Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kochanki sypiają ze swoimi mężami??

Polecane posty

Gość gość
a kto to jest psychiczny wampir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale katolicka dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja sypiałam z tym i tym niestety, no bo mąż przecież nie wie, że jest kochanek więc nie wie, że juz tego dnia uprawiałam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz w miesiącu można się poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno mąż się nakręcił, że jestem taka podniecona już przy wchodzeniu do łóżka - bo stwierdził moje mocne nawilżenie a to były jeszcze resztki spermy kochanka. Ta perwersyjna sytuacja tak mnie nakręciła że mocno dosiadłam mojego męża i seks z nim był prawdziwą przyjemnościa - tym bardziej że kochanek tego dnia się zbytnio nie postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znam to uczucie. Mąż zauważa że jesteś mokra i podniecona, ale nie wie, że to nie ma z nim żadnego związku, a ta wilgoć to w ogóle jest pamiątka po innym facecie. :p Cóż zrobić. :p Czego oczy nie widzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata zawsze pozostanie szmatą, choćby leżała na marmurowej posadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wszechobecny pośpiech wszystko zrobiło się względne i w efekcie byle jakie. Męża mam ekstra, ale często go nie mam przez wyjazdy. Nie tylko jego wyjazdy ale moje również. Mam przeczucie, nawet więcej niż przeczucie, że on miewa coś tam na boku. W żartach padło stwierdzenie - czego oczy nie widzą ... Miało być niby nie o nas ale o innych, ale jednak padło. Używamy sobie na boku z względnym poczuciem bezpieczeństwa pilnując żeby nie było to nic poważnego, w żadnym przypadku miejscowego. Zdarzają się takie sytuacje że gorące przywitania są niedługo po tych na rozstanie - samoloty latają szybko. Ciekawe dreszczyki, perwresyjki, porównania. Z zasady, nawet zmęczona, dla męża szczególnie się wtedy mobilizuję żeby nie był pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobieta zdradza to d***** i szmata, a jak facet to wielki zobywca kobiet !!!! Ludzie zmieńcie te stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanki sypiają z mężami aby ci nic nie podejrzewali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzamy dlatego że nosimy geny swoich przodków i to zarówno kobiety jak i mężczyźni, jest to tak oczywiste że trudno się oprzeć takiej pokusie. Żona zdradzała mnie z ciekawości bo nie miała wczęśniej żadnego partnera i współżyła raz jednym raz z drugim w końcu przyznała się do zdrad. Przylałem jej na dupsko wojskowym pasem tak że nie mogła przez tydzień siedzieć na d***e. Potem kazałem jej wyjąć spiralkę która miała dla kochanka, zaszła w ciążę i problem się skończył. Ale po latach i tak mnie zdradzała ale ja znalazłem sobie kochankę i mam to gdzieś bo kochanka na głowę pod względem seksu przebija żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
kasia a z kim Ci lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trudno powiedzieć, pod względem seksu z kochanką, pod względem stabilizacji i wspólnego majątku z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
a młodszy jest? ile lat was rózni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
oooo:) a ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
dobrze mówisz moja najstarsza była starsza 10lat. rewelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam ilu z was to erotomani gawędziarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
kasiu napisz mikem8877@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikem87 - pierwszy gawędziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
wlasnie dlatego wole na mail pogadac, niz odbijac pileczki na takie komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci da gadanie przez email. :) tylko sie stucznie podniecisz i nie będziesz mógł spać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikem87
kazdy ocenia po sobie:) nie zmuszam kasi do pisania tylko zostawilem mail i ma prawo wyboru czy chce czy nie chce napisac:) nikt nikogo do niczego nie zmusza :) a zakladasz ze rozmowa musi byc od poczatku czysto zboczona widze :) kazdy pisze i ocenia jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna obłuda bo powinno się dogadać i mieć trójkąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×