Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

ooo ile nowych dziewczyn:) dziewczyny wpisujcie sie w tabelke:) uda sie nam wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
bardzo mi przykro że takie coś Cie spotkało i czym to było spowodowane?? nie mam bladego pojecia. pewnie ta chorobą.. :( a jak się dopisać do tabeli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Nie kontrolowalam nic. Aczkolwiek te dlugie cykle to ja od zawsze mialam najkrótsze to 30 dniowe i zawsze stres mi wszystko przesuwal. Jak bylam u gin to wszystko mialam ok, nigdy żadnego zapalenia czy cos. Nigdy nie musialam sie leczyc:) a tez badan dodatkowych żadnych nie robilam. Raz mialam torbiel na piersi to jedyna moja choroba związana ze sprawami kobiecymi xD nie mieszkam teraz w Polsce ale niedlugo sie do niej wybieram wiec wtedy pójdę do gin :) tak myślę bo jadę akurat jak weekend majowy jest, mam nadzieje ze gabinety nie będą,pozamykane za dlugo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
W sumie to mialam to wtedy jednorazowe takie. A co do boli to zawsze mialam bolesne i raz nawet bylam z tym u gin to mowila ze niektore dziewczyny nawet gorzej przechodza i po prostu mam brać leki przeciwbólowe jak mnie choć trochę zacznie bolec. I powiem wam ze jak mi lata leca tak bole są mniejsze juz :) ale zawsze bylo ze im bardziej bylam zdenerwowana tym większy bol :) a do tabelki zaraz postaram sie wpisać bo pisze na telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
to nie masz się czym martwić bo moja siostra tez nie miała lekkich @ mdlała i wiele wiele innych dolegliwości. zawsze 4 dni zwolnienia miała. no i taka była jej uroda w tych kwestiach i pewnie Twoja tez taka jest. więc sie nie masz czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Starające się: nick____________wiek______cykl starań_____termin @ Jolanta255 ______24 lata _______1__________@10.04.2014 Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 metusia__________25________1__________cykle nieregularne martablond ______32 lata_______1__________@30.04.2014 martha0_______23______________1_________@9.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz______ ___xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
No pewnie tak :) wpisalam sie do tabelki ale nie wiem czy dobrze xD a @ wpisalam ale wiem ze mogę dostać tez później :p chociaz po śluzie widzialam ze plodne mialam wtedy gdy sie kochaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
Starające się: nick____________wiek______cykl starań_____termin @ Jolanta255 ______24 lata _______1__________@10.04.2014 Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 metusia__________25________1__________cykle nieregularne martablond ______32 lata_______1__________@30.04.2014 martha0_______23______________1_________@9.04.2014 badyliano________25____________7_________@8.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz______ ___xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ja też zdecydowałam się na tablety anty że względu na bardzo bolesne miesiączki, lekarz mi tak poradził. Byłam bardzo zadowolona, ale teraz odstawiłam ze względu na starania i aż mnie mrozi na myśl o @......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
tez się wpisałam i tez nie wiem czy dobrze:P hehe no to mamy podobnie z @ tez mogę dostać później... bo czasem się zdarza przesunąć. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Tablety chodzili mi przeciwbólowe ale anty tez bralam przez jakiś rok i plasty parę miesięcy ale plastry mnie denerwowaly bo sie odklejaly i jakos nie czulam,sie wtedy do końca zabezpieczona a tabletki to mi spadlo libido i cycków nie moglam dotknąć w ogóle ale @ byly mniej bolesne faktycznie :) i potem nawet mi sie zrobimy bardziej regularne niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
martha0 mam pytanie :) czujesz się ciążowo???? masz jakieś objawy teraz???? czujesz że mogło się udać???? trzymam kciuki za wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patrez na ta tabelke to sie czuje staruszką ;/ Kurcze w waszym wieku to ja nawet o dziecku nie myślała, a ta mysl mnie przerażała... Poprawie ciut ciut tabelke - na poczatek wskakujecie laseczki Starające się: nick____________wiek______cykl starań_____termin @ badyliano________25____________7_________@8.04.2014 martha0_______23______________1_________@9.04.2014 Jolanta255 ______24 lata _______1__________@10.04.2014 Gosia Małgosia____25lata_______0__________@12.04.2014 metusia__________25________1__________cykle nieregularne martablond ______32 lata_______1__________@30.04.2014 Ciężarówki: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ brak_____xxxlat____xxx________xxx___________chł/dz________xx.xx.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
