Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Zrobisz dzisiaj test to będziesz wiedziała na co to ;) Czy na TO czy na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Oby nie na @..Oby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Trzymam kciuki :D I mam nadzieję, że od razu po teściorze dasz nam tu znać jak wyszło ;) Mam też takie dziwne ciągnięcia w dole brzucha. Jakby mi ktoś macice ciągnął w dół (trudno jest to opisać). Miewacie tak czasami? Jakoś wcześniej się tak intensywnie nie obserwowałam i nie wiem czy tak było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ja mialam podobnie ale czy to macica, nie mam pojecia. Nie bede sie nakrecac ani wmawiac objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
musimy byc dobrej mysli...ja to juz dzisiaj mialam ochote zrobic test chociaz wiem ze jeszcze napewno byl by negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Też już nie chcę sobie wkręcać, w poprzednim cyklu to nawet mi się wydawało że mam mdłości ;) Teraz tylko przyjmuję do siebie "objawy" które ewidentnie czuję i jestem pewna, że ich nie wymyślam. Szczerze mówiąc to wewnętrznie czuję (takie przeczucie), że i tym razem się nie udało :( Mam cichą nadzieję, ale zdziwiona absolutnie nie będę @. Myślę, że kobiety wyczuwają, kiedy się udało, a ja czuję że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
a bierzecie luteine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dziewczyny ja chyba wariuje :( Jakas za bardzo wrazliwa sie zrobilam. O 12 chlopak mi napisal ze jest u klienta.Do tej pory sie nie odzywa i zaczelam sie martwic, nawet sie poplakalam bo wyobrazalam sobie niewiadomo jakie rzeczy.To nie pierwszy raz kiedy sie nie odzywa bo czasem nawet dluzej nie dawal znac. Tragedia jakas jest ze mna.Wczoraj 2 razy beczalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja luteiny nie biorę. Liwia - płaczliwość, no no, objaw jak ta lala. A tak poważnie, nie przejmuj sie, sama piszesz że już dłuzej sie nie odzywał, więc myślę, że nie masz czym się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Nie wmawiam sobie ze to objaw ale to meczy. Juz sobie na rozne sposoby tlumacze, ze czasu nie ma, ze dalej u klienta jest, ze przeciez gdyby cos nie tak bylo to jego brat dalby mi znac, bo z nim pracuje.Ehhh :( Zalamka w jednej sekundzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna jesteś liwia, co chwila wkęcasz wszystkim swoje niby objawy ale testu nie zrobisz, myślisz że twoje koleżanki ci w to wierzą hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liwia ma wszystkie objawy ciążowe z możliwych hehehehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Ale jakie niby objawy?Czy ja mowie ze to zwiastuje ciaze? Wydaje mi sie ze ten wczesniejszy gosc to tez bylas Ty, ale nie mam zielonego pojecia dlaczego sie tak mnie czepiasz. Nie jestem zrozpaczona, ani niemadra i nie bede robic testu za wczesnie. I skoncz juz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
no ja biore luteine i mam nadz ze mi pomoze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty skończ już tą żenadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och jak mnie ciągnie na dole brzucha, ale to nie jest objaw, och jaka ja jestem płaczliwa, 2 razy wczoraj beczałam, to też nie jest objaw och i ach wiecznie ci coś dolega, ty jesteś chora psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo rozpieszczony 19 - letni bachor : "okresu nie mam , idę z chłopakiem po test , nie nie nie ide po test, bola mnie piersi o jezu okresu nie mam coraz bardziej mnie bolą, jednak ide po test, nie dzisiaj nie ide po test" pomyślałaś choć chwile o zdrowiu dziecka jeśli naprawdę jesteś w ciąży? ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie pierś po zewnętrznej stronie ach co to może być :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Widze ze naprawde Ci sie nudzi.Moze pomysl o jakiejs pracy bo Internet Ci szkodzi. Koliberek to jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idę po test bo sobie wszystko wymyśliłam mam ciążę urojoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu pisze kilka osób kochana, każdy z ciebie ma polewkę, twoja wyobraźnia nie zna granic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
ałaaaa ja rodzę, już widzę główkę ale jutro dopiero zrobię test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Tu pisze ta sama osoba.Zazdrosc, kompleksy, zlosliwy charakter.Nie wiem co przemawia za Twoim chamskim zachowaniem ale mowiac szczerze nie interesuje mnie to. Pisz co chcesz i ile chcesz. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jeszcze pod moj nick sie podszywasz. Ty chyba masz cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore luteine ale na unormowanie ale kurcze czytalam ze pomaga tez zajsc :) wiec moze sie uda niebawem :) lekarz mi przepisal na 2 cykle no ale ze zawsze przychodzil po 5 dniach to srdnio biore do @ (mialam brac 10 dni)i zostalo mi jeszcze pare tabletek wiec na jeden cykl :) myslicie ze moge sobie pozniej kupic tak bez konsultacji z lekarzem? u mnie wszsytko jest bez recepty tylko nie wiem czy to by bylo dobre dla organizmu.Nie wiem jak dlugo mozna brac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
no jeszcze kilka dni i zobaczymy ale nie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7koliberek7
ja mam brac po 1 tabletce dziennie podjezykowo od 18 dnia cyklu lub 3 dzien po owulacji i przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a luteine przepisal Wam lekarz bo bylo cos nie tak, czy same chcialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×