Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość monique213312
Niemki coś mają takiego w genach, ze są brzydkie, nie wiem co, ale generalnie one mają takie duże twarze, zero w nich subtelności, czesto duże szczęki albo ogolnie nieładne rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkalina89
To zależy jaką niemkę napotkałeś ! są rózne typy niemek i tych miej ładniejszych i tych bardziej piękniejszych ! te najpiekniejsze są juz zajete ! a niektóre jeszcze nie są zajętę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara99
dokładnie posiadają serce kicie ale musza byc ostrożne ! bo śepy niemcy mezczyzni znają tych dziewczyn slabą strone ! mogą odrazu wyczuć czy to niemka czy nie ? dlatego wspaniale kobiety niemeickie muszą być mocno twarde a nie skruszałe ?zeby facet niemiec nie wyczuł ich wrażliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemry są brzydkie jak grzech. Spasione i z tępym wyrazem pyska. I wiecznie latają w trampkach, ubrane fatalnie, takie babo-chłopy. Szkoda gadać po prostu. Faceci biją ich wyglądem na łeb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati2
kicie niemeickie muszą stąpać twardo po ziemi ? zeby mezczyzni nas nie rozszyfrowali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA34
Nierozumiem Wladco ja niemka dlaczego chcesz żebym była kobietą interesów ? Czyli bizneswoman ? I rozkazujesz Wladco żebym była to kobietą ? Nie wiem dlaczego chcesz żebym nią była ? I stale się szkolila ? Nie ważne ? Nie długo idę na śniadanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati 56
dziwny artykol kicia boi sie co moze z now mię czekać ?zaczyna się odpoczątku zbliża Swięto ? najgorsze są niespodzianki ! miewam ostATNIO KOSZMARY żle się czuję miałam okropny sen zę ktoś mię scigał co za koszmar ?moja głowa na nowo boli ? mam złe odczucie oby nic mi nie groziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 78
oby to była prawda i nic mi ostatniej pieknosci niemeickiej nie groziło kici ?wiem że na mojej drodzę pojawi się przyszły wybranek ten własciwy ? protestant dlatego jestem spokojniejsza ! nie wiem co mię czeka dlatego żyję w strasie ? oby bardzo coś dobrego ?nie panikuj kicia nic ci złego nie grozi ? masz zawsze złe przeczucia wyobraznia cię ponosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara3
na tematy tych bab katolickich ja pani niemiecka nie bede się wypowiadać mie one nie obchodzą ! pani niemeicka tajna dużo na tematy pań katolickich wie ! jakie na prawde są naprawdę się nie spodziewałam że niektóre są te kobiety polskie katolickie podłe ! oj sporo słyszałam i słyszałam ! ale sekret ja pani niemeickia zostawie sobie o tych kobietach katolickich co nie których cwaniarach ! nie ważne zmienmy temat niemcy bedą mię wzywać za pare dni pani niemieicka się zjawi ! muszę odpocząć bo miałam ostatnio dużo obowiązków jestem wyczerpana ! jeszcze dokończę i idę na kolacje rano muszę wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 3
wiem Boże że ja zostałam PRZED OSTANIA i nne kicie tajemnicze ! Wiem Boze do czego tak naprawdę zmierzasz cwaniaku do połączenia dwóch rodów z takiej samemj tradycji ! naprawdę punkt dla ciebie Bozę że sprytny jesteś ! i mocno przebiegły jak błyskawica ALE MIĘ PANI MOCNO TAJEMNICZEJ NIE PRZEKONASZ ! BOŻE AYM SIĘ ZAKOCHAŁA ! DOBRZE BOŻE KOMBINUJESZ RÓŻNYMI SZTUCZKAMI TWOIMI POTĘŻNYMI BO JESTEŚ POTĘGĄ ! ABY PRZEKONAĆ PANIĄ TAJEMNICZĄ DO ZMIENIENIA DECYZJI ALE JA JEJ NIE ZMIENIE BO I RÓWNIEŻ DLATEGO ŻE ZAWIODŁAM SIĘ NA DUPKACH ! WIĘC ZDANIA NIE ZMIENIE NIE JESTEM NA TO GOTOWA ! MOZE INNE KICIE BEDĄ GOTOWE ZOSTAŁO 3 DZIEWCZYNY . MOGE POZNWAĆ BOZĘ ŚWIAT I ZWYCZAJE I RÓZNE TRADYCJE ALE NIE PODŁYCH DRANI ! DAJ MI SPOKÓJ BOZE ZA PARE GODZ . ZGODNIE Z TRYDYCJĄ IDE SPAĆ JA PANI TAJEMNICZA MULATKA ! WIEC ODCZEP SIĘ BOZE O DEMNIĘ ! SZUKAJ BOZE INNYCH NAIWNYCH PANIENIEK MOZE PRZEKONASZ ICH DO MIŁOŚCI POD TWOJĄ POTEGĄ ABY SIĘ ZAKOCHAŁY BO TY BOZE MASZ WŁADZĘ NAD NIMI ALE NADEMNĄ NIE BEDZIESZ MIAŁ WŁADZY NAD PANIĄ MOCNO TAJEMNICZA MOCNO NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rdzenne Niemki to typowo nordycki typ urody: włosy kolor pszenicy,bardzo jasne brwi,jasna i blada karnacja a latem opalają się na czerwono. No i te ich ostre rysy twarzy,wystające kosci policzkowe. Polki mają bardziej pucułowate rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna7
Jeszcze musze miec inchalator ja cesarzowa tajemna ? Czuję sie lepiej ale nie zabardzo dopiero sir obudzilam i glowa mi pęka ? Gdzie ja jestem ? Moja glowa ale czuję sie gorzej przez tradycję swoją ? I tak tego nie zrozumiecie ? Inhalator przez 4 godz musze go miec aby tlenu nie stracić pani tajemna ? Za 4 god. dojde do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 78
Kicia sobie jeszcze po leży źle jeszcze sie czułam aż do 23 w nocy ? Tak mie mocno głowa bolała ? Dzis pogoda niezłą sie zapowiada ciepło ? Reszta niemcow śpi bo dziś sobota ? Dziś sie o wiele lepiej czuję ? Przyjdzie trochę mocniejsze ocieplenie ? Wsam raz dla kici cesarskiej lubię jak jest ciepło ? W tedy tak grubo ubrana nie chodzę ? Ja kicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają słowianski typ urody a Niemki nordycki. Różnica w obu typach jest dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Niemiec 15 lat
Polki powinno się wytępić. To nie są kobiety tylko pasztety. Niemki to kobiety i to one powinny rodzić Polakom dzieci,a polki na statek i wypieprzyć na Antarktydę lub na Wenus. ale na poważnie: Ładna Polka zjada ładną Niemkę na śniadanie. Brzydka Polka jest ładniejsza od brzydkiej Niemki. Dlatego Polki są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka niedługo wraca do siebie. Świat juz poznałam mam dość ? Tropikalne lato sie rozpoczyna ? Ojciec german wyrabiasz sie Z ogrodami ? Niedługo vita wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zadna szanujaca sie Niemka nie bedzie chciała takiego nijakiego faceta jak autor one lubia facetow z jajami a nie bywalcow kobiecych forum czy pantoflarzy ja tam lubie Niemcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka najmłodsza niedługo wraca ? To potrwa pare dni ? Podobno przez budowę panowie katoliccy ostro po d***e dostają tradycyjnie ? Teraz ponownie kolej na turków i turko mieszamcow na zmiany mocne tradycyjne ? Pani niemiecka mieszana najmłodsza jeszcze dalej będzie sie gościć ? Znam tradycję to wiem co będzie ? Cud że za pare dni wracam jak wrócę z nad morza ? Ja pani niemiecka ? Hura wrcam ale w drugiej połowie może mie zachaczyc ? Przykro mi na wesele nie musze jechać bo mie nie będzie bo wróci moja rodzina ? W wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka najmłodsza niedługo wraca ? To potrwa pare dni ? Podobno przez budowę panowie katoliccy ostro po d***e dostają tradycyjnie ? Teraz ponownie kolej na turków i turko mieszamcow na zmiany mocne tradycyjne ? Pani niemiecka mieszana najmłodsza jeszcze dalej będzie sie gościć ? Znam tradycję to wiem co będzie ? Cud że za pare dni wracam jak wrócę z nad morza ? Ja pani niemiecka ? Hura wrcam ale w drugiej połowie może mie zachaczyc ? Przykro mi na wesele nie musze jechać bo mie nie będzie bo wróci moja rodzina ? W wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Tato german czekaj na cure niemiecko jeszcze pare dni ? Ja jeszcze świętuje cud że tradycyjnie wrócę w końcu do domu ? Po długim goszczeniu ? Bede sie dojcza uczyć ja najmłodsza kicia mieszana niemiecka ? Za pare dni tatusiu germanie sie cura niemiecka spotka ? Słyszałam że niemcy przyjechali i goszczą sie dalej tu tez sie goszczą jak