Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kochanki sypiają ze swoimi mężami??

Polecane posty

Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda nie jestem - 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmm super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_litosny
jak facet powiem wam że miałem jednego dnia seks z.... dwiema kochankami :O z żoną już chyba nie ;) ale faceci nie są gorsi od kobiet ;), chociaż staram się nie mieszać zwłaszcza że z niunią nie kończy się na jednym numerku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety w Twoim wieku są rewelacyjne :) choć jesteś dużo starsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mnie to możesz sobie tylko pomarzyć, nie stać Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***y śpią z każdym, oczywiście każdego z nich zapewniają że tylko z nim, że w życiu by go nie zdradziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o to mi chodziło :) nie chodzi mi ze chcialbym z Toba wyladaowac w łozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***y??? może i owszem i k****arze też. Tylko wam cyckiem pomachać i już wam ślina leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_litosny
dojrzała "gość"ówo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie bardzo potępiam zdradę, ale uważam, że niektórzy sami proszą sie o zdradę i pisze to jako kobieta... no bo jak nie sypiają z partnerem albo nie dbają o niego w łóżku no to czego sie spodziewają, że to nieważne? że jak to się skończy? jeśli nie interesują sie nim w ogóle, żyją obok siebie. Poza tym często nie dopuszczają do siebie myśli, że cos mogłoby być na rzeczy a jak sie dowiedzą to zgrywają wielce pokrzywdzonych. Natomiast za czyste sk******.s.yństwo uważam zdradę partnera, który sie stara i z którym jest dobrze, ale potzrebuje "nowych wrazeń", podczas choroby lub ciąży albo skoki w bok podczas wyjazdów, delegacji. na to nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madrze mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
a zdradzilas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka_____
a z moim mężem nie sypiam już od roku, wiec nie ma problemu - wiecznie mnie boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od kiedy mam kochanka, praktycznie nie sypiam z mężem. może raz na miesiąc. Poprostu nie mam na niego ochoty. A jak już nawet sypiamy to trwa to tylko 5 minut, wejdzie , powkłada, spuści się na podłogę i spać. Zresztą to nic nowego, bo taki sex był zawsze w jego wykonaniu. Z kochankiem dopiero poznałam co to orgazm. Mąz mi go nigdy nie dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czasu jak mam kochanka to nabrałam zdecydowanie większej ochoty na seks. W ten sposób mój mąż też ma pożytek z tego, że mam kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:31 W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są zdolne do wszystkiego. Co prawda nie na etapie mąż i żona ale dowiedziałem się że to możliwe. Miała chłopaka, w którym była bardzo mocno zakochana, ten pierwszy i w ogóle, rozumiecie. Sęk w tym że na odległość a że adoratorów na miejscu nie brakowało, to wdała się w romansidło z kimś kogo ma pod ręką. I pewnego dnia tak się złożyło, że musiała obsłużyć dwóch panów. Ten chciał od rana a tu popołudniu zjawił się z radosną wizytą facet jej marzeń. Jeden dzień dwóch facetów.... wiem to tylko dlatego że byłem trzeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardzę takimi d******* :,męską i damską są to osoby niezrównoważone psychicznie,zakompleksione i wyprane z szacunku dla siebie,najczęściej pochodzą z domów,które nie dały im wzorców,nie wpojono im odpowiedzialności ,brakowało miłości,pochodzą z patologii '''''''''''''''''' być mężatką i sypiać z innym to jest się ostatnią ścierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pogarda :O I sztuczne zmuszanie ludzi do życia w schematach obecnie modnych., lub powszechnie przyjętych za odpowiedzialne i etyczne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha pojechał tam ktos po bandzie i nie widzie ze jest idiotą i zmanipulowanym kretynem , albo kretynką . ktory /a nie potrafi zniesc mysli ze ukochany , albo partner moze kochac sie z kims innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw rozwiedz się, powiedz swojej żonie/mężowi,ze k***isz się, będziesz patrzeć na swoja córkę/syna,ze sypia z innym/inną-taki dajesz przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż jest warte szukanie Boga w miejscach świętych, jeśli zgubiłeś Go w swoim sercu?/Internet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn córka mają swój rozum , i mam nadzieje , ze tak głupi nie beda by byc wiernym jednemu , jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mieszajmy do tego wiary , bo juz w islamie jest inaczej , a to najwieksza religia swiata , czyli co ? miliardy ludzi sie mylą ? tylko katolicy mają rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nas wychowali , tak nam zmanipulowano mózgi :) ze tak postrzegamy pewne sprawy , im mniej ktos mysli własną głową tym gorzej . i tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli wybuchnie wojna ten katolik bedzie walczył i zabijał - wroga ! mimo ze wiara jego uczy go jak wybaczać tak w przykazaniu ma - nie zabijaj - :) ale nic to wtedy uzna to za swój obowiazek i znajdzie furtkę , ale w sexie - O NIE !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach prawdziwego człowieka z zasadami można szukać z przysłowiową świeczką. Zatracony bądź nie wykształcony system wartości i zasad prowadzi do upadku moralnego, prostactwa i postaw materialistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kochanka ale niemam meza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×