pod koniec infekcja pochwy misie zrobila i od dzisiaj globulki :( w dodatku mam jakby plesniawki w buzi :( masakra. Wszystko na koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Muszę swojego lekarza zapytać o wymaz na paciorkowca. We wtorek idę zrobić standardowe badania (krew, mocz). Dodatkowo jeszcze mam zrobić badanie na alleprzeciwciała. Tak pojadłam dzisiaj słodkości, że w pewnym momencie mnie zaczęło mdlić - miałam za swoje. Ale przynajmniej będę miała spokój na jakiś czas :D Staram się bardzo kontrolować to co jem, chociaż czasami się nie udaje. Ciekawa jestem ile jeszcze przytyję. Już mam 10,5 kg na plusie. Zaczynałam z bardzo dużą nadwagą, a teraz to jest jeszcze większa. Ale... pocieszam się tym, że i tak jeszcze mi brakuje ponad 5 kog do wagi, którą miałam przed ciążą zanim zaczęłam dietę. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przytyłam 2 kg- chyba nie ma źle, co? Ale chaotycznie napisałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja tez mam duza nadwage i przytylam 11 kg to tej pory :) ale lekarz nic nie mowi wiec chyba nie jest zle :) choc po porodzie to zleci... oby :) kochane juz 3 tydzien choruje i brak poprawy wrecz jest jeszcze gorzej :( nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Dziewczyny ja juz 15 kilo przytyłam. Poszło mi bardzo w biodra i piersi. Bo brzuszek mam mały, taka tylko piłeczkę.. Ale nie przejmuje się schudnę raz dwa, mam siłownię od domu 300m wiec będę sobie chodzić i ćwiczyć. Potem jak mała będzie miała ze 2 miesiące zaczniemy z nią na basen jeździc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo bardzo Ci współczuje. Ja bym jeszcze raz poszła do lekarza i konkretnie poprosiła o podjęcie działań wobec mojej osoby. Koleżanka w ciąży też długo chorowała (ogólne przeziębienie, kaszel), w końcu jej mąż się wkurzył, poszli do lekarza i dał jej skierowanie do szpitala. Huanamaria z 2 miesięcznym dzieckiem można już na basen chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonolam do poloznej, dala mi wytyczne i jak nie przejdzie to ide do szpitala. Ja zawsze mialam slaby organizm ale teraz to juz przesada. Wiecie co? Kilogramy kilogramami. Wazne zeby dzieciaczki byly zdrowe. A przy dziecku biegiem sie zrzuci. :) Huanamaria mi wszustko poszlo w brzuch ktory mam ogromny. Doslownie jakbym blizniaki nosila a nie jednego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Masz rację, kilogramy rzecz nabyta, są ale zaraz ich nie będzie. U mnie też w brzuszek poszło :) piersi nawet za bardzo mi się nie powiększyły, dalej noszę te same staniki, ale mąż uważa co innego. Przyszłamamo tak myślałam, że możliwe że trafisz do szpitala, bo ileż można chorować, a jak u Ciebie coraz gorzej. Miałam dzisiaj taki fajny sen, że z córcią spacerowałam podczas ładnej pogody. I była taka śliczna :D Tak dobrze mi było w tym śnie, że przed 11 obudził mnie m, że wychodzi i kupił świeże bułeczki na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy do konca tygodnia. Ja jestem dobrej mysli :) kurcze. Ja juz sie doczekac nie moge tego kiedy urodze. Do termknu 1,5 miesiaca ale coz... szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.ja po wizycie.lekarz potwierdzil ze mam skurcze bolesne jak do porodu,kazal mi tylko jeszcze chocia tydzien wytrzymac.odstawil mi leki nawet nie pozwolil brac no spy zeby macica do porodu sie szykowala poprzez skurcze bo inaczen bede miala ciezki porod i bede bardzo krwawic.poki nie mam tak silnych skurczow jak we wtorek to wysypiam sie na zapas.mala wazy juz prawie 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia to będziemy trzymać kciuki!! Odpoczywaj dużo byś nabrała siły na poród :) Ja właśnie załączyłam pierwsze pranie - kocyki dla małej i śpiworek :) od czegość trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wszystko mam wyprane,wyprasowane.torba spakowana.zostal jeszcze wozek i rozloznie lozeczka ale to maz zrobi jak bede w szpitalu.dziewczyny im blizej porodu tym bardzie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×