mówi tradycja ? Wszyscy świętują ? Ide na kafej ? I potem jadę nad morze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Paniusie katolickie nie wierzę wan że za niemcow wy hodzicie z,miłości ? Prędzej na szmal panusie lecicie katoliczki ? A nie na mość ? A po drugie ja pani niemiecka nie jestem brzytka ? Szkarade to wy jesteście panusie katickue egoiztji i kombinatorki ? Pani niemiecka madam karickie dobrze zna wie jakie to z nich,kombinatoeki ? I kokieri ? Nie radĘ panusid katolickie kombinatorki szycace sie co za niemcow wyszły ? Ja pani niemiecka,mam swą sumę i laciryndom katickicm nie bede sie klaniala ? Nie ma mowy pani niemiecka gepardzia jest uvzciwa ale lejsi katolickim aie klaniac nie bede co sie teraz,szczyca bo złapali niemca za rogi ? Dla kasy ? 8 i radzę panusie katolickie pani niee hodzic w drogę bo za wami nie przepadam mam brzydzenie i niestrawnosc ? To wy bezczelnie lafiryndy katicjie jesteście brzydkie ? Pani niemiecka,nie jest brzydka ? Lepiej nie wchodzcie,pani gepatdzio tygrysiej w. Droge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Niech moje kocie rodziny przyjadą na jeden dzień grillowanie chce miec juz za soba pani niemiecka nie zapomnę tego roku i dobrej zabawy ? Denerwuje sir czy mnie zachacxy czy nie ? Chce miec to wszystko za soba ? Wiem że i tak grillowanie mnie nie ominie bo jestem cudzozoemka ? Chce juz byc po wszystkim ? Inni niemcy juz są po ? Niedługo przyjada do polski najpiete dziadki potem młodzież ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia już musi być na diecie ? Czekam na wypłatę w polne ? Bo na kolejne gościny trafi mi jechać ? Kicia musi sobie kreacje kupić ? Za pare dygodni ? ? I czekam na geburstagow po drodze kieubase kupię ? Na grilla ? Śląska może byc ziemniaki ciekawe czy są jeszcze ? Geburstagi przepadają za ziemniakami moje rodziny ? Kicia wraca do garow za dwa dni musze jakiegoś kucha zrobić ? Może nowość ? Może kucha na lato ? Dla geburstagow zrobię ? Również wpadnie inna kicia z wizyta ? Miła pani ? I uwielbia sie stałe na okrągło gościć ? Inni niemcy aż stałe na okrągło sie nie goszczą bo o koszta chodzi ? A żywność kosztuje ? Na okrągło to lekka przesada sie gościć ? Znudziło by sie ? Niemcy lubią sie gościć w lato i na jesieni i wystarczy,? Gdzie na okrągło oszalec by można było ? Nieraz niemcy wpadają do rodzin bliskich w lato z 4 razy na jesieni raz i wzime raz do roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam od 2 lat we frankfurcie nad menem. I tak, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Moja glowa czuje sie fatalnie ! Jak by mnie grypa brala ? Co sie znow dzieje ze gwiazdy beda wariowac ! To znaczy mie zachaczy czy nie ? Ja musze wiedziec czuje sie fatalnie juz teraz !pani serce zacxyna reagowac to znaczy ze moze zachaczyc ! Moja glowa nie do wytrzymania Co sie dzieje ?pania tajemna mocno glowa boli ? Jak by mnie grypa brala !moja glowa ! Gwiazdy sa pani przychylne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Tak pani pieknosc mieszana wraca do oboeiazkow .inne kicie juz pitrasza ! Dzis musze wszysto po robic iuz lepiej sie czuje brdzie lepiej bo bedzie cieplej ! Mama zapewne na ogrodach juz !dziwny sen mialam nie wazne ja kicia za pewne jutro jade do nuemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Najmlodsza kicia dalej nie startuje z nauka bo i tak nie ma pracy . Zycze szczescia innym kiciom co sa na wyzszych uczelniach niech dojada do magistra . Ja sie poddaje to nie na moja glowe i tak najmlodsza kicia zajechala z nauka zostaje mi tylko otworzyc jakos dzialalnosc jexykow pouczyc nie zaszkodzi ! Naprawde mam dosc ! Chce odpoczac ! Nalezy mi sie po tylu latach zakowania solidny odpoczynek ! I tak nie ma pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×