Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
C/h/ó/j nas to obchodzi.Chodźcie idziemy gdzie indziej.Ale to nic nie da bo ta psycholka lata po całym forum,jako indiańskie lato też,pisząc ze sobą .No ch/ó.j.n.i.a:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz schudnac,bo dokładnie co?Nie proporcjonalna budowa?Tzn co masz prawa nogę krótsza o pol metra od lewej?Czy ręce dłuższe od nóg? Bo nie kapuje? Ile jeszcze wymowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piertttolisz ,ja jestem grubsza wcale nie atrakcyjna,ale normalna! Dlatego mam 53 lata i wciąż tego samego męża.Kochamy się,mimo że on ma brzuszek a ja skórę pomarszczoną.Więc spierttalaj z tymi teoriami nudziaro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Chodzi o to, że nawet jak schudnę, to będą się czepiać, że cycki za małe, tyłek za duży, bo tak będzie, takie mam proporcje i nie mam na to ŻADNEGO WPŁYWU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Jak schudniesz to zmieni Ci sie osobowosc? I po raz wtory pytam - czemu udajesz faceta i sama ze soba piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj czekaj,zaraz się dowiesz ze maz cie rzuci jak znajdzie młodszą i ladniejszą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka do kwadratu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Nie wiem kto tu pisze sam ze sobą, na pewno nie ja. Dobra, s*******am stąd, idę pobiegać, a wy dalej snujcie swoje chore teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co?Jak schudniesz to tyłek za duży?Chcesz schudnac słabsza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobiegć?O polnocy?40 cha źle z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech rzuca;)do tej pory tego nie zrobił:)Jeszcze jedno,jestem po mastektomii i wspierał nie i trwał.Czyli czterdziecha,tak,mam jeden cycek i co?i najwspanialszego człowieka u boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Czterdziecha pisze pod roznymi nickami. Ale owszem, pewnie i pod tym tez. Hipokryzja: 22.04.14 [zgłoś do usunięcia] Czterdziecha co ma pecha Jeśli mielibyśmy eliminować pasztetową urodę, to 50% facetów w Polsce byłoby starymi kawalerami.Bo nie daj Boże dziecko odziedziczyłoby urodę po tatusiu. Wystarczy wyjść na ulicę i popatrzeć na 34-50 latka.Kto się co niektórym pozwalał rozmnażać.Fleje, grubasy, kurduple, łysonie pospolite .Żle ubrani, zaniedbani, śmierdzący.Zawieszeni pomiędzy wiecznym 50 a 70 wyglądowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona by chciała modela,który całe życie byłby piękny i młody i ją kochał za to jaka jest.Ona może być beczką,której schudnąć się nie chce ale on ma być pięknym Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co facet może za to że wyłysiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
Mam pretensje o kradzież życia, które bym chciała mieć, a przez męskie wybory NIE MAM. ------------ Czterdziecha... przez WLASNE wybory charakter nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziestka chyba wyolbrzymiasz że mężczyźni tak bardzo zwracają uwagę na urodę, może na początku znajomości ale później liczy się bardzo charakter zresztą kobiety też zwracają uwagę na charakter mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza poszła i czterdziecha znikła.Jak bliźnięta syjamskie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta Czterdziecha,to odpad genetyczny:-o na dodatek na bank chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
A ja sie zastanawiam jak 40 ktora w poprzednim temacie miala sie za osobe onteligentna :D moze uwazac, ze flejostwo, zly ubior, zaniedbanie sie i niemycie mozna ODZIEDZICZYC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
poprawka: INTELIGENTNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jej bana dac.i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fora bez admina.Taki ich urok, że piszą takie ch, e co to chcą tylko komuś dokopać.I tylko po to piszą.Słabsza - nie chcesz zostać bulimiczką lub anorektyczką.Taka słaba jesteś, że nie wyżyjesz na listku sałaty.Ćwiczenia to przecież sama przyjemność - bez problemu znajdziesz 2 godziny dziennie by zasuwać na siłowni.A przecież puchar za to jest wielki -może zainteresuje się Toba jaki oszczaniec bez pracy, który wie, że na piekną go nie stać.ale stać go chociaż na taką która nie jest gruba i obleśna.Będziesz go mogłą po stopach całować i cię nie odtąci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
poprawka: INTELIGENTNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
Prawda jest taka że mieć kogoś może każdy ładny brzydki mały wysoki tylko nie zawsze to będzie osoba jaką sobie wymarzyliśmy. Teraz wiele osób woli żyć marzeniami że w końcu spotka tą jedyną osobę i będą żyli jak w filmie i tak często mija 30 czy nawet 40 lat w samotności. Tak już w życiu jest że facet czy kobieta chcą kogoś kto będzie im się podobał bo taka osoba już na starcie nawet jej nie znając przybliża do ideału. A co do kobiet to nie ważne czy jesteś gruba czy chuda ważne że dobrze czujesz się w swoim ciele. Nie zmieniajcie się dla facetów zmieniajcie się dla siebie bo najlepiej żeby partner kochał was takie jakie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakaś schizofreniczka,maniakalna:-odlatego możecie tak z nią gadać i 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha masz szczęście ze tu admina nie ma bo by cie znowu zbanowali.Pozdrow słabszą,czyli siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your troll
To co na prawdę wartościowe nie jest śliczne, bezproblemowe i uśmiechnięte od ucha do ucha. - walnelas jak lysy grzywka o kant kuli. Jak cos jest ladne, bezproblemowe, wesole - od razu bezwartosciowe? :o Czesc, 40. Pytam po raz kolejny - czemu gadasz sama ze soba jako facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Takie baby głupie istnieją naprawdę?czy to projekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co ona jest chora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fora bez admina.Taki ich urok, że piszą takie ch, e co to chcą tylko komuś dokopać.I tylko po to piszą.Słabsza - nie chcesz zostać bulimiczką lub anorektyczką.Taka słaba jesteś, że nie wyżyjesz na listku sałaty.Ćwiczenia to przecież sama przyjemność - bez problemu znajdziesz 2 godziny dziennie by zasuwać na siłowni.A przecież puchar za to jest wielki -może zainteresuje się Toba jaki oszczaniec bez pracy, który wie, że na piekną go nie stać.ale stać go chociaż na taką która nie jest gruba i obleśna.Będziesz go mogłą po stopach całować i cię nie odtąci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×