Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość paradisee
to prawda,że podnosi na duc****a akurat nie mam żadnej zaufanej koleżanki której bym mogła się zwierzyć,z resztą nie potrafię jakoś ufać ludzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Lara zrobione beta 72.74 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja jeszcze marudze troche kolezankom z ktorymi pisalam na forum slubnym, bo gadamy o wszystkim doslownie. A 2 sa w ciazy, to rozumieja moje schizy :D I z Siostra gadam, ale Was chyba zameczam najbardziej :D Serio by zeswirowal samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Franca ja mam to samo wlasnie ze slodyczami wiec sie zdziwilam jak mi dzis taka ochota przyszla. bo ogolnie na prawde slodkie to ja jem srednio chyba raz na kwartal i to jeszcze tyle co nic... bardziej chyba na kwasne mnie ciagnelo niz na slodycz bo rano to nawet sledzie w occie zajadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja jeszcze marudze troche kolezankom z ktorymi pisalam na forum slubnym, bo gadamy o wszystkim doslownie. A 2 sa w ciazy, to rozumieja moje schizy :D I z Siostra gadam, ale Was chyba zameczam najbardziej :D Serio by zeswirowal samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
annasar czyli na 100 jestes ciezarowka :) to swietnie i jeszcze raz gratuluje :* no ja nie chce meczyc kolezanki az tak bo mi w koncu przylutuje za te marudzenie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
nie dziekuje Lara :) ja tez mam kolezanke ktora zawsze wszystko o mnie wie,Ale tak jak z wami nie moge pogadac,bo tylko osoba ktora czuje to samo co ja potrafi zrozumiec,Dlatego tak dobrze czuje sie na tym forum :) jest bardzo magiczne i takie bardzo szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
tak samo mysle annasar ze nie ma to jak osoba ktora jest w tej samej sytuacji do pogadania na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja juz leze w lozeczku i chyba bede sie ukladala do snu ;) Dobrej nocy dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dobranoc aniaaniutka ja chyba tez niedlugo uciekne bo juz mi sie oczy same zamykaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Wiec dobranoc kobietki i zycze 2 kreseczek tym co jutro beda testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dobranoc dziewczyny ja tez uciekam i zycze tego samego co Lara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
no i wszystkie uciekaja :D no dobranoc dziewczyny :D bobasowych snów :Dhihi ja mam problemy z zasypianiem niestety,więc pewnie jeszcze troche zanim pójde spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalinablack
Hej dziewczyny! :* Staram się już od 5 miesięcy o upragnione maleństwo,chciałabym się do Was dołączyć,oczywiście jeśli mogę :) Może i mi przyniesie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Katalinablach hej :) oczywiście myśle,że żadna z dziewczyn nie ma nic przeciwko :D każdy jest tu mile widziany :)dopisz się do tabelki :) ile masz lat ? AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Guerka_____________________________@22.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 CIĘŻARÓWKI 🌼 Tuptus_111___________ 33___________ ❤️ 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ ❤️ ojtamojtam____________ 29___________ ❤️ annasar________________31_________ ❤️ dorota_dubaj__________ 26___________ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam problemy ze spaniem. witam nowa staraczke. jak masz na i ie ile lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze ktoś tu jest :) Mam 25 lat i już miałam cichą nadzieję w tym miesiącu na małą fasolinkę,a tu dupa :( zawitała dzisiaj wieczorem @....jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Guerka_____________________________@22.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ 27.04 Katalinablack(Kasia)________25_________@31.03 CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif annasar________________31_________ serduszko.gif dorota_dubaj__________ 26___________ serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
91 :) a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
chyba jesteśmy tu najmłodsze właśnie spojrzałam na tabele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
reszta dziewczyn znikneła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
musze iść zrobić coś do jedzenia,bo mój M zaraz wróci...a wcale mi się nie chce :) moje lenistwo przekracza wszystkie granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
widziałyście,że ktoś założył temat 'sraczki2014' .... szkoda mi ich naprawdę,nie mają chyba co robić.żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×