nie masz się czym martwić wiekiem :) no prosze Cię..... w kwiecie wieku jestes:) i proszę się nie czuć staro :) wiek nie ma znaczenia :) licza się chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie ;/ w waszym wieku to ja dopiero sub bralam , a w wieku 28 lat urodziłam synka :) chyab musze sie sprezyc z tym drugim, bo zamierzam miec trójkę, a tym moim tempem to do 40 sie nie wyrobie ;/ ostatnio preczytalam, ze po 35 roku zycia wykonuje sie juz badania prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
Ciezko powiedzieć bo mam typowo takie @. Ale w sobote na przyklad zasnelam na 3 h po południu a piatek caly przelezalam :) w domu tylko obiad zrobilam i pranie xD i bolalo mnie wtedy podbrzusze tak lekko i piersi lekko. Wczoraj brzuch bolal tylko wieczorem tak mocniej niż dni wcześniej ale tez do zniesienia. A dzisiaj od rana nic nie boli tylko piersi nabrzmiale ze jak wstalam to pierwsze co zwrocilam na nie uwagę. A zawsze jak mam dostać @ to boli mnie tak mega brzuch i wiem ze za parę godzin dostane, a jeszcze takiego bolu nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
przecież dobrze Ci idzie :) synka już masz wiec i nastepne dzieciaczki tez się pojawia :) ojjjj do 40 masz kupę czasu wiec jeszcze wszystko przed Tobą :) co do slubu to hmmmm mam w czerwcu ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Marta faktycznie tak jest z tymi badaniami, ale to naprawdę bardzo profilaktycznie :) rzadko kiedy coś tam nieprawidłowego wychodzi i to zazwyczaj u kobiet które pierwszy raz zaszły w ciążę :) nie martw się :) sądząc po tabelce niedługo zacznie się wielkie testowanie :D która kiedy testuje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
to pewnie jesteś w ciąży :) kurcze ale by było fajnie :) a mnie brzuch pobolewa od kilku dni z czego nigdy nie bolał mnie przed @ dopiero bolał w dniu kiedy przychodziła. tak ze nie wiem czym spowodowane są te bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
A i tez zauwazylam ze mam mega ochote na mojego :) jak normalnie nigdy xD caaly czas bym go calowala i miewam taki wlasnie napady na niego :) albo takiej glupawki :) ze aż sie kilka razy zapytal co mi jest xD i nie mogę spac na lewym boku bo mnie plecy bola :( i brzuch mam wieeelki aż guzik musze rozpinać xD jak go wypnę to wygląda jakbym byla w ciąży xD a jak wciągnę to mam normalny jak kiedyś xD widzę ze przytylam ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszata91__________23 l________1_________28.04.2014 czy któraś z was widziała jakąś różnice po rzuceniu palenia w cyklu bo właśnie odstawiłam te śmierdziuchy i nie wiem czy wszystko będzie przebiegała jak zawsze czy może będą jakieś zmiany czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
przygotowania juz sie kończa moi rodzice wszystko załatwiają typu zakupy itd. bo to wesele wiejskie ;) 2-u dniowe w remizie hehe :) a tak to wszystko załatwialismy sami jak bylismy w PL. w dwa tygodnie zaprosilismy prawie 160 osób :P teraz w połowie maja bedziemy jechac do PL i juz do weselicha zostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
zależy ile papierosów paliłaś i przez jaki czas. Po rzuceniu palenia tak jak każdego nałogu zachodzą w organizmie zmiany i fizyczne i psychiczne :) może zmienić się waga, wrażliwość na bodźce, wystąpić zaburzenia nerwicowe, no i oczywiście zmienić cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
martha0 więrze i obstawiam na maluszka u Ciebie :) kurcze życzę Ci tego :) ale było by fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha0
My jeszcze na weselicho zbieramy :) a mnie mama urodzila mając 34 lata a siostre 38 :) a jestem jakby 2 dzieckiem bo pierwsze poronila :( w ogóle moje dwie kuzynki tez poronily wlasnie od strony mamy :( mam nadzieje ze mnie to nie spotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badyliano
na pewno bedzie wszystko dobrze :) nie stresuj się tylko mysl pozytywnie :) to wszystko bedzie po twojej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×